0 oy
652 göst.
Diğer kategorisinde (293 puan) tarafından
Kızlar merhaba. Bayrama plan yapmıştık . Köy evine falan gidelim diye eşimle. Küçük de bebeğim var zaten. Arabayla gidip geliyoruz heryere. Biraz gezelim bu bayram dedik. Neyse bayramda eşimin ailesi ve kaynımlarla oturuyoruz. Kaynım ve eltim eltimin ailesini bayramlamak için kastamonuya gidecekti. Bilet bakarlarken of çok fazla fiyatlar of çok uçuk deyip durdular. Kaynım dedi abi senin arabayla gitsek dedi. Bende dedim araba bize lazım. Eşim ordan atladı biz başkasından buluruz siz bizim arabayla gidin madem dedi. Ben yine atladım bayram arası kimden bulcaz araba herkesin kendine göre işi var dedim. Beni dinleyen yok. Ben konuşuyorum da kime konuşuyorum. Sinirimden kudurcam artık ya. Planlanmış işimiz varken bir anda birisi bozuyor ve eşim de hemen tamam diyverio. Kaynanama kayınpederime falan saygımdan sustum ama biride demiyor araba size lazımmış diye boş konuşuyorum sanki ya. Arabada bilet parası ile aynıya denk gelecek dedi eşim. Olsun bizim için konfor önemli diyorlar hala. Biride demiyor sizin bebek var olmaz başkasından bulalım veya size lazımmış demiyor ya. Belki size basit gelecek bu konu ama sizin planınız varken size böyle yapılsa nasıl davranırsınız lütfen beni bir aydınlatın. Eşimle sırf bu yüzden bayram zehir oldu konuşmuyoruz. Kardeşime araba nasıl vermiyoruz dio. Ya bizefe lazım niye son dakka bizim işimiz bozuluyor bulsaydı başkasından diyorum yok aramız sırf bu yüzden bozuldu ve ben bıktım artık eşimin ailesinin bu hareketlerinden. Arabayı her keyfi çattıkça istiyorlar. Küçük bebeğim var her an kapımda araba olmalı benim Allah korusun çocuğu olanlar da daha iyi anlar bu durumu. Ben sizce bidaha ne demeliyim çokmu sessiz kalıyorum da adam yerine koymuyorlar anlamıyorum ya. Eşimle biz çalışıyoruz 9 günlük bayram tatilinde benim de tatil yapmak hakkım değil miydi. Zehir oldu resmen. Eltim ve kaynım beyin keyfi yüzünden. 

23 Cevaplar

0 oy
(237 puan) tarafından
Ortalığı yıkarım ne demek biz başkasından buluruz ya.... kendi araban sana lazimken kardesine vermek ne demek. Siz bir yere gitmiycek olsaniz tamam hadi bi nebze belki olabilir ama sen de tatile gideceksin kendi planın varken kocan aşırı saçmalamış.. kaynın gitsin baskasindan bulsun madem araba oyle gitsin katisinin bilmem nesine. Bu kayınlar niye böyle gevşek oluyor ya. Bendeki de aynı ama ben izin vermezdim böyle biseye
-Reklam-
0 oy
(2,745 puan) tarafından
Biz tüm elti ve kayınların arabaları olduğu için böyle sorunlar yaşamıyoruz diyip 5 saniye zengin olduğumu hissedip daha sonra hiç birimizin arabası olmadığı için böyle sorunlar yaşamıyoruz demek istiyorum 
0 oy
(2,786 puan) tarafından
Yuzsuze ne yaparsn yap yuzsuz iste daha ne diceksiniz belediyeye anons verecek haliniz yok

Yani haklisiniz oncelikli olan sizsiniz ama ki bazi esler bnu.pnemsemiyo

İlgili sorular

+1 oy
18 cevap 524 göst.
11 Eylül 2024 Aile kategorisinde Semos (382 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 356 göst.
6 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Miraysu (2,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 297 göst.
2 Haziran 2024 Aile kategorisinde Misafir3434 (9 puan) tarafından soruldu
0 oy