0 oy
1,420 göst.
Diğer kategorisinde (7,409 puan) tarafından

image

image

Bugün Eşim aldı güzel mi 

34 Cevaplar

0 oy
(3,397 puan) tarafından
Güzel günlerde kullan canım  düşünmesi bile yeter bu zaman da kimsenin eşi  düşünüp bir çöp  bile almaz
-Reklam-
0 oy
(5,646 puan) tarafından
Ne güzel düşünmüş güle güle kullan inşallah 
0 oy
(4,983 puan) tarafından
Yaaa ne inceymis kocan almış getirmiş sagolsun saglikla giy 
0 oy
(26 puan) tarafından
Önemli olan düşünüp alması ve sana değer vermesi. Ve sana değer veren eşin olduğu içinde çok şanslısın güle güle kullan:) ♡
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Balım güle güle giy ama buraya sorma böyle şeyleri hemen linç edecek bazıları var sen beğendiysen çok güzel ben pantolon giymiyorum ana xok güzel miş tunik 
0 oy
(415 puan) tarafından
Güle güle giyin güzelmiş pantolon dan bende istiyorum da dışarı çıkıp alamadım bende hiç elbise sevmiyorum tunik pantolom yetiyor bayramdan sonrada rahatça giyersin güzelmiş 
0 oy
tarafından
Düşünmesi bile yeter sen beğendiysen bile eşin beğenmiş almış onu kırmamak için yine de giy sen beğendiysen kimsenin ne düşündüğü önemli değil güle güle kullan 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Güzelmiş hayırlı olsun ♡♡
0 oy
(60 puan) tarafından
Ya arkadaşlar ben kötü yorum yapmadım yazarken bilene özür dilerim diye yazmıştım nekadar alıngan insanlarsiniz ya sanki küfür saydım güle güle giyinde yazmıştım inanmiyorum size vallah ya fikrimide paylasamiyorum .. ben Almanya'dan geldim Almanlar bilene anlayışlı nekadar bencil insanlarsiniz sırf eşi aldı diye begencekmiyiz şimdi..  aptalca düşünceleriniz 
0 oy
(832 puan) tarafından
Güle güle giy ben rahat seviyorum bu tarz markette gdirkende memlekette giderken de giyiyorum köyde şalvar giyiyorum bayramda da abiye ler elbiseler alcak durumumuz var Allah'a şükür ama gereksiz seylere veremem hele çocukla  en rahat neyse odur bide bayramda kadınlar nasıl elbise giyiyo ya Bzm memlekette kurban bayramı demek iş hizmet demek kadına maalesef:/ 
0 oy
(995 puan) tarafından
Pantolon çok güzelmiş tam benim tarzım. Güle güle kullanın gayet güzeller.  Düşünüp bir çikolata bile alsa insan mutlu oluyor. Boşver kötü yorumları. Allah herkesin kalbine göre versin 
0 oy
(165 puan) tarafından
Fotoğraflara bile bakmadım. Eşin almış ya çöl mutlu oldum adına. Eşim beni düşünerek gidip bsy aldıysa torba olsam giyerim. Kıymetini bil maşallah:)
0 oy
(136 puan) tarafından
Çok güzelmiş cnm güle güle giy eşinin düşünüp alması daha ince olmuş Rabbim mutluluğunuzu daim etsin 
0 oy
(65 puan) tarafından
Çok güzel eşiniz ne kadar düşünceli çok şansılızınız. Güle güle giyin

İlgili sorular

+1 oy
15 cevap 440 göst.
21 Nisan 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Tunanin annesi (549 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 681 göst.
25 Ocak 2021 Aile kategorisinde Fatma41 (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 663 göst.
0 oy
0 cevap 55 göst.

380,018 soru

11,375,747 cevap

34,862 kullanıcı

...