0 oy
551 göst.
Diğer kategorisinde (137 puan) tarafından
İsim konusunda hala  net değiliz, sizin kızlarınızın isimleri nedir ya da ne koymak isterdiniz bana da anlamları güzel isim tavsiyeleri verebilirsiniz tek isim çift isim fikirlerinizi almak isterim (verdiğiniz isim kişiliğini etkiledi mi en çok merak ettiğim) sevgili arkadaşlar♥️

58 Cevaplar

0 oy
(656 puan) tarafından
ADA kızımın ismi her yaşta ve her konumda kullanabileceği kısa ve öz bir isim olsun istedik zaten ada benim çok hoşuma giden bir isimdi soyismimizle çok asil oldu :)) 
(137 puan) tarafından
Ek isim olarak ada ismini de sundum eşime bakalım canım :) hayırlısı sade daha güzel ama dediğin gibi ♥️
-Reklam-
0 oy
(341 puan) tarafından
Benim kızımın ismi (ŞİMAL ECE )
(341 puan) tarafından
Amin amin cümlemizin inşallah rabbim dertlerini göstermesin Benimde ismim Meryem kızzz güzel isim gelirse aklıma söylerim ama ismimi çok severim tabi
(137 puan) tarafından
Çok güzel ismin var valla kendi ismim olsun isterdim kıymetini bil♥️ çok sevdiğim için kızıma koymak istiyorum inşallah Allah izin verirse, gelirse yazarsın canım çook sağol
(341 puan) tarafından
Evet canım çok güzel isim bence koymalisin ikinci ismide böyle farklı yeni isimlerden olsun ilerde belki küçük hanım begenmez diğerini kullanmak ister
(137 puan) tarafından
Babası da öyle diyor canım Meryem olsun yanına da kısa bi isim koyalım diyor. Sare diyor eşim bakalım ekimde doğum o zmana kadar netleşir
(341 puan) tarafından
Hayırlısı olsun canım rabbim kolaylaştırsjn sağlıkla kucağına al benimde bı kızım var buda erkek olacak bugün öğrendim Muhammed Talha düşünüyoruz ama daha tam netleşmedi
0 oy
(6,512 puan) tarafından
Büyük kızım Ebrar şirin ( şerabül Ebrar yani zemzem suyu demek )

Küçük kızım Eslem Hilal ( Eslem Rabbine itaatkar demek)☺️
(137 puan) tarafından
Hilal i eşim de beğeniyor. Ebrar ve eslem çok yakınımda var çok beğeniyorm bu isimleri♥️ sağlıkla büyüsünler
(6,512 puan) tarafından
Amin inşallah;)
0 oy
tarafından
Bir kızım olsaydı adını Umay Armin koyardım:)
(137 puan) tarafından
Rabbim belki nasip eder çok güzel ay ile başlayan biyen isimleri çok severim ♥️
0 oy
(516 puan) tarafından
Kızım 9 aylık adı Helen(güzelliğinden Truva savaşı çıkaran bir kadın aynı zamanda yedi uyurlardan Müslümanlığyla bilinen adamın esi olarak geçiyor).bidaha kızım olsa onun adını da Mihrimah(ayın ve gunesin sultanı) koymak isterdim 
(137 puan) tarafından
Mihrimah dikkatimi çekti:) çok hoş geliyor kulağa. Helen de kibarcacık bi isim eminim kendisi de öyledir sağlıkla büyüsünler ♥️
(516 puan) tarafından
Ben iki ismi de çok seviyorum Allah hayırlı evlatlar nasip etsin ♥️
(137 puan) tarafından
Gönlünüze göre çok güzel amiin♥️
0 oy
(679 puan) tarafından
Ada Gül minik fındığım:) Mira Ada  katmak istiyorduk son anda değişti fikrimiz :) ama kısmetse kızım olursa Mira katacam 

Belinay, Neva bu isimlerde cok hoş bence 
(137 puan) tarafından
Ada gül çok daha güzel olmuş canım:) sağlıkla büyüt inşallah kızın olursa Mira da koyarsın ♥️
(679 puan) tarafından
Sağol canım amin inşallah :)
0 oy
(2,103 puan) tarafından
Meryem inci koyduk kuşumun adını
(137 puan) tarafından
Yaa bizim de Meryem♥️ olcak yüksek ihtimal. hatta inci nasıl olur dedim eşime kaç defa. Ben Meryem İnci dedim o da Meryem Sare mi olsa diyo gidip geliyoruz isimler arasında. Nasıl bi karaktere sahip kızınız kaç yaşında adıyla büyüsn bayıldımm ♥️
(2,103 puan) tarafından
Daya yeni doğdu minnosum 1 aylık bile değil sizinki de hayırla gelsin inşallah <3
(137 puan) tarafından
Ne güzel kokuyordur şimdi o♥️ Allah razı olsun canım inşallah hayırla ben de kurtulurum kavuşurum
0 oy
(230 puan) tarafından

