+2 oy
390 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (392 puan) tarafından

image

Evet 1 tane kesmedi 2.kahvemi içiyorum❤️ önceki bol köpüklü oldu nazar ettim herhalde bunun da köpüğü yok:D 

Sessizlik sakinlik ve kahve 10 numara gerçekten❤️

14 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi

Afiyet şifa olsun kuzum hani bana çok yorgunum halim yok kalkayım bahçeyi ektik sonunda bitti ☺

(392 puan) tarafından
Sağol ablam gel ablam sana caysanlikla yaparım.ben sjsjsj❤️❤️bol bereketli olsun inşallah ablam☺️❤️
tarafından
Amin kuzum Allah razı olsun vallahi hiç yok demem offf keşke yapsan da içsem ☺☺❤❤
(392 puan) tarafından
Onu da İçecez inşallah ablam Rabbım büyüktür kavuşacaz bigun☺️☺️☺️❤️
(119,252 puan) tarafından
laan yokki
tarafından
Gel lan gel var artık bak attım hele diyin bakalım yeni aldım yüzüğümü güzel mi düz olsun istedim ama biri niye düz aldın dedi sinir oldum hevesim gitti benim eskisi de böyle ama biraz daha inceydi buna göre
valla simdiki aklim olsa bende bundan alirdim gittim zamaninda yeni cikmis diye baska tasli bisi aldim cok pismanim satilmiyoda anasi var diye en guzeli en kullanislisi gule gule kullan
tarafından
Kaba değil demi bunun inceleri de vardı ama çok ince geldi bana sanki oyuncak gibiydi dedim en iyisi bu bir sürü gösterdi adam ama buna takıldım kaldım diğerleri hepsi işlemeliydi bir de dedim değer kaybeder demi sevdoş
kac ayar kiz genelde 14 oluyo yaa tabi aldin fiyata gitmezde cokda bisi oymamaz
tarafından
Evet 14 ayar 3.600 e aldim adam tak bir kaç gün olmazsa geri getir ben aynı fiyata geri alırım dedi sevdoş
benxe geri verme
tarafından
Tamam o zaman senin zevkine güveniyorum ve değiştirmiyorum ☺ offf bu kararsızlık var yaa beni deli ediyor ulan iki haftadır gidiyorum bir yüzük alacam ama yok gidip onca yüzükleri deniyorum geri bırakıp almadan çıkıyordum dün en son karar verdim dedim bu sefer kesin alacam ama bu da bol biraz dün geldiğim gibi bahçede maydanoz tohumu almıştım ekeyim dedim baktım parmağımdan fırladı gitti daha bismillah demedim dedim bir de yine kaybedersem pohu yedim dedim ilkini kaybettim bu ikinci ☺
o zaman ver kucuk numara al onu daraltirlar kaybetme cok iyi model secmissin asla eskimez modasi gecmez bende o modelden istiyomda iste anisi var diye degismiyom
tarafından
Öyle yaparım canım çok teşekkür ederim olmazsa bayramdan sonra artık götürürüm değiştiririm bir küçüğünü alırım bunun daha geniş olanı da vardı o daha da pahaliydi ama bunun kadar yakışmadı parmağıma çok kaba durdu aman sen değişme ya da ayrı almak istersen böyle bir şey alırsın arada takmak için keşke benim de ilk kaybolmasaydi dediğin gibi anısı vardı ama gitti neyse sağlık olsun artık sevdoşum bu kader nereye kayboldu yoksa kocası mi geldi bizi unuttu gitti ☺
daha gecen yaz deeim babannem sakın degisme o ugursuzluk getiirir falan dediydi simdi hani oburu dursada alirmiyim bilmemki dusundukce aklima geliyo  

onun aganigi maganogi isleri bitmezki kesin nane yeme pesinde ☺️☺️☺️
tarafından
Puhahahaaaaa naneyi yer tabi keyfi yerinde olsun da bol bol yesin afiyet şifa olsun yarasın inşallah ☺☺☺☺ bizim gibi boş durmuyor afferin ona ☺☺☺
yarasin ooh miiisss ☺️☺️☺️☺️
tarafından
İyyyy misss mi offf neresi mis lennn o yüzden ha bire doğuruyorsun miss olduğuna göre tadi güzel geldi demi ☺☺☺☺☺☺
ahahahhaha bamada yaradi napim ☺️☺️☺️
laan bu saglam yedi zaar kendine gelemedi yoksa gelir miz mizlardi ☺️☺️☺️
tarafından
Puhahahaaaaa o yüzden gelemedi diyorsun hee yorulmuştur lennn o yüzden gelemedi ☺☺☺☺
valla her haltida isimleriyle biliyo gecen birine pozisyon oneriyodu saglam yoruldu bence
tarafından
Ulan ondan ders almalı desene ben çok geride kaldım hee hiç bir pokkk bilmiyorum ☺☺☺ kader kader koş koş gel de ablana azcık ders ver yeter uyuduğun ☺☺☺
(392 puan) tarafından
Hele hele neler konuşmuşlar sjsjsj
Uyandım uyandım sjsjs
tarafından
Ooooo prenses hanım günaydınlar efendim kahvaltı hazırlamami ister misiniz ☺☺☺☺❤
(392 puan) tarafından
Ayyyy ne güzel olurdu o manzaraya karşı☺️☺️☺️☺️içim eridi şu an semaverde de çay off offf sjsjs

