0 oy
339 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
tarafından kapalı
Sorun bende mi kocamda mi bilemiyorum artık sabah teyzesinden peynir aldı geniş biseyin içinde getirdi dışarı çıktı kimse gelmedi daha kahvaltı masasına bende aldım mutfağa götürdüm geldi eşim peynir nerde diye bas bas bağırdı işine mi gelmiyo useniyin mu getirmeye benim istediğimi bilmiyon mu dedi bana bağırdı bende sinirlendim of dedim kalktım gittim getirmeye arkamdan geldi boğazımdan sıktı öyle mutfağa götürdü beni ağladım işte eşim surekli böyle şiddet geçen hafta Ankara'ya gittim geldigim gün dayak yedim dövdü ilişkiye girmedim diye dedim yoldan geldim bende insanım çok yorgunum anla dedim çocuk zaten trende durmadı o gün dövdü beni baya ağlamıştım boynumu yuzumu çok sıkmıştı sürekli böyleyim yani

Buda bugün olan mesele pazar günü bacisinin kızının sözü vardı bende onların kızının elbisesini giydim buğun de gelmiş senin elbisen yok mu da başkasının elbisesini giyiyon geçen kocan sana bir sürü kıyafet aldı felan ben üst aldkm elbise değil ama kaç ay önce de istedim alınmadı herkes elbise giyiyor ben niye surejki beni çocuk gibi azarlamakrindan bıktım 
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

