0 oy
1,048 göst.
Diğer kategorisinde (2,399 puan) tarafından
Günah mış rızası mı almam lazm miş hic duymdm nedense böle bişy sizce var mı ble bişy biraz sacma geldi ya hep kaynanamın lafları bunlar 

39 Cevaplar

0 oy
(3,676 puan) tarafından

Bende hep eşimden önce uyurum hiç rıza falan almadım çok dert ediyosa gelsin girsin koynuma o da uyusun:D

-Reklam-
0 oy
(37 puan) tarafından
Sürekli böyle mi yapıyorsun, dinen eş istiyorsa kadının çevirmesi günahtır tabi bu sürekli hale geldiyse, eşin istiyor demekki uyumandan rahatsız olduğu için bunu dile getirmiş dinen erkeği dinlemek lazım tabi aynı şekilde kadının da böyle bir isteği varsa erkek dinlemeli bunu gidermeli biraz okuyun araştırın kızlar Müslümanız :)) 
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Bu erkekler herşeyden birşey çıkarıyor ya 
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Senin koca camilere çok takılıyor galiba 
(2,486 puan) tarafından
Cami kötü bir yermi??
(1,199 puan) tarafından
Yok cnm iyi kötülüğünden demedim genelde hocalar imamlar hep böyle şeyleri söyler adamın aklına girer o yüzden dedim
(2,486 puan) tarafından
Hmm anladım. Aslında o kadar hoca biliyorum ama böyle saçma konuştuklarını görmedim, eş kendisi uydurduğu bi saçmalık bu..
(2,399 puan) tarafından
Evet dinine cok bağlı
(1,199 puan) tarafından
Bilemiyorum artık yavrularım benim kayinbabam camide böyle şeyler duyardı gelir bize soylerdi
0 oy
(481 puan) tarafından
Bence ilgi göster diye söylemiş benim eşimde çok nazlidir triplidir illa onu alıp gitcem yatağa sarilcam falan o da şakasına der kocaya sırtını dönmek günah diye sarılırım hemen güler 
0 oy
(1,760 puan) tarafından
Yorulan insan erken uyur az zahmet etsin hayatta destek çıksın sana 
(2,399 puan) tarafından
Nerde 1 kere bile destek olmdı hic bir konuda
0 oy
tarafından
Yok artık herkes istediği saatte uyumakta özgürdür bu kocalar kafayı sıyırdı 
0 oy
tarafından
Eskiden kadınlar kocalarından sonra uyur kocalardan önce kalkarmis ama bu günaha bir alakası yok tabiki de 
(2,399 puan) tarafından
Bnde öle bilym da işde alakasız bn ondan önce kalklym sabahları cock 6 7 de kalkyr uyumyr öğlene kadar öğlen uyuyam bnde cocukla diyom işim cıkıyor
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Boyle bir seyyok  butun bunlar erkek hocalarin verdigi vaazlardan kaynakli yok neymis kocayi reddedersen sabaha kadar gunahmis falan bir cogu kendine gore yorumlamis vaktiyle
(2,399 puan) tarafından
Bnde onu aklım almıyor böle bişy var mı die
0 oy
tarafından

:)Ben şahsen her gün eşimin gönlünü yapıp öyle yatıyorum eşin de bunu istiyor olabilir bazen karşı tarafın gelmesini istekli olmasını istiyor olabilir 

tarafından
Hergun mu kizz valla mi ne kadar yiğit hatunlar var bee ben herif uyusun diye çocuğun uyku saatini uzatiyom sjsjsjs
tarafından
Vala hergun aşko çoğu zaman uykusundan uyandırdığım oluyor ahahah baya yiğitim eşim mutlu oluyor yetiyor bana
tarafından
Enerjiniz daim olsun canım ne diyim :D
tarafından
Darısı başına
0 oy
(5,476 puan) tarafından
Hiç güleceğim yoktu ya :D Kaldı mı böyle insanlar cidden :D
0 oy
tarafından

O zaman ben cehennemliğim :)

0 oy
(14,045 puan) tarafından
Gercekten esin cok garip ona kadar kendini duzeltecegin cok seyin var senin deseydin 
0 oy
(881 puan) tarafından
Hahhas dur ben bunu eşimde deneyeyim. Sevgili eşim rızan var ise ben uyuyacağım. Ha yoksa uyumayacağım tek ayak üstünde bekleyeyim birde canım eşim diyeceğim. Özür dilerim çok güldüm :)
0 oy
tarafından
Peki erkekler bizden önce uyursa  günah değil mi?yok kadın uyurken arkasını adama dönmemesi gerekiyormuş.erkekler de dönmesin o zaman değişik şeyler.bence iki tarafta aynı anda uyumalı.
0 oy
(1,538 puan) tarafından
Bana da bir mere köyde bir kadın eşin ile uyurken arkanı dönsen bile günah derdi ama ben inanmıyorum bilinçli mi uyunuyor sanki eee eşim benden önce uyudu ona sevap mı ben saçma buluyorum bunu 
0 oy
(16,085 puan) tarafından
Belki başka bisey istiyordur senden
0 oy
tarafından
Madem öyle gelsin seninle beraber uyusun ☺
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Kocadan sonra kalkmak günah yatmak günah bune arkadaş iyiki bir koca aldık pasazadelerin keyfi gelirse müsaade edecekler birde kölelik kalkmalı çok oldu diyeydin

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 342 göst.
30 Aralık 2020 Diğer kategorisinde ❤Prensesannesi❤ (4,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
6 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,923 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 137 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,399 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 1,046 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

396,400 soru

11,857,534 cevap

35,954 kullanıcı

...