Bu arada yüzüğün xok güzel ablam güle güle kullan inşallah❤️❤️❤️❤️
tarafından
Daha biz masanin başındayiz Dicle hanımı bekliyorum bir saattir iki lokma zor yedi teyzesi kılıklı ☺☺☺❤ ayyy vallahi beraber ne güzel olurdu bugün havada miss gibi cennet gibi var yaa ☺❤

Teşekkür ederim kuzum Allah razı olsun ❤ biri niye düz aldın dedi de hevesim kaçtı nedense
(392 puan) tarafından
Ah ah ışınlanma makinesi çıksın artık ya ❤️❤️❤️hiç zorlama at çamurun toprağın içine o zaten oynarken acıkır ver eline salçalı ekmegi o da biz gibi büyüsün☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️❤️

Kesinlikle düz abla,o tasli tuşlu olanlar babaannem modeli artık takanda yoktur sanmıyorum sjjsjssj
tarafından
Hahahahahaa demi kuzum tamam o zaman değiştirmem ❤☺☺☺

Oyyy oyyy ömrümü yedi vallahi keşke yese de her şeye razıyım hasta bu bir haftadır anne karnım ağrıyor diyor pazartesi Kastamonuya hastaneye goturecem bakalım bugün de gözleri hep şişmiş kızarmış ne oldu bende anlamadım keşke yese de kuru ekmeği bile zor yiyor cadı ☺
(392 puan) tarafından
Değiştirme değiştirme çok güzel bu❤️❤️❤️

Bahar alerjisi falan mı var acaba abla,göz kızarıklıgi falan ondan oluyor diye biliyorum,itotosu yasa oturduğu için ufak bir karın ağrısıdır yada yemek yememek için Bi bahanede olabilir sjsjsj benim yeğenlerim hep öyleydi ama benden korkarlardi zorla yediririm sjsjsjsjsj
tarafından
Bilmiyorum ki kuzum gözleri kizardi hapşırıp duruyor karnı da bir haftadır karnım ağrıyor diyor gece asla uyanmazdi ama bir haftadır sabaha kadar uyumuyor ağlıyor karnım diye yemek yemek istemese zorlamiyorum artık kafayı yedim yemiyor olan bana oluyor sinir hastası oldum vallahi bu cadı yüzünden ☺
(392 puan) tarafından
Hava değişiminden falan olmuştur abla yüksek ihtimalle Bi ara çok soğuktu sonra birden ısındı bizim prenses de küçük etkilenmiştir❤️
laan tasli diye benim yuzugede çakti lafi bak☺️☺️☺️
(392 puan) tarafından
Sevooo yorgun kafayla bu kadar cakabildim askom sakın kafada daha çok şey söylerim babaanne yüzüğüne sjjsjsjsj
laaan mujdemi isterim laaannn
https://youtu.be/eVOrfTtDS5g

son ses dinliyom ☺️☺️☺️☺️
(392 puan) tarafından
Ahahaahha müjde olursa söylerim askom sjsjjs
(392 puan) tarafından
Ne zaman geleceğini belli oldu kesin sjsjjs
beni benim kadar iyi biliyon ☺️☺️☺️ agustosun ya ilk ya 2.haftasi gidiyozzz
(392 puan) tarafından
Allahhhhhh bizim izin bitiyor sen geliyonnnn☺️☺️☺️☺️☺️Hayırlısı ile gel askommm❤️❤️❤️
(392 puan) tarafından
Hepsini sıradan dinliyorum askom sjsjs ilk şarkıdan sonra Bi 2 3 tane daha dinledim sayende sjsjsj
kader burdamisin
(392 puan) tarafından
Öteki bitmeden buna geçtik sjsjsj
(392 puan) tarafından
Burdayım
tarafından
Aman elektrikler yoktu şimdi geldim de amma dedikodu yapmışsınız sevdoş hade gözün aydın üçüncü bebe sana uğurlu geldi ☺☺☺
puhahah dee get laa yok 3 muc
tarafından
Daşakçı seni benimle dalga geçtin demi dur sen bende sana çok güzel bir oyun yaparım bekle beni ☺
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
(392 puan) tarafından
İkinizde hamile çıkında ben sizle ...... geçeyim az sjjsjsjsj
tarafından
İnşallah sen ikimizin yerine çıkarsın da bizde senin bebe durmayinca ağlayınca sen burda dert yanınca daşkkk geçelim emi ☺☺☺☺
len ben onu keklemesem dökülmezdi oo ☺️☺️☺️
tarafından
Ulan sanki olsa senden mi sakliyacam dur bakalım pazartesi Kastamonuya gidecem ordan test alırım da sana yazarım olur mu hatta testimi buraya atarım ☺☺☺☺☺
tm olur
(392 puan) tarafından
Ayyy çok meraklandim şu an sjsjsj hayırlısı olacaksa olsun inşallah ablammm❤️❤️❤️❤️ Dicle ceviz topluyor oda fındık toplar sana sksjjsj
len kuzey bugun diploma almis diplomali itfaiyeci olmus ☹️ cok duygulandim bee evin icinde noo niii nooooo niiiiiii diye geziyo bide plastik tabakdan şapka yapmis ogretmeni takti basina no nii de nooo niiiii
(392 puan) tarafından
Ahahaha ağzına Bi tane de susturucu taksalarmis ya sjsjs böyle ses cikarirsan yangın sonduremezwin falan de belki susar askom sjsjjsjs
tarafından
Kaderrrrrr nerdesin kiz çık gel artık beee aylardır yoksun merak içinde bıraktın beni ☹
-Reklam-
+1 oy
7.yorum ilk arti laaa simit yedim girtlamaaa kadar tokum ☺️☺️
4 ben yedim 1 kuzey 4 herif yedi 1 taneyide şimoş heba etti
(392 puan) tarafından
Aah garibim elinden alaydın. Sjsjjs
tatliyi vermedim ☺️☺️☺️☺️
(392 puan) tarafından
İyi yapmışın sjsj
tarafından
Gel kız bak şimdi attım sevdoş kader sende koş kız ☺☺☺
0 oy
(6,919 puan) tarafından
Afiyet olsun 
(392 puan) tarafından
Sağol canim❤️
0 oy
(8,148 puan) tarafından

Afiyet olsun<3

(392 puan) tarafından
Sağol bebegim❤️❤️❤️
0 oy
(11,238 puan) tarafından

Afiyet olsun biz daha yemek yemedik 1 saate anca yeriz  :D

(11,238 puan) tarafından
Maşallah erken yiyorsun demekki biz kalabalık yiyoruz eltimler k.peder vs  inekleri var hepsinin bakıyorlar çıkıyorlar falan derken gec oluyor  :)
(392 puan) tarafından
Köyde öyle oluyor bacım❤️Allah kolaylık versin ineklerin bebislerini sev benim yerimeeew❤️❤️❤️❤️
(11,238 puan) tarafından
Allah razı olsun canım el surmuyorum ben alismasinlar evlenmeden bakmam inek dedim şimdi bi girersem sevmek için de olsa onlara ışık olur  :D
(392 puan) tarafından
Aman aman dur yerinde o zaman sjsjjs ses etme ay korkuyorum ah kokuyor falan de sjsjjs
(11,238 puan) tarafından
Her fırsatta bakmam diyom  :D
0 oy
(970 puan) tarafından
biz daha yemek yemedik .s eşim gelmedo elektirik yok yağmur yagiyo oğlum durmuyo hepsini arka rakaya sıraladım ahaha
(970 puan) tarafından
sen bide benim içimi gör ahaiwjw
(392 puan) tarafından
Ahahhaha dur dur gormeyim asko gece gece sjsjsj
(970 puan) tarafından
zaten goremezsin kapkaranlık  oğlum dış cikariyo iki dişi cikyi böle değildi bunda bana yapıştı resmen ağlamıyor ama kafası hep omzumda indiriyom üstüme atliuo belim artık öle bı agriyo ki onunla oturup aglicam.az kaldi
(392 puan) tarafından
Ay bacım ağlamadan sana satılması vs çok tatlı geldi de sürekli yapışık ikiz gibi olmak da yoruyordur seni Allah yardımcın olsun bacim❤️❤️❤️
(970 puan) tarafından
ayyy teşekür ederim ❤️
0 oy
tarafından

