0 oy
730 göst.
Aile kategorisinde (339 puan) tarafından
kızlar kürtaj yasalmı doktor yapıyormu istenmeyen çocuk için kürtaj arkadaşım istemeden hamile kalmış bide utanmadan bana diyor kürtaj olcam diye ben biraz vazgeçirmeye çalıştım ama doktorlar kürtaj yapmaz inşallah 

27 Cevaplar

0 oy
(2,639 puan) tarafından
Ozelde yapiyolad galiba ama normalde devlette saglik problemi yoksa ya da bebekte anormallik yoksa yapilmiyor diye biliyorum.
-Reklam-
0 oy
(1,085 puan) tarafından
Kemiklenme tam olarak canlanma 3.ayı buluyor ama çok büyük günah yapmadan önce nerdelerdi hadi yanlışlıkla oldu bunun korunma yöntemi yokmu yazık ya ben evden çıkmazdım sırf birşey olmasın diye sizinde öğrenip ona söyleyecek olmanız da hem kuşkuluk katıyor hemde aynı şeye sizde dönüyorsunuz bile isteye yardım etmek işte. 
0 oy
(1,450 puan) tarafından
Tabiki yasal dr gidince istemedigini soyleyince es imzasiyla yapiyorlar
0 oy
(12 puan) tarafından
Canım burada kimse fesat değil arkadaşım diyorsun onun kendi eli kendi aklı yokmu sen madem hamilesin onun günahıne niiye ortak oluyorsun o yanlışı yaparken bizden mi sormuş biz şimdi ne yapalım kürtej icin doktormu bulalım acayip insanlar var ya burada herkes bir anne yada anne adayı sabahlara kadar içimizdeki canı sen koru diye dua ediyoruz sen hangi akl mantığa hizmet bize bu soruyu soruyorsun bebeği aldıran da alanda cehennemlik bu laflara ister alın ister anlayışli karsila o sene kalmiş ama ben doğruyu babam olsa konuşurum
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin yaa nasıl minicik günahı olmayan bi cana koyabiliyolar bunlar... Malesef yapan özel hastaneler var diye biliyorum ben..
0 oy
tarafından
Yanlış 12 haftadan sonra özel bile kürtaj yapmıyor 
0 oy
(6,548 puan) tarafından
O onun kararı neden utansın? Özeller kürtaj yapıyor devleti bilmiyorum. 

İlgili bir soru bulunamadı

382,937 soru

11,462,371 cevap

35,052 kullanıcı

...