0 oy
442 göst.
Diğer kategorisinde (263 puan) tarafından
Ben en lüks yerlerde yemek yer bütün gün alışveriş yapardim çocuğumu bütün gün eglendirirdim ;)

49 Cevaplar

0 oy
(3,767 puan) tarafından

Helikopter alırdım İspanya adalarındaki gol evinde mangal yüzme yaparım iki saat sonra Tayland giderim masaj yaptırırim kendime .

Güney Kore gezerim .
Sonra rüyadan uyanırım:):)
tarafından
Ahah güney Kore'de kalır gelemezsin bacım:))
(3,767 puan) tarafından
Koçam getirir geri inşallah yada orada kal diyip kuma getirir:):)
-Reklam-
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Önce tüm smali bebeklerin tedavi ödemesini yapardım. Sonra hem kendime hem aileme ev araba alırdım. Zaten tapu filan derken gün biterdi :) 
0 oy
tarafından
Direk ev arsa araba bol bol altın nede olsa 1 gün içinde bitecek eee sonra altınları bozar yerim sjsjjs
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Evime halı alırdım bebek arabası aliridim çocuğuma bide en küçük oğluma doğduğundan beri hiç elbise almadım abisinin eskilerini giyor başta bunu alırdım başka bişey istemiyirum 
0 oy
(4,216 puan) tarafından
Kız bı gün çok az bir ay falan beni anca keser şaka bir yana çalışıp yiyoruz o yüzden aklima bişey gelmedi sadece yurt dışında bı yerlere giderdim belki
0 oy
tarafından
Valla aynı şey çocuklarımın her istediğini alırdım on yıl yetecek alışveriş yaparım onlara ,,:))))
tarafından
Kız altın unuttum ya ben altında alırım heryerime:))
0 oy
(2,651 puan) tarafından
Altın alıp bankaya atardım yatırım yapardım heralde onlar bende kalcaksa tabi ☺️☺️
0 oy
(2,811 puan) tarafından
Altın dolar alırdım fakir olunca bozdurup harcardım
0 oy
(1,490 puan) tarafından
İlk işim kuyumcuya gidip takmak istediğim takıları alıp takmak zenginliğe uygun kıyafetleri giymek şık bir arabayla gün boyu mola.vererek gezip eğlenmek bu kadar 
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Çay, şeker, yağ stoklardım ha bide sınırsız bez mama :woot:

0 oy
(7,618 puan) tarafından
Bütün gün kuyumcu gezer altın satın alırdım:))
0 oy
tarafından
Sma ılaci alırdım ilk
0 oy
tarafından
Hiç öyle olmuyor canım :) bu sefer paran bitmesin diye harcamıyorsun :) var yemez gillerdenim :) 
0 oy
(290 puan) tarafından

İlk işim ev almak olurdu :P malum hayal oldu ev almak 

0 oy
tarafından
Güzellik salonuna para döker üstüne çocuklarıma deli gibi harcardım
0 oy
(247 puan) tarafından
Çocuklarımın isteklerinin hayal edip anne alır mısın bunu dediklerinin hepsini alıp bugün para harcamaktan korkmuyorum  deyip çocuklarımın her eksiğini alırdım yeter ki onlar gülsün :( ama hayaller hayatlar işte 
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Para.sinirsizsa eğer 2 ev alır birinde.oturur birini kiraya verirdim. Bi tane de araba alırdım. Ertesi gün arabayı satar o.parayla.is kurarım:) 
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Hemen ev araba alırdim bide dükkan yeni mobilyalar falan ayy dur bı gün yetmeyecek gibi gel şunu 2 gün yapalım shshsj
0 oy
(13,887 puan) tarafından

Altın dolar euro alırdım :D

0 oy
(7,731 puan) tarafından
Bi bakici bulur yanima alirim cocuklara baksin gozumun onunde olurlar sonra aliriz ailecek basimizi dunyanin en luks en rahat bi tatilini yapar gelirdik para bitene kadar :))))

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 805 göst.
0 oy
6 cevap 220 göst.
30 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ksldnjxkckv (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
11 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zehra212121 (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 331 göst.
6 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu