0 oy
247 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Merhaba kızlar Allahn izniyle yarın sezeryan doguma giriyorim bebegimi kucağıma alıcam rabbim dileyen isteyen herkese nasip etsin ilk annelik duygum heycandan uyuyamıyorum. Tabiki birde korkudan..Çevrem o kadar korkuttu ki sezeryan şöyle zor böyle zor her soran niye normal dogurmuyorsun bende biliyorumm az çok ama bebegimin pozisyonu ters mecburi sezeryan oluyorum korku stres bide insanlae üstune yargılıyorlar korkutuyorlar sezeryan doğum yapan annelerr beni rahatlatabilir mi :(

24 Cevaplar

0 oy
(3,951 puan) tarafından

3 defa sezeryan oldum canim hic korkma spinal olcaksan bol bol nescafe gold ic bebegine odaklan kimseyi düşünme.  Saglikla kucagina al inşallah <3

-Reklam-
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Oncelikle saglikla kavusun bak bir can geliyor dunyaya kolay mi tabiki acisi zorluklari olacak ama hepsi bir surec hepsi gececek bosuna kendini strese sokma bebisi de sokma:) ve yatma mumkunse ne kadar yurursen okdr hizli iyilesirsin
0 oy
tarafından
Vala bilmiyorum benıde korkuttular özellikle ilk yürüyüş çok kötü dedıler ama ben kalktım koridora kadar annemle hemsıre götürdü ben kendım gezdım annem de kızıma baktı hıc de bır sey yoktu dedıler ıkı kısı olmadan yürüyemezsin bilmem ne  yok yani ilk kalktığında falan yardım edıyorlar okadar sana tavsıyem ilk kalktığında hıc asagı bakma kafanı dik tut yoksa başın döner tansıyon düşer sonra koridorda duvarlara tutun ne kadar çok yürürsen  okadar çabuk ıyılesır bebeğine bakarsın narkoz etkisiyle falan ilk gün ne olduğunu anlamıyorsun bebeğe bıle bakmak istemiyorsun hıc üzülme hani kendıni yetersız hissetme unutmaki önemli olan sensin sen iyi olursan bebeğinde iyi olur korkmadığın müddetçe hıc bır sey olmaz keşke herşey sezeryan kadar kolay olsa vala
0 oy
(1,094 puan) tarafından
3 hafta oldu sezeryan doğum yapali benim de mecburi oldu.Bugun olsa kendi istegim ile yine sezeryan olurum.Spinal oldum belden uyusturmali sifir his igneyi fln asla hissetmedim peosedur geregi saki lestirici yapiyorlarmis tum dogumu cok net hatirlammama ragmen hep leylaydi kaf sarhos gibiydim boyle hafid boyle kuş gibi bir his yok.Sonda vs hep uyusukken takildigi ve ciksrildigi icin hic hissetmedim.Tek zor yani ilk ayaga kalkis di benim icin max 2 gun agrim sizim oldu oda öldurmedi serum ile agri kesici verdikleri an tık geciyordu.Dikis desen goruntusu sifir estetik dikis yapistirmislar dikis yok disaridan.Valla bilmiyorum max 2 gun eziyeti sonrasi çiçek hic korkmayin.

İlgili sorular

0 oy
30 cevap 374 göst.
12 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Ilosemins (167 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
22 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

396,380 soru

11,856,764 cevap

35,951 kullanıcı

...