0 oy
1,315 göst.
Aile kategorisinde (44 puan) tarafından
Kızlar ben 1 yaşındayken annemle babam ayrılmış ve babam almış kalıcı velayeti ama o günden sonra ne beni göstermiş ne de ben annemi görmüşüm şimdi annem evli ve Şırnak'ta ikamet ediyor e devletten bu kadarını görebiliyorum ama elimde ne bir fotoğraf ne de bir başka bilgi yok acaba ben nasıl bulabilirim su an evli olduğum için eşim pek onaylamiyor bulmami ama ben çok görmek istiyorum sonuçta kim istemez ama ne yapacağım nasıl bir yol izleyeceğim hiç bilmiyorum

31 Cevaplar

0 oy
tarafından
esin ned3n izin vermiyormus, kayinvalidenle falan konus ikna etsin . git muge anlinin kapisina bul anneni
-Reklam-
0 oy
tarafından
Emniyete git canım orda tcsi varsa sorgularlar alirsın numarasıni
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Annen seni görmeden nasıl devam edebilmiş hayatına hadi o zaman baban göstermedi diyelim ilerleyen yıllarda hiçmi irtibat kurmadı seninle şaşılacak şey bence eşin haklı bu saatten sonra onu bulmak sana sadece üzüntü olur boşver gitsin.
0 oy
tarafından
Esin neden istemiyor bu senin en doğal hakkınızdır 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Sen çok haklısın ama o neden seni bulmak için ugrasmamis ki acaba onun bulması daha kolay olurdu 
0 oy
(983 puan) tarafından
Mahalle muhtarina ulasabilirsin internetten.ama verirlermi inanirlar mi bilemem kaçan oluyo takip eden okuyo cinayetler cok belkide bilgi vermezler.ama içinde kalacagina gorus.aklinin bi kosesinde durmasindan iyidir yanaşmazsa yine hayatina boyle devam edersin.hangi yasta olursak olalim anneye ihtiyacimiz var
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Facede fln çıkmıyor mu canım bide annenin adı ve soyadına kargo gönderiyo gibi yap elbet adına kargo gönderilmiştir ordan telini iste 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Eşin niye karşı böle bi olayA sonuçta Hakk yok yanında olmalı  Müge cık 1 saatte bullur
0 oy
tarafından
Benimde öyle bir hikayem var tam 24 yıl sonra evlenince eşim bana sürpriz yapmak için annemi buluyor, sonra telefondan konuşuyoruz tabi ilk zamanlar çok duygusal sonra nedense aramıyor sormuyor yanicbi soğukluk oluşmuş yıllar araya gördüğünden dolayı haylada konuşmuyoruz ben ararsam arıyor aramazsam aramıyor benimde gururum var neden böyle yapıyor, kalkıp gelmedi bile, kendisinede dedim halbuki gelmek istiyorum imkanlarım el vermiyor, inun imkani olmasına rağmen gelmemesi... Hamileyim torunu olacak biliyor onuda takmazsa, bitiririm, zaten yıllardır yoktu hayatımda, canım acıyacaksa hiç olmasın.. 
0 oy
(5,401 puan) tarafından
Müge anlı yada Esra Erol hemen bulur ama eşin de yardımcı olması gerekiyor destek vermesi gerekiyor ben çok üzülüyorum elbete hiç bir anne çocugunu bırakmak istemez biraksada hicmi görmek istemez hicmi aramaz ila evlatmi araması lazım suçu ne o çocuklarım yegenlerim de var ablam yılardır ne arıyor ne soruyor konuyu açınca hemen kapatyor çok üzülüyorum:(
0 oy
tarafından
İnşaallah bulursun anneni   abla e devlette alt üst soy ağacı sorgulama var orada olduğu il ilçe mahalle köy herşey yazıyo kapı no bile yazıyo oradan bak inşaallah kavuşursun annene 

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 152 göst.
6 gün önce Aile kategorisinde dila0123 (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 120 göst.
8 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Guzelle123 (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 381 göst.
5 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Anneolmak. (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 95 göst.