0 oy
815 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Eşleriniz ile aranizda kaç yaş var benim eşimle 12 yaş var  sizce çokmu aslında evet pişmanım bu kadar yaş farki olan biriyle evlendiğim için sevgililik ve evlilik farklı şeyler olduğu için evlenince farkediyosun herseyi 

Arasında yaş farkı 10 ve üzeri olupta mutlu olan varmı

59 Cevaplar

0 oy
(1,108 puan) tarafından
Benim eşimlede 11 yaş var ilk evliliğimde aynı yaştaydık geçiremedik gerçi onun kafa dolandırıcılığa çalışıyordu şuan 11 yaş var çokta memnunum doğrusu benden daha olgun düşünüyor çokta  güzel geçiriyorum hiç pişman değilim çok düşünceli bak az önce ben birşey demeden hava çok sıcak akşam sizi serin yere götüreyim dedi bence olgun erkek her zaman iyidir 
-Reklam-
0 oy
(710 puan) tarafından
Eşim de bence 27 yaşındayız. Ben ondan 6 ay büyüğüm. Kendisi liseden arkadaşım. Gerçi o zamanlar aramızda böyle bir şey yoktu ama uzun yıllardır tanırım. O zamanlar da kendisini hiç sevmezdim. Tam da arkamda otururdu. Sürekli herkesle konuşur belli bir seviyesi yoktu bana hep cıvık gelirdi.i

iletişimimiz zaten var sayılmazdı. O başka okula geçince iyice iletişim koptu. Kınamışım heralde yıllar sonra evlendik.

Yaklaşık 3 yıldır evliyiz. Önceden hep yaşa takılırdım Biraz daha büyük olgun biri olsaydı felan diye ama bu uygulamada o kadar çok şey okudum ki olayın yaş olmadığını anladım. Tamamen karakter meselesi. Kimisi var arada 15 yaş var ve çok mutlu kimisi yaşıt mutsuz kimisinin eşi kendinden küçük sanki çocuk büyütür gibi. 
(3,151 puan) tarafından
Bende 7 ay büyüğüm:) unide tanıştık 4 yıllık evliyiz
0 oy
(5,491 puan) tarafından
Aramızda 7 yaş var ama bana göre fazla. İyi anlaşırız ama tamamen eşimin olgunluğun dan dolayı. Ben biraz daha çocuk gibiyim keşke en fazla 2 3 yıl olsaydı. Çocuk gibi arkadaş olurduk :D
0 oy
(472 puan) tarafından
Eşimle aramda 10 yaş var çok  şükür çok mutluyum bir gideyim mi   İki etmiyor Bence yaş ile alakası yok bunun canım :))
tarafından
Dış gorünüş olarak nasil senden büyük gosteriyomu
(472 puan) tarafından
Biraz cnm ben kendi yaşımı göstermiyorum :)) ama bir birimizi çok seviyoruz
0 oy
tarafından
Ay dün biri bi post açmıştı. Kardeşi 25 yaşındaydı kendisinden 26 yaş büyük biri ile evlenmek istiyodu. Çok üzüldüm o kıza ya. Bu kadar da olmaz ki. Benimle eşim arasında 3 yaş olmasına rağmen anlaşamadığımız durumlar oluyo yani.
tarafından
Oda çok fazlaymis
tarafından
Hemde nasıl. Vazgeçirmeye çalışıyoruz ama vazgeçmiyor yazmıştı kız.
0 oy
(5,687 puan) tarafından
7 yaş var da ben şuana kadar çok ciddi sorunlar yaşamadım yaşımızla ilgili çünkü bana herkes bekarken bile olgun düşündüğümü yaşımdan daha mantıklı ve güzel konuştuğumu söylerlerdi ufak tefek evet anlaşamadigimiz oluyo ama yaşla ilgili değil eşim evde bile ağır abi takılıyo bende evde biraz rahatım o konuda bazen yeter ciddi ol der 
0 oy
(2,759 puan) tarafından
Tabi tercih meselesi ama ben yakın yasitli biriyle evlensem ne onu adam gibi görürdüm ne de saygı duyardım. Eşim 10 yaş büyük, hem ben ona saygı duyarım hem de o beni gerçek mana da sever. Beni çoğu konu da idare eder. Kendimi yakın yaşıtli bir adamla ona itaat ederken hayal bile edemiyorum. Onu koca diye yanımda taşıyacağım bı de. Ben evlenince kendi cocugumu buyutsem yeter bi de kocam büyüyecek diye bekleyemem :D
tarafından
Vallahada doğru
0 oy
(2,862 puan) tarafından
Bizim 6 yaş var sürekli bana sen daha oturmadn yaşın küçük anlamazsın diyor :)))
0 oy
(1,480 puan) tarafından
11 yaş var bizim biraz umursamaz bir kişiliği var yaşla alakası yok bunun bence onun dışında birazda anne babasına düşkün maalesef onun dışında iyiyiz 
0 oy
(1,139 puan) tarafından
Aramızda 3 yaş var iyiyiz. Çok büyükle yapamazdım ben ya.
0 oy
(13,900 puan) tarafından
10 yaş var aramızda ama eşim eğlenceli biridir 
0 oy
(2,703 puan) tarafından
Ayni yastayiz :) cocukken soyle yaoardik sende yapar miydin bunu izlerdim sen de izler miydin diye konuşuyoruz bazen ayni seyleri hatirlayip aynılarını yapıp guluyoruz:))) 
0 oy
tarafından

