0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (8,316 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bla bla

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Hee Emzirmede 200 kalori yakılıyor cnm çok normal acikilmasi fakat emzirirken kilo vermek istiyorsan tatlıdan uzak durman gerek
tarafından
Nadide Sultan gibi mi Olcan:))) ye elbette fakat tatlıyı azalt yani ilerde o kilolardan pişman olabilirsin
-Reklam-
0 oy
(7,888 puan) tarafından
Su iç gülüm acıkma geldikçe rezene çayı iç meyve ye ama aburcubur yeme çok kilo alirsin
0 oy
(17,344 puan) tarafından
Evet oluyo bende de. Ve çok kilo alınıyor bu şekilde. Dikkat etmek gerek
0 oy
tarafından
Aboooooo ben neler çektim o dönemde hiç ağzım boş durmazdi şimdi de pişmanım bak kiloları vermeye çalışıyorum ☺
0 oy
(1,005 puan) tarafından
Bende de tam tersi dogumdan sonra bütün iştahım kesildi zorla yemek yiyorum 
0 oy
(2,408 puan) tarafından
Benimde tam tersi oldu hamileyken ne yediğimi bilmeden sürekli yerdim sürekli açlık vardı .. şimdi 16 günlük bebeğim ama yemek yemek aklıma gelmiyor.. gecen 2 de yaptım kahvaltıyı ondada zorla yedim süt olsun diye..  içimdeki minnak yedirtiyormuş demekki banada
0 oy
(8,867 puan) tarafından
Kişiden kişiye degisiyo csnim ondandır 
0 oy
(28 puan) tarafından
Benm cebim sürekli dolu geziyorum kuruyemiş dolu ceplerim hahahahahah fındık fıstık kaju kuru kayısı kuru üzüm habire yiyiyorum
0 oy
(2,469 puan) tarafından
Aynı durumdayım hamileyken bu kadar iştahım.acilmiyordu gervekten. Gun icinde özellikle tatlı şeyleri o kadar canım.cekiyor ki.... bir tepsi yiyebilecek duruma geliyorum. Normal herhalde 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Ben emzirirken gece üçte bile yemek yiyodum ama öyle böyle acıkmak değil açımdan ölçek gibi titriyordum biraz yiyip yatiyodum ama emzirince gene aynı oluyodu 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 190 göst.
0 oy
14 cevap 451 göst.
5 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (7,005 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 262 göst.
16 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (8,316 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 96 göst.
12 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde FilizEymen (8,316 puan) tarafından soruldu