0 oy
622 göst.
Aile kategorisinde (217 puan) tarafından
Yoksa sadece çıkıcam ben diye haber mi veriyorsunuz.  Ay çoknsinirlendim bej normalde çıkayım mı felan diye sorardım  dün yine sordum gitme ne kadar çok geziyorsun felanndeyipndurdu bebeğimdışarda mutlu olan Bi çocuk bende haliyle daha rahatım dışarda oturmaya gidiyorum biri alıyor seviyor  10 dk da olsa rahatlıyorum o yüzden her gün olöasa da iki günde bir ya sahile ya kahve içmeye çıksrım hava güzelse ama eşimin öyle demesini beni çok üzdü.  Zaten gün içinde ev iş yemwk çocuk tükeniyoruz

52 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cikicam diyorum çıkıyorum. Çok çıkan biri değilim ztn çalışıyorum surekli çıksam gezen biri olsam müdahale eder. Ben sınırımı biliyorum.
-Reklam-
0 oy
tarafından
İzin almam haber veririm 
0 oy
(193 puan) tarafından
Tabi sormak lazım 
0 oy
(13,857 puan) tarafından

Kendi der cikin hava alin diye ben de az usengecim :D

0 oy
tarafından
Haber veririm tabiki.

Niye izin alauim
0 oy
(3,067 puan) tarafından
Ben bazen çıkmadan arayıp söylüyorum. Bazen çıktıktan sonra arayıp yada msj atıp söylüyorum. Bazen unutuyorum hiç söylemiyorum. Aksam gelince şuraya buraya gittik diye söylüyorum. İlk başlarda izin isterdim sonra baktim keyfine göre mantıklı bir sebep olmadan hayır diyor. Bende izin almamaya karar verdim. Şimdi böyle devam ediyoruz 
0 oy
tarafından
Yarın şuraya gideceğim ,yada kapıdan çıkarken mesaj atıyorum biz evden çıkıyoruz merak etme şuraya gidiyorum diye mesaj atarım çıktıktan sonrada da atarım bazen biz şuraya geldik haberin olsun evde bulamazsan merak etme diye yazarım ,hatta sonunada eklerim çoğu zaman iş çıkışı bizi arabayla al diye :) gelir alır bizi , ama sorup izin almam haber veririm sadece 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Annemle kaynanamla falan çıkınca haber vermem ama onun dışında çıkacağım zaman veririm ki ben 2 küçük cocukla pek dışarı tek başıma çıkmam zaten
0 oy
(8,103 puan) tarafından
Ne munasebet izin almam haber veririm
0 oy
(1,396 puan) tarafından
Yakın yerlere giderken söylüyorum çıkıyorum diye uzak bir yere gideceksem gitcem sen ne dersin diyorum zaten hiç itiraz etmez sağolsun 
0 oy
(2,578 puan) tarafından
Çıkıyorum haberin olsun diyorum izin almak ne 

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 1,125 göst.
4 Aralık 2018 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 206 göst.
0 oy
44 cevap 471 göst.
17 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Esma Han (603 puan) tarafından soruldu