Biz aynı yaştayız 33 yaşındayıx benden 1.5 ay büyük kafa dengiyiz 9 snee olcak evleneli tanışalıda 23 sene olucak çocukluk aşkıyız biz birlikte büyüdüğümüz için içimizi dışımızı tepkilerimixi hep biliuorz  :)

0 oy
(1,124 puan) tarafından
Yasin önemi yok bence. Karakterler kişilikler uyumlu olsun yeter. Bunlar mevcut değilse değil yaşın hiç biseyin önemi olmiyor
0 oy
(220 puan) tarafından
Bizde de 7 yaş var öyle aman aman sorunlarımız olmadı çok erken evlendik o deli dolu 20 li yaşlarda pek fazla birbirimize uyum sağlayamadık o büyük olduğu için daha duragin di ben daha deli dolu simdi yaş 30 bende duraginlastim 
0 oy
(5,062 puan) tarafından

Ben eşimden 1 yaş büyüğüm ;) :D

0 oy
(413 puan) tarafından
Benim eşimle aramda 13 yaş var eşim istediğim gibi değil bazen çık sıkıcı örneğin dinlediğim şarkıları bile dinlemiyo elbiselerini çocukça buluyo yad farkı bence 5 7 arası olmalı 
0 oy
(1,538 puan) tarafından
İki yaş var bizim de çok yaş farkı olması iyi deil o önce yaşlanacak isteklerin olacak ona kafan uyuşmicak sen gezmek isticeksin o oturacak çok boğucu olur 
0 oy
(51 puan) tarafından

Elimle 12 yaş aramız var bizimde ben 23 o 35 yaşında 19 yaşında kaçtık hatta ailem ilkinde beni geri aldı sonra direk nikaha kaçtım :D  bunlar varya inanamazsın ama tam 2 ay içersinde oldu tanıştık arkadaş olarak devam ederken bi baktık aşık olmuşuz çok şaçma şeylerde var aslında yaşanan anlatsam uzun olur şimdi 

Rabbim herkesin mutluluğunu daim etsin ilk önce 

Rabbime şükürler olsun çok iyi anlaşıyoruz yaş farkı olmasına rağmen bile bile seve seve gittim mutlunuyuz tabide mutlutuz ne olursa olsun geçirdiğimiz zor günlere gögüs gerdik sonuçta çok seviyorum kocamı Allah'ım herkese nasip etsin 

Bu arada 4 yıllık evliyim hiç bir kavgamız olmadı sadece ufak tefek atışmalar 

İlgili sorular

+1 oy
22 cevap 351 göst.
21 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 443 göst.
1 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 778 göst.
11 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy