0 oy
838 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Çocuğumu oyun alanına götürdüm belki bilirsiniz ücret karşılığı 20 30 dl süre alıyorsunuz orada oynuyor. Bizim 10 dk süremiz kalmıştı. 3 tane çocuk giriş yaptı. Yaşlı benimkinden büyük benimki 2 yaşında onlar 5 6 yaşında varlar. Benim çocuğumun oynadığı oyuncakları elimden aldılar benim çocuğum da peşlerinden ağlayarak geziyor. Bende çocuğu o oyuncaklarla o oynuyor lütfen verir misin biz çıkınca oynarsınız dedim . Ondan anneleri 3 kadın. Siz karisamazsiniz bizim çocuğumuza sizin ne haddinize paramızla rezil oluyoruz biz buraya sürekli geliyoruz hiç böyle bir şeyle karşılaşmadık gibi laflar etmeye başladılar. Bende benim çocuğuma saygı duymaları gerek o oynuyorsa elimden aldılar dedim. İnce siz saygiyi öğrenin gelmişiz burda 3 kuruşluk insanlarla muhattap oluyoruz dediler. . Ben saygısı siz igrenin sonra çocuğunuza öğretim daha sonra tedavi olun sinir kontrol probleminiz var dedim. Buna sen mi karar veriyorsun çocuk hasta evlenmişsin senin yetiştirdiğim çocuktan ne olur. Cahil kalmışsın gibi laflar söylendi. Sizin gibi bilmiş olmaktansa cahil kalmayı yeğlerim dedim . ordan bana sen hiç çocuğunun önünde dayak yedin mi dedi. Bende sen mi dahak atacaksın dedim sonra bana bir tane vurdu. Bende kayış koptu. Saçını elime bir geçirdim diğer ikisi elimden kurtarmaya çalışıyor. İki elimle saçından tutup yerlerde surukledim resmen ama gözüm döndü. Elim ayağım titriyor kendimde dehilim zaten o kadın da kolumu isirmis ama acısını bile hissetmedim.  Sinrs kadin ben polis kızıyım şimdi polisi arıyorum dedi. Ara ilk darbe senden hakaretler senden nefsi müdafaa dedim  çocuğumun önünde dayak atacaktın noldu dedim havlayan köpek isirmazmis dedim. Darp raporu almaya ne var bende şimdi gidip alırım dedim. Sonra AVM güvenliği falan geldi hem karşı tarafla hem benimle konuştu. Sonra kadının  yanında ki arkadaşları kadına gel ugrasmayal dediler şikayetçi olunmadi. Ben normalde fevri bir insan değilim. Gözüm döndü ama elim ayahim titredi. Keşke çocuğumun önünde böyle bir şey yasanmasaydi . Çocuğa hakaret etmedim bağırmadim. Benim çocuğum 2 yaşında başkasının elinden oyuncak aldığı zaman yavrum o bize ait değil sana vermek istemiyor diyorum. Herkesin de bu şekilde söylediğini düşünüyordum. 

35 Cevaplar

0 oy
(215 puan) tarafından
Ohh iyi yapmissin su oyun alanlarina gercekten belli bi yastan sonra cocuk alinmamasi gerekiyor 1 yasinda ki cocukla 6-7 yasindaki cocugun oynadigi bir olmuyor Bende cocuguma bizim degil I ogrettim 2 yasinda bizim olmayan seylere asla dokunmaz kimsenin elinden oyuncak almaz onun elinden alinca baska cocuklar bön bön bakan analari goruyorum bi tane yapistirasim geliyor 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tamamen haklısın bende aynı şekilde yapardım elin armut toplayamazdi o zamanda mecbur birakmislar sonuçta 
0 oy
(824 puan) tarafından
İyice sürünseydi yerde iyi olmuş 
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Cokta iyi yapmisin ne demek cahilsin ya babasina guvenmiş o sinir oldum ya
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Ohh iyi yaptın içimin yağı eridi 

Az bile yaptın bence
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Ya bela geliyorum demiyor gerçekten ne sirret insanlar var artık dünyanın çivisi  çıkmış ne incelik ne saygı kalmamış sen haklısın cnm haketmis o da saçları bi derisinden kopaymis yapıp yapıp saliyolar  ondan sonra da böyle oluyo herkes öyle olmuyo cnm uyarmiyo evladını benimde 2 buçuk yaşında oğlum var bi yere gitsem erim erim eriyorum ki bisey mi yapacak alıp zarar mı verecek sürekli uyarıyorum eltime bile gitsem ama millete baksana tanımadığı insana bile el kaldirabiliyolar  Allah ıslah etsin iyiki yavruna bisey denk gelmemiş vurma vs kolun nasıl simdi
0 oy
(3,850 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

İçimizin yağlarını sabah sabah eriten bu arkadaşa bir Alkış istiyorum kızlar:)

(135 puan) tarafından
Ama lütfen sabitli yorumda annemligimin 5 kiriş etmeyeceğini sokak kadını gibi davrandığımi yazmış hanfendi
(3,850 puan) tarafından
Gördüm evet,  kimsenin anneliğini sorgulamak kimsenin haddi değil.
Bazıları konuşur, yalnızca konuşur. Konuşmak için konuşur. Allah kimseyi böyle annelerin evladı yapmasın.
Sen sana bak, kötü bir olay yaşamışsın ama ben gurur duydum senin bu yaptığınla.
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Muhattap olmana bile üzüldüm ne kadar saçmalamış ya böyle ortamlara girmesinler küçük görme var saygı yok eee cahillikten bahsedilmiş cahillik nedir diye sormak lazım insanlara ciddin ya okuyunca da insan eğitimli cahil oluyor kalp kırmamak saygı sevgi çerçevesinde yaşamak insan olmakdir kör cahil yeniliğe kapalı kadın 
0 oy
(1,290 puan) tarafından
Sen saçından tuttum diyince içimin yağları eridi normalde şiddet yanlısı değilim ama haketmiş ellerine saglık
0 oy
tarafından
Dehşet içinde okudum ya sizler gerçekten nasıl yapabildiniz sende çok hatalisin çocuğunun önünde yasattiginiz şu olay elinden oyuncak alınıp aglamasindan daha iyi mi oldu gerçekten ? Her ikinizde yanlış  davranmissiniz kusura bakma evladına çok kötü bir anı yasatmissin. Yinede çok sakin kalman gerekirdi çocuğun icin
0 oy
(5,452 puan) tarafından
Sen haklısın da o kadın nye bukadr sinirlendi ben onu anlamadım hata çocuğunda çocuğumun elinde almış çekmiş oyuncağı benm kızımın elindede oyinca yı elinde çekse alsa kiziim ağlar bende ver deerim sanki bska oyibcakmi yok insalar çok tuhaf byle edepszlerle hiç muhatab bile.olunmaz sana kurban olsun
0 oy
(1,592 puan) tarafından
Ister polis kizi olsun ister hakim kizi. Kusura bakmasindan herkes babasinin kizi. Az bile yapmissin hadsize
0 oy
tarafından
Vala hıc eleştiriremem seni ve olması gerekeni yapmıssın afferin vala cesaretine ben böyle cesaretli olamam çingene ya resmen çocuğunun önünde hıc dayak yedın mi ne demek ya pislik keşke şikayetci olsaydın ne degısık insanlar var ya

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 104 göst.
0 oy
11 cevap 397 göst.
17 Nisan 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,722 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 863 göst.
24 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Oglumalis (1,091 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 991 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meriyadairem& (1,407 puan) tarafından soruldu