0 oy
214 göst.
Diğer kategorisinde (1,013 puan) tarafından

Bakara suresi dinleyin Ben şimdi dinliyorum çok huzur veriyor eve bereket bolluk da geliyomus evdeki şeytani uzaklaştırıyomus telefondan açın bulaşık yıkarken iş yaparken dinleyin :)

4 Cevaplar

0 oy
(5,657 puan) tarafından
Artık her cuma günü yüksek sesle açmaya özen gösteriyorum ☺️☺️ her gün açmak daha iyi aslında ama maalesef çocuk olunca çizgi film izleniyor 
(1,013 puan) tarafından
Ben telefon vermiyorum ondan açıyorum kızımla dinliyoz televiyozyon da tüm gün yarım saat bi saat kapatıyorum hemen kendimde televizyon izlemem pek ☺️
tarafından
Namazlarınızda benım için dua eder mısınız kızlar ismim Seda bu ara sıkıntılarım var içim daralıyor namazlarım hep kazaya kalıyor mutsuzum
(1,013 puan) tarafından
İnşallah edelim sende bize et dünya telaşına düşüyoz kalıyor arada Allah'ım affetsin
tarafından
Burada arada namaz postları açıyorum 3-5 kişiden fazla kimse gelmiyor o yüzden artık açmak istemiyorum birbirimize namazı hatırlatmak cennete davet etmek çok sevap Allah hepimizi sevdiği kullardan olmayı nasip etsin ınşallah
(5,657 puan) tarafından
Allah içine ferahlık versin inşallah kuzum sıkma canını her şey gelip geçici dua ederim inşallah bol bol
tarafından
Allah razı olsun hafsam
(5,657 puan) tarafından
Benimde bu aralar içim çok daralıyor eşimle sorunlar yaşıyoruz ama rabbimizden başka kimsemiz yok yine ona sığınıyoruz her şeyde hepimizin yuvasına huzur sağlık versin inşallah
tarafından
Amin ınşallah kuzum bizde öyle sorunları aşamıyoruz ben doğru yola gidiyorum o yanlış yolu tercih ediyor devamlı
(5,657 puan) tarafından
Rabbim hayırlı bir kapı açar inşallah size eşine doğru yolu tez vakitte gösterir ☺️
tarafından
İnşallah canım
(1,013 puan) tarafından
Allah'ım ikinizinde sıkıntısı gidersin inşallah kadınlar olarak bazı şeyler çok takıyoruz esimizle aramız bozuluyor canımız sıkılıyor benimde öyle mesela annen şunu dedi bunu dedi yada şu oldu bu oldu bu kadar takmasak herşeyi olduğu gibi bıraksak kafamız rahatlıcak ☺️
tarafından
Bizde akraba vs yok vala ailesiyle görüşmüyoruz benım babam öldü zaten annem kardeşlerim var bi annemle görüşürüz o kadar oda karışmaz kavgamız oldukça kım hatalıysa uyarır o kadar yanı bizimki çok farklı sıkıntılar
(5,657 puan) tarafından
Maalesef öyle daha dün gece b.. Ktan bir sebeple tartıştık konuşmuyoruz şu an
(1,013 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun o zaman sıkıntı bunlar olsa konuşulup çözülüyor sıkıntı Başkaysa zor Allah yardımcın olsun
(5,657 puan) tarafından
Amin inşallah
(1,013 puan) tarafından
Bende öyle hafsa ama biz küsmeyiz hemen barışırız konuşmamazlık olmaz çok şükür genelde ben trip atarım eşim arar açmam felan ☺️
tarafından
Bu ara telefonum çalsa saatlerce biriyle konuşsam şuan en çok ihtiyacım olan şey o sanırım bizim öküzde öyle ortada elle tutulur sebep yok kavga çıkarıyor
(5,657 puan) tarafından
Bizde de normal de olmazdı ama bu kez çok fena tartıştık kırdık döktük birbrimizi :-(:-( ne ben özür dileyecek kapı bıraktım nede o bakalım nasıl olucak
tarafından
Maşallah size fadıme
(1,013 puan) tarafından
Kardeslerinle konuşmuyomusun
tarafından
Bu gemi yürüyorda sor bakıyım nasıl yürüyor dimi
tarafından
Ben konuşmuyorum canım
(1,013 puan) tarafından
Çocuk halleder bu işi hafsa çocuk varsa onla oynarken barışın
(1,013 puan) tarafından
Benim kız kardeşlerim olunca saatlerce konuşuruz telefonla ondan dedim rahatlarsin diye seda
(5,657 puan) tarafından
Çocuk var ve maalesef onun yanında oldu tartışmamız en çok ta canımı sıkan bu şu an hiç barışma derdinde değilim normal de asla duramam konuşurum sataşırım da bu kez hiç görmek konuşmak istemiyorum
(5,657 puan) tarafından
Seda cım bizimle konuş kız yemişim kardeşi kocayı shahah
tarafından
Benım kız kardeşim yok bi abim bir erkek kardeşim var onlarda benı dışlıyor hor görüyor saygı sevgi yok ondan konuşmam
tarafından
Allah razı olsun balım
(5,657 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
tarafından
Çocuk herşeyi çözmüyor malesef
(1,013 puan) tarafından
O kötü olmuş bak yazık çocuğa bundan sonra dikkat edin onların beyni bilgisayar gibi kaydediyor ileride psikolojisi bozulur herşeyi kırıp döküp bağırarak halettmeye çalışır sizden öyle gördüğü için
(5,657 puan) tarafından
Aynen zaten beni üzende bu asla istemem böyle şeylere şahit olsun
(1,013 puan) tarafından
Aynen bizimle konuş biz senin kız kardeşin oluruz erkek kardeşle abiyle bi derdin sıkıntın olsa konusulnaz zaten
tarafından
O an eşler onu düşünüyor mu gör ki :((
tarafından
Teşekkür ederim canım Allah razı olsun sizden
(5,657 puan) tarafından
Aman benimde 2 abim var derdini söyler sin üzerine 10 katını eklerler
tarafından
Hepsi öyle hepsi nefret ediyorum erkeklerden :(
(1,013 puan) tarafından
İşte düşünmek lazım onlar bize Allah'ın emaneti en güzel şekilde büyütüp yetistirmemiz gerekiyor
(5,657 puan) tarafından
Babam ve oğlum hariç bende bende nefret ediyorum erkek milletinden
(1,013 puan) tarafından
Erkek kardeşe dert sıkıntı anlatılmaz zaten çözümde bulamaz
tarafından
Oysaki arkamızdaki ıkınci dağ onlar olmalılar ama yapmıyorlar
(5,657 puan) tarafından
Kız ne çözümü aksine dahada çözülmez hale getiriyor lar
(1,013 puan) tarafından
Ben severim abilerimi eşimi oğlum yok olsa onuda severim ☺️abimlerle bi sıkıntım yok şükür
(5,657 puan) tarafından
Ablalarım var güya ama onlarlada bir şey paylaşmıyorum hemen yargılıyor lar rencide ediyorlar onlardan küçüğüm diye cevap verince sen bizden küçüksün saygı duy

