0 oy
613 göst.
Aile kategorisinde (30 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
7 gundur tuvalet ogreniyorduk 

22 Cevaplar

0 oy
(1,056 puan) tarafından
Cocuk o dayağı yedimi istesende ögrenemez korkudan herseye korkuyla yaşanır yapma sakın 
(30 puan) tarafından
Dayak demeyin gercekten okadar ağır yorumlar varki mahvoldum gercekten birkerelik birseydi
(1,056 puan) tarafından
İşte birkerelikten elin alışır canım yapmamaya calış ben lohusaydım eşim almanyaya gitti birde bebegim prematüre bebek neyapacagımı şaşırdım okadar caresizdim ki kimsemde yok psikolojik cok kötü bir şey birşekilde kafamı dagıtarak atlattım tuvalet egitimine gelince inanki üc yaşında alıştırdım cünkü iki yaş bana göre hazır olmayan bir cocuk var karşımda sende kendine süre tanı dogumun olur hayırlısıyla inşallah kendini iyice toparla stresten kafanı uzak tut olur hersey olur birtek ölüme care yok onun için sabırla günü yaşa evladına sarıl al onu gezdir vakit ayır
-Reklam-
0 oy
(524 puan) tarafından
İnsanlar burda biri birsey yazsinda lincleyelim diye hazır olda bekliyor.  Yaa kadın pişman olduğunu vicdanin rahat olmadığını yazmış, yaşadığı kolay degil belliki hepside üst üste gelmis, tamam vurmasini bende asla tasvip etmiyorum kesinlille yanlış, ama bide bu bayanın psikolojini düşünün ne sıkıntıları var belki daha soyleyemedigi hepsi sanki buraya yazdığından ibaretmi, birde hamileymis onun yükü yani son haftaları olunca dahada ağırlaşmistir, bence bazi seyleri daha derin düşünüp yorum yapmak lazim hemen saldırıya gecmeyelim....

Arkadaşım sana tavsiyem kendi basina durma evde annem kardeşin birilerini çağır kendi basina oluncada bunalmış olabilirsin Allah yardimcin olsun 

İlgili sorular

+1 oy
20 cevap 1,286 göst.
26 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Alyakus (2,379 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 238 göst.
17 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Berfingok (44 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 431 göst.
21 Kasım 2023 Aile kategorisinde Zzzzzz (1,514 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 70 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hsnrmysa (1,408 puan) tarafından soruldu

381,715 soru

11,427,605 cevap

34,987 kullanıcı

...