0 oy
981 göst.
Aile kategorisinde (143 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Kizlar sabah ekmek almaya gitmiştim sonra eve geldim eşimle konusurken biri WhatsApp dan aradı 02 le başlayan bi numara iki kere aramış birer dakika arayla profil resmine baktım kadın eşim dedi bu kim ya filan yaptı bende kim dedim dolandırıcı bunlar herkesi arıyorlar rastgele bi numara atıp dedi sizce inaniyim mi 3 yıllık evliyiz bize çocuklarına çok bağlıdır şimdiye kadar biseyini görmedim 

46 Cevaplar

0 oy
(1,454 puan) tarafından
Banada bipten whatsaptan gelmişti mesaj yabancı no kadın resmi vardı direk sildim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bu ara çok var özellikle çaldırıp kapatıyolar benide eşimide aradılar. cevapsız çağrı mı 
0 oy
(145 puan) tarafından
Bir iki gün önce beni de aradılar 2 kez, kadın resmi vardı şüphelenmene gerek yok canım 
0 oy
(4,607 puan) tarafından

Benide 2 tane zenci aradi  profilden bak sık sık foto degistiriyorlar esimede gosterdim ben yurtdisi hayranlarim diye gulustuk:D

0 oy
(173 puan) tarafından
Hiç tanımadığım bir numara beni arada bir kaç ay önce arıyorum cvp vermiyor profile baktım bayan. Kimsin konuşsana diyorum. Hatta tutmaya çalışarak para kazanan kişiler var onlardanmis
0 oy
tarafından
Sen eşini tanırsın tabi ama benim kız kardeşimi de aramışlar bana söyledi açma dedim konuşma direk engelle dedim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 371 göst.
25 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Semraclk (143 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 287 göst.
1 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Prensesp (7,613 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 835 göst.

384,732 soru

11,508,446 cevap

35,165 kullanıcı