0 oy
630 göst.
Diğer kategorisinde (755 puan) tarafından

Ortada fol yok yumurta yok.  Kaç gündür gitmiyorum diye gidesim geldi m.al kafam otur evinde dimi ne işin var yani...? 

Neymiş ilkinde biz cahillik etmişiz kızımın adını biz koymuşuz bir daha bebek olirsa kaynana koyacakmış nede olsa babaannesiymis.  Dedim yok ben kendim koycm hiç kusura bakmasın kimse dedim. Yok yok ben koycam sende kim oluyorsun dedi..? Annesiyim dedim ama siz demediniz mi ilkinde biz koyalım diğeri de siz dedim orda duruma göre bakarız dedim dedim ama ben koycm dedim. 

Sevmeyle babaanne olmuyor kızımı sevmisligi yok kızıma bakmisligi hiç yok maddi manevi destek desen hiç yok gelmiş bana babaannesiyim diyor. Dedim doğurmuyorum madem öyle.  Diyorki öyle bir dogururuum ki..? Dedim anne boş boş konuşma 

Şimdide bana küstü küsersen kus çokta umrumda yani sinirlerim bozuldu yani

31 Cevaplar

0 oy
(1,195 puan) tarafından
Ben olsam kocan seni dogurtturamiyor sen beni nasıl dogurtturcan deseydin ben öyle derdim 
-Reklam-
0 oy
(235 puan) tarafından
Valla baksa bile maddi yardimda bulunsa bile isim koymaya hakki yok yani. Ben cok sacma buluyorum bu anneyle babanin karar verecegi birsey kimse karisamaz. Kaldiki anneyle baba bile zor anlasiyorlar. Birinin begendigini oteki sevmiyor. Bi de kaynana ne alaka yani. Üslubunca soyleseydin anne sen de madem oyle dogur birtane daha kendin koyarsin adini desydin
0 oy
(2,727 puan) tarafından
Terbisiz bir kaynanan var ben okadarkonusmasina müsade etmem etsemde sonrada ln her türlü lafı yetiştirip baskısıyla duyurturum kim oluyorlar ya 9karninda taşı doğuma gir ölümden çık o koyacakmis siktorlup gitsin ya 
0 oy
tarafından
Boyle sacma sapan ağız dalaşına neden girilir bilmemki
0 oy
(5,500 puan) tarafından
Kafasını bı yere felan mi vurmuş ne kadar hadsiz ya herşeyi geçtim doğurttururum ne demek ya boşver sen yüz göz olma öyle insandan herşey beklerim ben valla
0 oy
(465 puan) tarafından
Benim kaynana da neler dedi bana neler iki kızım için de ismini koydurmaya çalıştı koymadım valla benim de annem var dedim servetini mi vercen çocuğa dedim dedim de dedim ;) pes etti 
0 oy
(13,151 puan) tarafından

Seninki cins tamam koyarım de nüfusa git kendi istediğin adı yazdır gel sonra ver eline kimliği git değiştir de istediği koysun. Nüfustaki memura da ağzını yaya yaya ama ben babağnesiyim desin belki ikna eder :) kovulmazsa tabi

0 oy
(2,369 puan) tarafından
Ay bu ne kadar itici bir konuşma 

Herbokoklar bitmez bacım bird ebenim başımda var 

Cahilkolok
0 oy
(1,538 puan) tarafından

O kadar isim koyası varsa kendisi doğursun kendisi koysun :D

0 oy
(6,378 puan) tarafından
Helal olsun sana. İşte böyle kadınlar tavrını koymalı. Asıl o kim oluyor. Doğuran sen bakan sen 
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Dikkat et   gozoz ilaç atmasını :))) 

İlgili sorular

0 oy
16 cevap 426 göst.
7 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 407 göst.
1 Haziran 2023 Aile kategorisinde Hicrannn (1,076 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 138 göst.
15 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deflin (547 puan) tarafından soruldu

380,273 soru

11,385,575 cevap

34,885 kullanıcı

...