0 oy
588 göst.
Diğer kategorisinde (2,388 puan) tarafından
ya kızlar eşim araba kiralıcak düğün için ve eşim baştan demişti rahat gidelim biz araba kiralayalım neyse sonra ablam dedi bizde gelelim sizinle onuda kabul ettik otobüslerde sefil olmasınlar diye ama ablam babama ve kuzenime ve eşine demiş bizimle gelin arabada yer var diye bizim haberimiz yok şimdide tutturdu arabaya sığarız gelsinler nolucak diye ya abla sıcakta ne gerek var üst üste gitmeye diyorum anlamıyor taksiler zaten küçük ablam elbisesini asıcakmış arabanın içine kızım zaten bunaltıya hiç gelemiyor hemen aglamaya başlıyor güzellikle ablama anlatiyorum anlamıyor ne yapmam lazım şimdi siz söyleyin kalbini kırıcam çünkü en sonunda 

27 Cevaplar

+1 oy
(4,450 puan) tarafından
Tamam babam gelsin öne biner siz zaten anla  sen çocuk anca kuzenle hanımı çatıya mi baglicaniz
(4,450 puan) tarafından
Vallahi oturduğum yerde ben bunaldım şuan:)
(99 puan) tarafından
Bu sıcakta o kadar kalabalık kişiyle 8 saatlik yol mu çekilir ya biz üç kişi olmamıza rağmen bunaliyoruz ablan hatali burda ya kendi kafasına göre söz vermek ne demek senin söylemenle anlamiyorsa eşin konuşsun 5 10 dakikalık yol olsa neyse de 8 saatlik yol imkanı yok çekilmez ya da söz verdiği kişilerle konuşacaksın durumu anlatacaksın
(701 puan) tarafından
gerçekten bende bunaldım oturdugum yerden ben olsam açıkça rahat edemeyecegımı o kadar kısının ust uste gıtmesının ımkansız olacagını söylerdim alınırsa alınsın böyle sacmalık mı olur yanı
tarafından
düzenlendi
Ya bizimde fiestamiz var araba yolculuğa çıkarken bir oğlum ben ve  eşin anca sıgıyoruz beş kişilik arabaya  nasıl dersen bagajda bebek arabamız var zaten ondan başka  birşey konulmuyor bagajı bebek arabası dolduruyor ,arkada bebeğim oto koltuğu genis ben le otokoltugu anca oluyor ön koltugada valizleri diziyoruz bir yere giderken anca sıgıyoruz onca kişi valizler falan nasıl olacak ya nereye koyacaksınız bari geniş bagajli birşey kiralasin yani 7 kişilik arabalar var onlara falan baksın eşin ya imkansız yoksa nasıl gideceksiniz
(701 puan) tarafından
Ay birde valizler var cıdden rezıllık ama son cumleje katılmıyorum cemılecım be kiralama parasına ne gaz parasına ortak olan falan yokken neden buyuk bır araba kıralasın kadının eşi asla da yapmamalı bunu net bı sekılde kımseyı goturmuyorum dıyecek bıttı gıttı onlar utansın
-Reklam-
+1 oy
(3,457 puan) tarafından
Bence bi araba kiralasınlar hepsi bir olup, siz sadece kendiniz gidin 
0 oy
(6,526 puan) tarafından

Size sormadan hareket etmiş ayıp etmiş 

Söyle bari nasıl gideceğiz şimdi diye en azından bı araba daha kiralayın de 
(2,388 puan) tarafından
yok o kadar cimrilerki.karı koca başka araba kiralamazlar
(6,526 puan) tarafından
O zmn götürme essek gibi otobüse para verip gitsinler
(48,952 puan) tarafından
iptal ettik de son dakika gidin kuserse kussun☺️
(6,526 puan) tarafından
Aynen öyle valla ayıp etmiş küsmeye de hakkı yok bence
0 oy
(7,278 puan) tarafından
Laftan anlamiyacaksa ablanida götürme kendiniz gidin rahat rahat
(2,388 puan) tarafından
en sonunda öyle yapıcam
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ablan ne hakla onları çağırıyor misafir olduğun yere misafir cagrilirmi hiç hem kirAlamaya bizde ortak olalım dedilermi teklif etmeleri gerekirdi
(2,388 puan) tarafından
hayir canım demediler zaten 3 günlük 3 bin istemişler kiralamaya ama hiç demediler
(1,250 puan) tarafından
Derlermi nerde beleş oraya yerles insan nezaketen sorar bin lirasını bari biz verelim der
0 oy
(48,952 puan) tarafından
bizde gelelm mi☺️
(2,388 puan) tarafından
gelin canım bekliyoruz :⁠-⁠D ☺️
0 oy
(5,406 puan) tarafından
Bence arabayı iptal ettik de, herkes çaresine baksın, son dk eşim arabasız olmaz deyip illa tutturdu kiraladı de. Paranla bu rezilliği çekmek zorunda değilsin.  Biz 2 cocuk arkada benle eşim önde olmamıza rağmen pistik yandık. Çocuklar için klima çok açamadık vs valla sıkıntı senin iş  
0 oy
(465 puan) tarafından
Keşke bagajı büyük araba secseydiniz fazlalıkları (insanları) oraya atarsınız 
0 oy
(805 puan) tarafından
Şöyle diyorsun o zaman tüm yolun benzin parasını siz ödeyeceksiniz eşim kabul etmiyor. 
0 oy
(9,095 puan) tarafından
Çözüm basit ablani almayacaksin arabaya. Ay ne pişkin..sanki on dakikalık yol. Sekiz saat boyunca nasıl gidecek acaba öyle 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Sen kal onlar gelsin de kimi kimin arabasina çağırıyo habersiz sorgusuz . 
0 oy
(9,134 puan) tarafından
Bir ben eksiğim benide alin kız :D
(2,388 puan) tarafından
gel canım topla hemen valizini  ☺️ :⁠-⁠D
0 oy
(837 puan) tarafından
İstemiyorum ablacım diyebilirsin bazen net olmak gerekiyor kimse bizi düşünmüyor belki bende.olsam direk diyemezdim
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Valla ne tuhaf insanlar var tam fare sigamadigi delige kuyruguna kabak baglar hesabi
0 oy
(5,687 puan) tarafından
Kimseyi almayın bu sıcakta kalabalık çekilmiyo köye gidip gelirken üst üstte gittik geldik başta çocuklar huysuzlanıyi en iyisi rahat gitmek
0 oy
(431 puan) tarafından
Kiralamaktan vazgectik diyin
0 oy
(2,738 puan) tarafından
Babani ara durumu izah et. Ablana da tavrini koy. Valla ben 1 hafta once tatile gittim annem kardesm kynvalidem esim ki kendi aracimizdi. 2 cocukla 5 saat oldu bana 10 saat. Sicakta o kadar yol asla gidilmez.
0 oy
tarafından
tır kiralamadık araba kiraladık deseydin
0 oy
(672 puan) tarafından
Ablanda Bi tuhaf mış gerçekten bizde böyle şeyler hiç olmaz sormadan danışmadan sen babana söyle tek o gelsin onun dışında Yerimiz yok diğer insanlara yada ablanın eşi sadece bilemedim de ben fenalık geçiririm sıcakta 
0 oy
(2,114 puan) tarafından

3.5 kişi daha alırsınız bence :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 182 göst.
31 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Derya58 (2,370 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
15 Mart 2023 Diğer kategorisinde Minikmucize (2,567 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 187 göst.