0 oy
986 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Memlekete geldim babam  da hastaydı hem babam için  hemde kendim için değişiklik olsun  3 yaşında oğlum var  vana geldik 20 günüm dolmadı kocam bahane aradı sorunler cikartii senin gelmeni istemiyorum diyor gelme istemiyorum diyor benimde resmi nikahim yok  kendiside İstanbul'a şimdi ne yapcam bilmiyorum engellemiş her yerden aramiyor ne yapcam ne olur bana bişey dediğin diyorum çıkıp gitcem  aklım çok karışık 

28 Cevaplar

0 oy
(5,528 puan) tarafından
 Adam baştan beri istememiş ki seni. Başkasıyla bir günde evlenir gider boşanma yla da ugraşmaz oh iyikide kıymadım nikahı diyordur. 
-Reklam-
0 oy
(6 puan) tarafından
Oğlu için illaki geri dönecek sana ama sen asla dönme.en azından resmi nikah yaptır.hayat devam ediyor.cocuk da büyümüş.kendine öyle bir erkeğe harcama derim.
0 oy
(1,824 puan) tarafından
Ben sizi hatırladım eski postlardan hatta yorum yapmışım ben sizin koca diye hitap ettiğiniz yaratık oğlunuza tokat atan yaratık değilmi? Sizi kovmus hâlen yaninami dönmeyi düşünüyorsunuz siz dayak yeyip yeyip psikolojik şiddet görüyorum demişsiniz bunları yaşamak istiyorsanız güle güle....biraz kendinize öz saygınız olsun zahmet olacak fakat 
0 oy
(5,940 puan) tarafından
Resmi nikahın yok kapısına gidip napacaksın bacım anca babalık davası açacaksın orda bana resmi nikah yapmadı nikahsız çocuk yaptık diye anlatacaksın ordan çocuğuna nafaka bağlatacaksın. 
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Senin yerinde olsam ilk iş bı avukata danisirim. Ne yapılabilir diye. Yazdığı mesajları silme. Engelli halinin ekran fotoğraflarıni al. Sonra ailene açıkla durumu. Kendi bilir istemiyorsa istemesin. Avukat bı uol haritası çizer sana
0 oy
(805 puan) tarafından
Resmi nikah olmayınca kusura bakmayın ama kocanız değil Türkiye şartlarında. Adam istese bugün resmi nikahla evlenir sende çocuğunla ortada kalırsın. Hatta dava DNA yolu ile çocuğu da alır. Yıl olmuş 2023 niye resmi nikah yapmaz da dost hayatı gibi bir hayat yaşar. Yaşın 15 bile olsa devlet ananın babanın imzasını alıyor yine de resmi nikah yaptırıyor. Biraz kendini düşün hatta evladını. Adam seni sevse gider nikahını basardi. İlerde oğlun niye benim babamın adı farklı niye benim soyadım farklı veya anne kimlikte niye senin adın farklı dediğinde ne anlatacaksınız. 
0 oy
tarafından
Aklıma ilk gelen nikah niye yok adamla sen hiçbirşeysin şikayet edemezsin dava acıp hakkını alamazsın
0 oy
(1,732 puan) tarafından
Diğer postlarına  baktım da yanlış anlama adam sana zâten hıc değer vermemiş ki o evde nikahsız yaşayan bir kül kendisi misâli yaşayıp katlanmışsın üstelik olan o 3 yaşındaki sabiye olmuş düşünsene inş babasının üstünedir o evlat ne deyim ki bence artık nikahsız bir adamla mutluluğu aramaktan vazgeçin ve gerekirse evladınla kendine yeni bir düzen kur zâten hiç düzenin yokmuş senin kendini kandırma sen değersiz bir obje değilsin cnm 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
23 Nisan 2023 Aile kategorisinde Birkoalaannesi (496 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 461 göst.
5 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde halalpdgn (171 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 534 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde halimegokmennn (62 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 337 göst.