0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (104 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
...........

23 Cevaplar

0 oy
(465 puan) tarafından
3 yaşında ve 3 aylık kızlarım var küçük kızımın gün içindeki ilk uykusu uzun olur erken saatte yemeği  yapıyorum ama akşama derdim kalmamis oluyor bide ana kucağı aldık ucuz yollu bişey mutfağa yanımda duruyor iki kızımda ne iş yapacaksam yapıyorum çok rahat yapamıyorum ama eh işte en azından yaptığım kadarıyla 
-Reklam-
0 oy
(731 puan) tarafından
51 günlük bebeğim var kahvaltımız yok ama akşam yemeği yapmaya çalışıyorum çoğu zaman bazende eşim işten gelince yapıyır cocuk durmayınca. Bazen yemeği çok yapıyırum 2 gün yiyoruz 
0 oy
(4,369 puan) tarafından
Masallah herkes 2 cocukla yapabiliyomus. Hepsinin bebegi uyuyo heralde. Benim ki uyumazdi, surekli miz miz kucagimda. Coklu besin alerjisi vardi bizde. Yemekte neymis. Aylarca diyet yaptim, pilav,makarna,patates yedim. Makarna haslamak falan buyuk lusktu bizim icin. 

Esim de oyle surekli yemek bekleyen birisi degil. Dolapta kavurmamiz vardi kurbandan onu yedi genelde pilavla. Ya da tavuk hasladik, tavada pisirdik. Zaten etcildir bi sure bu sekil beslendik. Buzlugumda icli kofte,kofte,borek,mantı, sarma ,taze fasulye ,bamya falan vardi baya stok yapmistim. Onlari yaptik vakit oldukca. Ben hic biriini yiyemedim tabi ilk 1 senemiz boyle gecti. 2-3 gunde bi de siparis verdi. Kahvalti beklemez zaten. Ekmek arasi yapar is yerinde yer. 

6.aydan sonda biraz biraz yapmaya basladim. Bebegim esimde duruyodu da. Gunduz uykulari 30 dk,gece de saat basi kalkardi. Bazi gunler gece 2-3 saat uyanik kalirdi. 30 dk da pratik ne yabilirsem artik. Ev isi de ayni sekil 30 dk da ne yapilirsa. Zaten 2 hafta bi abla geliyo. O sekil temizlik yapamadim. 

18 aylik olunca uykulari duzeldi. Gunduz 2-3 saat uyumaya basladi. Gece 1-2 kez uyanmaya basladi. Ben gecenlerde sarma falan sardim. Bu gunleri de mi gorecektik :)

İlgili bir soru bulunamadı

384,660 soru

11,506,761 cevap

35,160 kullanıcı

...