*** duyarım ağzıma s... Lar afedersiniz sonra saygı bekliyor hanımefendi ler
tarafından
Kavga ettik eşimle İstanbul’daydım boşanalım dedı tamam dedım annem arkamda boşanalım vs abim geldi bak konuşmayacaksın bak boşanacaksın ıkıncı bir kişi asla olamaz baskı kurmaya başladı ılk günden daha sonra eşim görüntülü aradı ben kıZımı gösterdim görsün 10 gündür görmüyor insaf çocuk her gun baba baba diyor baba arıyor abim kavga çıkartı geldik Sivas’a bavulumu önüme attılar al bunu naparsan yap küfür günah ettiler daha ölse bu kapıya gelemez dediler niye gelim be gitmem ki dedım gitmiyorum zaten gidip napcam
(1,013 puan) tarafından
Eşim dövmeye kalksa ona iyi çözüm bulur benim abilerim hastanelik ederler arkamda dururlar ☺️
tarafından
Fadime çok şanslısın kız ne güzel maşallah
Hafsa bizim kaderimiz kötü bacım benım kaderim doğduğum 6 aylık olunca babamdan ağladığım içim dayak yediğim gün başladı bacım
(5,657 puan) tarafından
Kıyamam sana ya :-( yok çok şükür benimde abilerim iyiler bir şey olsa arkamda dururlar eşim saçımın teline zarar verse yaşatmazlar ama dertleşmeye gelince olmuyor yapamıyorlar biraz dar düşünceli oluyor lar
(1,013 puan) tarafından
Benimde babam çok küçük yaşta öldü herkesin derdi var kimse dört dörtlük değil bu hayatta bende babamı hiç görmedim 8 yaşındaymışım çok hatırlamıyorum şimdi mezarına gidiyorum bayramlarda baba torununu damadını getirdim diyorum başlıyorum ağlamaya annemden Allah razı olsun hepimize tek başına bakmış büyütmüs okuttu
tarafından
Çok zor :((
(1,013 puan) tarafından
Herkesin bi derdi var çok zor tabi tek dertli sensin sanma dua et Allah'a canını sıkma
(1,013 puan) tarafından
Hadi namazlarımızı kılalım kızım uyudu ben gidiyorum konuscaz diye namazı geçircez yine konuşmak istediğiniz zaman konuşalım kızlar benimde burda konuştuğum kimse yok sizin var mı
tarafından
Tabıkı tek derdi olan ben değilim de bilmiyorum bu ara bunalımdayım
tarafından
Özelden konuştuğum kımse yok kuzum yorumlarda bazen böyle sohbet ediyoruz o kadar
(5,657 puan) tarafından
Benim sular kesik ya :-(:-( inşallah vakit girmeden gelir sular
tarafından
Yaa ınşallah canım ben bulaşıkları yıkadım evi pas patlayıp havuzun suyunu kapatmaya gitçem kızımda uyandı hava kötü ama peşime takılacak yine
(5,657 puan) tarafından
Kuzum senin havuzun bahçede mi nasıl
(1,013 puan) tarafından
Benimde yok özelden konuştuğum
(1,013 puan) tarafından
Bak havuzun varmış daha ne derdin var gir çık ☺️☺️☺️
tarafından
Kız. Varlık mutluluk mu getiriyor sanıyorsun anlık mutlu oluyorsun kuzum havuz bahçede değil yukarda kapalı alanda
tarafından
Foto ekledim buyrun sofraya kızlar
(5,657 puan) tarafından
Ammmaaaaannnn boş ver şu erkekleri değer mi onlar için güzel canımızı sıkmaya boş ver salla gitsin
tarafından
Çok haklısın kuzum gelin yüzek ahahha
(5,657 puan) tarafından
Geliyooommmm:-):-)
(1,013 puan) tarafından
Olur geliyoz kendinize ait mi havuz binanin mi
tarafından
Çiflik evinde oturuyorum kendimize ait bina yok tek katlı ev var burda
(5,657 puan) tarafından
Ne güzel doğa ortamı temiz hava beton yığınları yok ev hapsi yok
tarafından
Aynn öyle canım kızımda Özgür burda sabah çıkıyor akşam giriyor eve
(5,657 puan) tarafından
Oh ne güzel maşallah ❤️❤️