Afiyet olsun<3ama biz yemeğe geçtik:Dkahve ileriki saatlerde;)

(392 puan) tarafından
Ben yemeği erken yedim askom❤️ 2 saat falan oluyor☺️❤️
0 oy
ulan kadinin mutfagindaki perde ledliyse yatak odasi nasidir allah bilir kiz dogru soyle tavanda ayna varmu
tarafından
De git len o neydi Allahimmmmm ☺☺☺
(392 puan) tarafından
Limuzin abla sjsjjs
len bende yolladim harbi limuzun
(392 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
tarafından
Aha burda benim yoruma gel lennn bana bir akıl verin hayraniza ben çok kararsiz ve deliyim hemen biri bir şey dese soğuyorum aldığım şeyden ☺
0 oy
(3,670 puan) tarafından
Afiyet olsun bende çayımı aldım balkonda oturuyorum ☺️
(392 puan) tarafından
Afiyet şeker olsun cankm❤️❤️
(3,670 puan) tarafından
Sağol canım ❤️
(392 puan) tarafından
❤️❤️❤️❤️
0 oy
(2,369 puan) tarafından
Vay anam vay kız yatak odanda da varmı LED Allah canıni almaya onları silmesi var bide t
(392 puan) tarafından
Yok asko sjjssj
Silmesi çok kolay bacı yukarıdan aşağı ip geliyor zaten sjsjs bezi vur hemen siliniyor sjsjs
0 oy
(240 puan) tarafından
Afiyet olsun canm 

Konudan bağımsız yazıyı nasıl ekliyorsun o şekil biliyorum ama bunu ilk defa gördüm 
(392 puan) tarafından
Mnks kahve
Sumktn kahve
@kader42 kahve

Yazınca gif yerine çıkıyor canım yazılar❤️
(240 puan) tarafından
Tm çok sağol
0 oy
(3,332 puan) tarafından
Afiyet olsun ☺️

Şimdi bende içtim oğlum uyandı onu uyutuyorum geri 
(392 puan) tarafından
Sağol bacim❤️❤️
Uyusun paşa da sende keyif yap uzat ayaklarını offf☺️
(3,332 puan) tarafından
Ne keyifi kız saat başı uyanıyor valla hiç bir yanım tutmuyor artık
(392 puan) tarafından
Ah kıyamam valla❤️inşallah bu gece deliksiz uyur bücür❤️
(3,332 puan) tarafından
İnşallah canım inşallah ❤️
0 oy
tarafından

Kız bitane iki tane keser mi :) en az 4 bardak :)

(392 puan) tarafından
Ahahah yok la onu kocam içiyor fazlasıyla bana 2 tane kafi sjsjsj
tarafından
Anca canım. 7/24 içme potansiyeline sahibi kahveye doyamıyorum :) evde çay değil kahve çabuk bitiyor ve tek kahve içen benim eşim sevmez en son isteme de içti zirve de bırakıyorum dedi :)
(392 puan) tarafından
Bizde de ben çaycı eşim kahveci günde 5 fincana kadar içiyor bende 1 demlik çay bazen 2 demlik bile oluyor sjsjs
0 oy
(13,889 puan) tarafından

Afiyet olsun canm☺️☺️ 

çay içiyordum yarıda kaldı tosbigim uyumak istedi sallıyorum suann 
(392 puan) tarafından
Kader ben❤️bebegim olmuyordu ondan hatırlarsın belki☺️
(13,889 puan) tarafından
Aaa tamam hatırladım dualarimdasin canimm☺️☺️ inşallah hayırlısıyla olur

Bende tosbigimi 2 seneye yakın bekledim geç oldu baya ama guzeld3 oldu bunu ned3n anlatıyorum canm biliyor musun  birsey gecikiyorsa güzelleşiyordur☺️❤️
(392 puan) tarafından
Ayy maşallah tosbigineeee❤️❤️❤️her zaman diyorum zaten hayırlısı ile versin Rabbım hayırsız olacaksa hiç olmasın❤️❤️❤️☺️☺️☺️☺️
(13,889 puan) tarafından
Teşekkür ederiz güzel teyzesi ☺️☺️duana amin canm en hayırlısı olsun inşallah
(392 puan) tarafından
Amin canım benim Allah razı olsun❤️❤️❤️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 213 göst.
17 Şubat 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Hayalperestt (908 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 161 göst.
0 oy
19 cevap 702 göst.
5 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 206 göst.
5 Ağustos 2022 Tatil-Seyehat kategorisinde Esilsm (1,021 puan) tarafından soruldu

379,329 soru

11,354,322 cevap

34,827 kullanıcı

...