+2 oy
621 göst.
Diğer kategorisinde (1,135 puan) tarafından

Heyoooo bayanlar. Uygulama yaş ortalaması bayağı küçük cok fazla 20li yaşlarda genç anne görüyorum. Ben de dedim ki otuzluk çıtırlar şöyle bi toplanalım da sayımızı bilelim haha

Ben 33 yaşındayım, var mı arttıran?? :D

57 Cevaplar

0 oy
(13,254 puan) tarafından
90lıyım ama 30larda olduğumu bir türlü kabullenemiyorum 
-Reklam-
0 oy
(400 puan) tarafından
32 yasındayım 3 yasında kızım var :)
0 oy
(1,004 puan) tarafından
31 yasindayim. 30 dan sonrasi ucacak galiba.
0 oy
(148 puan) tarafından
temmuzda  31 :))
0 oy
(1,565 puan) tarafından
35 te selammmm olsun
0 oy
(1,529 puan) tarafından
92 modelim Nisan çıkışlı :)) 31 oldum ya valla ömür gidiyor
0 oy
(880 puan) tarafından
Bırsey sorabılırmıyım bu uygulamada o oy verme ne işe yaryr  bırde oy kısmının altında 5 gost yazıyor o giren kısı sayımısı baska past acmak ıstemedm sıze dırek sorayım dedim bılırsnz Bn pek bılmyrm ben 22 yasındayım sjsjsjs bırde neden bende emojı katmamq ragmen emojı olmyr 
(1,465 puan) tarafından
Oy yani artı kazandıkça 500 ulaştığında uyarı verebiliyorsun postlara 1000 e ulaştığında postu açan kişi katagoriyi yanlış seçmişse sen onun katagorisini düzelte biliyorsun diğer sorduğun soru postu kaç kişi görmüş onun sayısı bnmde bilgim bu kadar maalesef cnm bnde yeni 1000 leri gördüm yani açıkçası pekte önemli bişey değil açılçası bnm bu uygulamada olmamdaki sebep zaten bilgi edinmek ve vermek bildiğim konularla bir diger yandan dertleşmekte tavsiye yardım gibi durumlardan dolayı kullanıyorum ama bağımlılık yaptı da diyebilirim her gün mutlaka buraya 5 10 defa uğrar ne var ne yok diye bakıp çıkarım postlara bakarım bilgim olan konularda yada hastalık durumlarında yardımcı olmaya çalışıp çıkarım
(880 puan) tarafından
Bende buraya bagımlı oldum burda takılı kaldm guzl yer dertlesmek konusmak bana da ıyı ama sureklı bakyrm artı oy verdim dıyıyrlsr ya bu ne oyu dedm oy verince ne olyr dıye merk tm bırde bırı daha demıstı herks goruyr ama cvp vermyr bende dedm nasıl gorunyr cevp vermyr nerden goryr dıye tessekur edrm cnm cvp verdigin ıcın bır kac kısıye sordugumda cvp vermeyenler oldu uzulmstum oyle
(1,465 puan) tarafından
Rica ederim cnm ne demek bnmde sevmediğim konulardan biri bu görüpte cvp verilmemesi kendime yapılmasını istemediğim bir şeyi başkasına da yapmam mümkün mertebede yorumuzunuzu gördüm cvpsız bırakmak istemedim bnde merak ediyordum bazı postlarda gördüm öğrendim ve puanım arttıkça fark ettim yapıla bilinen şeyleri artılar bu işe yarıyormuş diye
(880 puan) tarafından
Tessekur cnm bnm saglsn bır tek sen cvp verdın bazıları kendilerini ustun goruyr basit bırsey diyip cvp vermyr ama bılmyrm yanls bırseyde yapmak ıstemyrm :)
(1,465 puan) tarafından
Rica ederim cnm ne demek bu sitede öyle insanlar çok maalesef hesabına gelen postlara cvp veriyorlar ama neyse boş ver bana da çok yapıldı o alıştım zamanla
0 oy
(1,817 puan) tarafından

90 Ekim  doğumluyum sanırsam 32 yaşındayım yada 33 tam bilmiyorum :P 4.bebeğime hamileyim diğerlerinde yoktu benim böyle uygulama bunda indireyim bakayım ne işe yarıyor dedim rasgele ondada böyle sohbet bölümü çıktı.. 

0 oy
(4,255 puan) tarafından
32 yim bende :) burdakiler genelde cok kucuk. Yorumlardan bile belli oluyo.
0 oy
tarafından
Aralıkta 34 ü dolduracağım :) o zaman şimdi 33 yaşındayım :) 
0 oy
tarafından
30 a 2 kala 28 yaştan selamlar 
0 oy
(3,769 puan) tarafından
28  otuza az kaldı aklım 15 li halimde ruhum 60
0 oy
(3,560 puan) tarafından
30'la geldim burdayımmmm =)))
0 oy
(220 puan) tarafından
Tam.olarak 30 yaştan el sallıyom bende geldim shshsh
0 oy
(1,795 puan) tarafından
30 yaştan selam olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından

27 yaşındayım ama beni bu gruba almayın ben hazır değilim :D Allahtan yaşımı göstermiyorum yoksa psikolociğiim iyice bozulurdu :D

0 oy
(1,538 puan) tarafından

Az kaldı yanınıza gelmeme 27:D

İlgili bir soru bulunamadı

380,880 soru

11,403,476 cevap

34,941 kullanıcı

...