5 Cevaplar

0 oy
(829 puan) tarafından
Sorunu ne eşinin 
(6 puan) tarafından
Bişey yapmadığım halde böyle
(829 puan) tarafından
Ailen arkanda değil mi hangi devirde yaşıyoruz ya dövmek itip kalkmak mi kaldı Allah aşkına
(6 puan) tarafından
Çevreme bakıyorum kimsede yok bı benimki o kadar üzülüyorum zoruma gidiyor ki benim kocam niye onlar gibi değil
(829 puan) tarafından
Ailenden biri gözünü korkutsa mesela yine aynı olur mu
(6 puan) tarafından
Çok kez geldik bu duruma yine ayniyiz
(829 puan) tarafından
Eşinin ailesi ile konuşsan destek istesen durumu anlatsan sana destek çıkacak kimse yok mu alıp karşına konuşsa
(829 puan) tarafından
Ben görücü usulüyle evlilik yaptım kardeşim eşime ablama iyi olursan biz üç erkek kardeşiz sende  dördüncü olursun ama durduk yere eziyet edip dövmek sövmek olursa gerekeni de yaparız dedi . Eşim bir gün geldi bende o zaman ders çalışıyorum kaynanam keyfi olarak yemek yapmak istemiş görümcemde kaynnamgilde evlerimiz ayrı tabi yukarı çıktı geldi kıyameti kopardi annem yemek yapıyor sen burda oturuyorsun diye el kaldırdi vuracak sakın ha o el inmesin dedim olacaklardsn ben sorumlu değilim dedim o gün bugündür asla öyle bir girişimde bile bulunmadı ne bana el kaldırabilir ne laf söyleyebilir ne de aileme durduk yere bunları yapsrsa ne olacağını biliyor yoksa sürekli kaynnam onu dolduracakti salacakti o da dovecekti böyle
(6 puan) tarafından
Kaç yasindaydin o sıralar
(829 puan) tarafından
28 yaşındaydım canım
(6 puan) tarafından
Sende mi
(829 puan) tarafından
Şuan 31 yaşındayım ama kavga dövüş yok asla olursa başına ne geleceğini biliyor gidersem bir daha asla dönmeyeceğimi elindeki herseyinjn gideceğini dimdizlak ortada kalacağını biliyor
(6 puan) tarafından
Bunlar hiç bişey alamaz diye umut ediyolar öyle mi oluyomus
(829 puan) tarafından
Erkeklerin geneli o düşünce de kadın gider gelir hesabı biz istediğimiz gibi davranalım düşüncesinde
(829 puan) tarafından
Kardeşim biz ablamı sana köle olarak vermiyoruz dedi . Eğer senin namusuna laf getirir seni o duruma düşürürse sana bırakmaz biz yasatmayiz dedi . Ama o dedi su böyle dedi diye onu üzüo el kaldirirsan eziyet edersen durduk yere laf edersen kalbini kırarsan gereken de yapılır dedi . Şuan oturduğumuz evi ailem sayesinde aldık eşimin motorunu kardeşim aldı . Eşim kaynimin alacak verecek meselesi yüzünden kurşunlandı yürüyemiyor şuan issiz kaldı ailesi sırt çevirdi bizimkiler destek çıktı iyileşmesini bekliyorlar ailesi içinde mesafe koymasını parasını onlara vermemesini söyleyecekler çünkü ne evkenirken ailesi destek çıktı ne ev alırken destek çıktı ne de kardeşi yüzünden kurşunlaninca destek oldular araya mesafe koymasi gerekir aksi halde bizimkiler kabul etmez aile zor günde destek olandır
(6 puan) tarafından
Üzüldüm senin için kuzum nasıl aileymis seni mi istemediler de yanında olmadılar hiç
(829 puan) tarafından
Severek evlenmedim görücü usulü oldu kaynnam alana kadar burnundan getirdi annemlerin aldılar ailem hicbirsey istemedi onları zora koymadılar . Ailem asla onlara karışması etmedi eşimi sogusleyip durdular hep her zaman parasini yediler eşime değer vermedikleri içinde bana da değer vermediler   ama eşim bunlara rağmen kopmadı onlardan hatalarını söyleyince onları savundu ailem yapmaz etmez şöyle böyle diye diye neymiş ben kötü oldum birşey dedim eşim anında yetiştirdi diye ben kötü oldum
(6 puan) tarafından
Konusmadigin daha iyi öyle insanlarla muhatap bile olma değersiz pislik insanlar
(829 puan) tarafından
Ben konuşmuyorum evlerine de gitmiyorum onlar geliyor
(6 puan) tarafından
Yüzsüz gibi geliyor mu bide
(829 puan) tarafından
Kaynana da geliyor gorumceler de geliyor
-Reklam-
0 oy
(1,937 puan) tarafından
Neden bosanmiyorsun ölmeyi mi bekliyorsun
(6 puan) tarafından
Keşke ölsem diyorum o kadar yoruldum ben
(1,937 puan) tarafından
Ölmek yerine yaşamayı ve ayrılmayı denesen
(6 puan) tarafından
Deniyorum onuda demiyorum
(1,937 puan) tarafından
Umarım ayrılırsın
(6 puan) tarafından
İnşallah
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Şimdi yine başka bir posta yazdım. Çok zordur Rabbim en kısa zamanda feraha çıkarsın. Nedir bu adamların derdi anlamıyorum ki
(6 puan) tarafından
Dövmek çözüm değil üstelik suçum bile yok keşke görseniz hak verirsiniz
(4,651 puan) tarafından
Canım görmeye ne hacet yalan söyleyecek halin yok herhalde. Dövmek ne demek yahu Allah aşkına. Hic mi merhamet yok bu insanlarda .vallahi ben onu bunu bilmem dayakla evlilik yürütülür mu yahu hangi kitapta yazıyor bu. Çok sinirleniyorum ya vallahi
(6 puan) tarafından
Sinirlenmekte haklısın bide ailesiyle aynı evde yaşıyorum gitmem istesem kaynanam hemen biseu bulur öyle böyle der geçer kendi kızı bı yasinda gör bakalım oluyo mu
(4,651 puan) tarafından
Ay birlik oturuyorsunuz bir de Allah yardımcın olsun canım ya ne diye..  hakkında hayırlısı olsun
(6 puan) tarafından
Amin bacım aminn
0 oy
tarafından
İlk evlendiğim zaman eşime dediğim şey "Affetmeyeceğim 2 şey var birisi dayak yemek diğeri ise aldatılmak" bu iki şeyi yaparsan 2. Bir şansın asla olmayacak. 10 tane çocuğumuz olsa bile olmayacak yüzümü dâhi göremezsin dedim. Çok şükür öyle bir sorunum yok hiç olmadı da . Baştan önlemini alacaktın bacım . Hadi önlem almadın aynı b.klari yapan adamı hâlâ daha niye affedip altına yatıyorsun anlamış değilim al çocuğunu aç boşanma davasını defolup git hayatından bak bakalım nasıl köpek oluyor sana 
0 oy
(1,933 puan) tarafından
Ailen arkandaysa durma bir dakika. Belki aklı başına gelir. Gözünün üstünde kaş var diyip komalık eder birgün. 
(6 puan) tarafından
Böyle devam ederse zaten sonumuz o

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 485 göst.
23 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Haticesenyigit (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,231 göst.
5 Ekim 2022 Aile kategorisinde Tatlibiranne (673 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 621 göst.
0 oy