0 oy
495 göst.
Diğer kategorisinde (43 puan) tarafından
Eşinize her sabah kahvaltısıni hazirlar onunla kahvalti eder misiniz 

38 Cevaplar

0 oy
(15,362 puan) tarafından
Çoğunlukla hazırlarım. Birlikte yaparız. Ama hazirlamadigim zamanlar d çok oluyor. Dükkanda kendi simit poğaça yiyor. 
-Reklam-
0 oy
(119 puan) tarafından
Ben hazirliyorum onunla yiyiyorum sonra istesemde yiyemem zaten 
0 oy
(2,434 puan) tarafından
Hazırlamam çünkü işyerinde yiyor orda kahvaltı veriyor aşçıları var
0 oy
(116 puan) tarafından
Birlikte hazırlar, birlikte yer, birlikte toplarız, üstüne de kahve içeriz :) çiftçiyiz çünkü, özgürlük bu diyorum :) 
0 oy
tarafından
Önceden kendisi istemezdi hazırlamazdım şimdi kizim sabah 6 da uyanıyor onunla beraber bizde uyanıyoruz uykusu açıldığı için hazırlıyorum 6 sene hiç hazırlamadım 
0 oy
(2,405 puan) tarafından
Bekarliktan kalma ne esimde ne de kardeşlerin de erken saatte kahvaltı yapma huyu yoktur iş yerinde saat 10 gibi yaparlar Pazar günleri ise öğlene kadar uyuduklari için saat 12 veya 13  gibi yaparız 
0 oy
(7,482 puan) tarafından
Geceye gitimi olmuyo diyer günler beraber yıyoz eşim ayrı ayrı sevmez yemek yimeyi
0 oy
tarafından
Hiç hazırlamiyorum uyanmami istemiyor uyku düzenim bozulmasın diye öylede alıştı kahvaltı etmez hiç 
0 oy
(1,023 puan) tarafından
Ederim canim 8gibi oturmus oluruz kahvaltiya. Kizimda erken kalkiyo ve yemeden duramiyo o yuzden mecbur bende alistim evime yatili misafir gelse (anne kayinvalide tarafi falan) bile erken yapariz :)) 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Valla vardiyalı çalışıyor öğlen giderse beraber yaparız sabah erken giderse beni uyandirmamk için parmak ucunda yürür yedi senedir bir gün erken kalkip kahvaltı hazirlamama izin vermedi
0 oy
(2,835 puan) tarafından
Evet her sabah hazırlarım sabha kahvaltısını hazırlamak yemek pişirmekten zor geliyor bana 
0 oy
(7,289 puan) tarafından
Hiiiic işim olmaz ilk zamanlar özeniyorum hevesleniyodum çayını kahvaltısını dört dörtlük hazırlıyodum birazyiyodu gidiyodu şimdi zaten çocuk sabaha kadar uyumuyo kafam kazan gibi oluyo akşam onlar yatiyo ben şurayı da toplayın yarına kalmasın çamaşırı da katlayıp yarına kolaylık olsun makinayı da boşaltalım derken zaten 12 1 oluyo kahvaltıları masaya koyuyorum akşamdan alarmını duyuyorum uyanmazsa uyandırıp yatıyorum cikarken ben gidiyorum diye onu geçiriyorum kapıyı kilitleyip yatıyorum 
0 oy
tarafından
Yok hazırlamıyorum valla kendjsj bir çay yapip kurabiyeke yer gider 
0 oy
tarafından
Evet heeer sabah heeer sabah yapar yapmadan tövbe gitmez saat 7 de kalkıp 10 dakikada 2-3 bardaklık çay demleyip ya patates kızartması ya yumurta kırması yada sucuk vs akşamdan kalan börek varsa o şekilde hazırlıyorum çayını içip kahvaltisini iyice yapıp 8 e doğru çıkıyor kendi işi zaten ama mutlaka yapar yani ben bazen akşam yemedimmi aç oluyorum onunla yiyorum çay içmem zaten ekmekle peynir yiyorum o kadar bazen hiç yemiyorum o gidince tekrar yatıyorum 
0 oy
tarafından
Geç kalkarsa hazırlıyorm canm bazen çok erken gidiyo hazırlayamıyorm
0 oy
(983 puan) tarafından
Hazirlarim gun icinde de zorla yemek yediririm ben zorlamasam hayatta bi lokma yemez bensiz yemek yedigi cok nadirdir
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ben çalışıyorum. Kalkar hazırlarım beraber yapar çıkarız. Ben çalışmayıp o çalıştığı zaman da çok yorgun değilsem kalkar hazırlarım. Kahvaltisiz işe gönderince kendimi kötü hissediyorum. Hatta iş yerine de yemek yalar koyarim orda ısıtır yer :)))
0 oy
(2,735 puan) tarafından
Evet hazırlıyorum takinhastane işimiz olduğunda geç hazilariznyada patanede çayla simit bohça yeriz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 711 göst.
9 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 256 göst.
5 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Livmirmin1993 (246 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 211 göst.
0 oy
10 cevap 203 göst.
15 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Aysegul&20 (3,457 puan) tarafından soruldu

381,947 soru

11,434,867 cevap

35,002 kullanıcı

...