Seda kaç yaşında sın
tarafından
Sağol aşko 23 yaşındayım sizler kaç yaşındasınız
(5,657 puan) tarafından
Ana yaşıtız ❤️❤️❤️
tarafından
Ne güzel ❤️☺️❤️
(5,657 puan) tarafından
Evet mutlu oldum yaşıt olmamıza ☺️
tarafından
Bende sevindim canım ❤️❤️
tarafından
İsmin Hafsa mı kuzu
(5,657 puan) tarafından
Evet canım iki ismim var biri babaannemin babam hafsa ismini de çok sevdiği için hafsa ismini kullanmışlar sürekli ☺️
tarafından
Güzelmiş ismin canım burda kullanıcı adın sanmıştım sadece ☺️☺️
(5,657 puan) tarafından
Yok kuzum kendi ismim çoğu kişi kızımın ismi sanmış ama kızım yok maalesef :-)
tarafından
Ahahah senınde 2 yaşında oğlun var dimi kızımla yaşıt çıkar belki
(5,657 puan) tarafından
19 aylık
(1,013 puan) tarafından
En büyüğünüz benmiymisim bende 25 yaşındayım 2 yaşında kızım var isimim fadime yarismaya Konya'dan katılıyorum ☺️
tarafından
Ahaha çok iyiymiş

Kızım 25 aylık
Bende yarışmaya Sivas’tan katılıyorum ✅
(1,013 puan) tarafından
Uzakmisiz yakın olsak görüşüdük ☺️
(1,013 puan) tarafından
Mart doğumlu mu benimki 8 mart dünya kadınlar gününde doğdu ☺️
tarafından
14 nisan doğumlu kuzum ☺️☺️
Keşke yakın olsaydık ✅
(5,657 puan) tarafından
Merhabalar ismim hafsanur 23 varım 24 yokum 19 aylık oğlum var yarışmaya İstanbul dan katılıyorum bende :-):-)
(5,657 puan) tarafından
8 mart kadınlar gününde oğluşuma hamile olduğumu öğrenmiştim benim için ayrı bir önemi var o günün ☺️
(5,657 puan) tarafından
Çok memnun oldum kızlar sizlere kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp kalp :-):-)
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Bende 23 nisan doğumluyum özel günlerde özel gün ayrıca güzel oluyor
(5,657 puan) tarafından
Aynen ben 31 temmuz hiç bir anlamı yok sanırım shshahah
tarafından
Ahahha anlamı var kız olmaz olur mu Hafsa doğmuş o gün annesi o gün fırtlatmış Hafsa’yı ahahha
(5,657 puan) tarafından
Hahahahh ha valla s**mışmı artık fırlatmış mı bilmiyorum ama getirmiş bir şekilde beni bu çilekeş dünyaya :-):-):-)
tarafından
Olabilir anacığına sormak lazım ahahah
(5,657 puan) tarafından
Valla terliği ağzımın ortasına yerim herhalde
(1,013 puan) tarafından
Benim eşim 23 nisan doğumlu benim içinde özel gün ♥️♥️♥️
tarafından
Ya ne güzel
kızlar bugün yalı çapkını yeni bölüm neden çıkmadı yahu
-Reklam-
0 oy
(106 puan) tarafından
Bende açıcam canım inşallah 
(1,013 puan) tarafından
Aç inşallah insan çok huzur buluyor çocuklar bile çok huzur buluyor kızım dinliyor uyucak nerdeyse
(106 puan) tarafından
Sağol canim
0 oy
tarafından
Bu ara çok sıkıntıdayım ınşallah benı de ferahlatır bilemiyorum 
(1,013 puan) tarafından
Ferahlatir inşallah aç her gün dinle Allah'ım ne sıkıntın varsa gidersin
tarafından
Amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından

image

Buyrun kızlar içli köfte yiyelim ☺️
tarafından
Yapılışı da çok kolay tadı da çok lezzetli kuzum

Ben 3 su bardağı köftelik bulgur kullanıyorum 15 tane çıkıyor

Biraz patates haşlayıp tuzlayıp ez canım soğusun

3 su bardağı bulgur
3 adet yumurta
3 su bardağı un
Bunları karıştırıyorsun bir kaba su al yoğurmaya kıvam alıyor zaten onu elinin içinde şekil veriyorsun çanak gbı yapyosun çok kolay yapılıyor içine patates koyuyor ağzını büzüyorsun kapanıyor suda haşlıyorsun tereyağ döküyorsun bu kadar
tarafından
Yoğururken tuzda at canım birde başladıktan sonra hemen kapaklı bişeyin içine koy kurumasıb sertleşiyor yağını dök hemen servise hazır istersen eğer buzluğa da atabiliyorsun hazır içli köfte oluyor
(5,657 puan) tarafından
Oh mis deniycem inşallah
tarafından
İnşallah canım yapacağın zaman söyle yardımcı olurum sana
(5,657 puan) tarafından
Tamam dır teşekkür ediyorum ❤️❤️

İlgili sorular

+1 oy
10 cevap 590 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
0 cevap 111 göst.