<3Meleğimmmmmmmm<3<3<3

(137 puan) tarafından
Melekk♥️ annem küçükken benim ismimi Melek çok istemiş ama olmamış dedem bütün sülalenin ismini o koymuş:) çok güzel isim
0 oy
(13,887 puan) tarafından
Kızım yok ama olursa ismini efnan, Amine, hifanur, koymak isterdim 
(137 puan) tarafından
Amine Ece ilk kızımın adı. Bunu da Meryem düşündük canım ama yanına isim tek mi olmalı yoksa onunda ablası gibi iki ismi olmalı mı düşünüyorz o yüzden netleşemedik bi türlü isim konusunda
(13,887 puan) tarafından
Meryem tek başına çok güzel bence
(137 puan) tarafından
Tek başına çok asil anlamlı biliyorum ama ilerde büyünce dermi ablamın neden iki ismi var benim tek dermi o yüzden hep karar alıp başa sarıyorum acaba mı diye
0 oy
(2,204 puan) tarafından
İki kızım var büyüğüm Hiranur küçüğüm İkranur 
(137 puan) tarafından
Nasıl güzel hayırlı isimler adlarıyla yaşasınlar böyle isimler duyunca çok duygulanıyor insan ♥️
(2,204 puan) tarafından
Amin tşk ederim evet çok severek koyduk isimlerini❤️
(137 puan) tarafından
Maşallah çok beğendim valla♥️
0 oy
(4,693 puan) tarafından
masal tuana yaramaz kizimin adi :) 
(137 puan) tarafından
Masallar kadar güzeldir eminim♥️adıyla büyüsn inşallah hanımefendi:)
0 oy
tarafından
Kızımın adı Meryem :)
(137 puan) tarafından
Yaa bütün Meryem lere sarılasım var♥️ kişiliği nasıl acaba tek isim mi tercih ettiniz benim bi kızım var Amine Ece.. Tek koymak istedim Meryem i. Ama babası onun da iki ismi olsun ilerde belki benim neden iki ismim yok ablam gibi derse diyo. O yüzden kararsızlık içinde gidip geliyoruz
tarafından
Meryem ayşe ikinci ismini babası koydu ben çok sevmiyorum genelde Meryem diyoruz ama ikinci isim koymak istesem Meryem asel koyardım:)
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Yağmur beril kızımın adı aşırı nazlı istediği şey olmayınca ağlayan :her istediği alınmıyor öyle alışması ama buna rağmen yine ağlar) 

Hiç paylaşımcı değil 

Ama çok akıllı maşallah 
(137 puan) tarafından
Ne kadar açık sözlü yazmışsınız benim de içimden Nazlı geçti önceliğim Meryem. İkinci isim nazlı düşündüm sonra çok mu nazlı olur Meryem ile uyarmışi bilemedim kaldı öyle düşüncem güzeller güzeli Yağmur Beril i öpüyorum akıllı kızım ♥️
(12,494 puan) tarafından
;)) teşekkür ederiz canım ❤️
0 oy
(757 puan) tarafından
Elif rana

Elif (kurandaki ilk harf)

Rana (göze hoş gelen)
(137 puan) tarafından
Elif ismi de hoşuma gidiyor çok güzel Rana ile tamamlamış♥️
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Kızımın ismi Tuğçe❤️
(137 puan) tarafından
Ne kadar asil ♥️
(3,505 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim ❤️
0 oy
(886 puan) tarafından
Oğlum nisanda doğdu kızım olsaydı nisan ismini koyacaktik nisanda doğmazsa Ekin:))
(137 puan) tarafından
Yaa ne güzel düşünmüşsünüz bizim ki de Ekim doğumlu olcak nasipse Ekim diye isim bile var :)
(886 puan) tarafından
Çok karıştırırlar Ekimle Ekin ismini sürekli koklamak zorunda kalır yavrucak :)) Rabbım sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah
0 oy
(2,855 puan) tarafından
Elif beren ❤️ beren akıllı uslu demek şükür öyle beni yoran bir çocuk olmadı 
0 oy
tarafından
Hamileyim m eğer kız olursa ahsen yanına hüma düşünüyorum yada elif Ahsen kararsizim
0 oy
(3,425 puan) tarafından
Elif Ada   koycam Allahın izniyle  son 9 gün  kaldı 
0 oy
(48,709 puan) tarafından
kızım ela cok ince düşünüyor kibar anlayışlı akıllı sevimli ❤️cadiligi arada tutuyo 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 303 göst.
25 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Zeynepguler27 (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 559 göst.
20 Mart 2024 Diğer kategorisinde elmakurdu34 (23 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 327 göst.
0 oy
5 cevap 189 göst.

380,746 soru