0 oy
111 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (857 puan) tarafından
Kızlar gece yemek yemesem kilo verir miyim siz nasıl kilo verdiniz benim gibi yapan varmı bugün başlıcam ins hadi kızlar bende verebilir miyim güc  verin yememeye nasıl hakim olabilirim  o kadar güzel elbisem var geyemiyorum evlenmeden önce 68 kiloydum şimdi 78  (⁠•⁠‿⁠•⁠)

4 Cevaplar

0 oy
(7 puan) tarafından
Gece yemek yemek felaket kilo aldırıyor mümkünse akşam yemeğinden sonra sadece sıvı ile devam et yatana kadar acikirsan bol bol ayran iç bir iki gün sonra zaten gece yemek yeme isteğin kalmaz ekmek ve hamur işlerindende uzak dur tıkır tıkır gider o kilolar :)
(857 puan) tarafından
Amin inşallah canım inanki çok suda içiyor ama bilmiyorum göbek çıkmış çok utanıyorum kendimden ayran yerine suda içsem zayıflarım degilmi gece
(7 puan) tarafından
Ayran açlık krizini bastırır geceleri o yüzden dedim
-Reklam-
0 oy
(1,412 puan) tarafından

Makarna, pilav, hamur işi, tatlı tüketimini sıfıra yakın hale getirin. Mümkünse yemeyin :D günde en az 3 litre su için. Öğünlerinizin saati belli olsun, ara öğün de yapın mutlaka..haftada 3 akşam da akşam yemeği yerine detoks yapın. Günde en az bir bardak yeşil çay için

(857 puan) tarafından
Allah seni güldürsün nasil detoks yapacam  yeşil çay zayıflatıyor mu
(1,412 puan) tarafından
İnternetten de bakabilirsin tariflere. Benim en sevdiğim kabağı rendeleyip tavada hafifçe kavuruyon çok az yağ ile. Sarımsaklı yoğurdun içine atıyon yiyon. Ya da kabak çorbası. Yoğurlu ananas. Smothie. Hatta smothie tarifi daha önce attığım postta var, ordan bakabilirsin
(857 puan) tarafından
Tm canım peki çok faydası var mı dediğin karışımların
0 oy
(1,199 puan) tarafından
Canım ben gece yemek yemeyerek yirmi kilo verdim kesinlikle alistinmj artık kendin yemiyorsun geceleri ve kyediginde kendini kötü hissediyorsun ben günde iki öğün yiyiyorum
(857 puan) tarafından
bir ayda mi verdin peki canım  20 kg peki gece yemek yememe dışında birşeyler yiyip iciyir muydun kilo vermek için
(1,199 puan) tarafından
Sadece gece yemek yemiyordum başka bişey yemedim içmedim diyet için bide ekmeğe kısıtlama getirmiştim yok cnm altı ayda verdim
(857 puan) tarafından
Hm güzel vermisin canım kiloyu yani her ay 4 _5 kilo vermişsin  sabahta mi ekmek yemiyirdun
(1,199 puan) tarafından
Sabah ekmeğim ayarliydi yarın ekmeğin çeyreğini ayarlardim onu bitirdikten sonra başka ekmek yemezdim eğer hala açsam ekmeksiz devam ederdim kahvaltıya
(857 puan) tarafından
Az önce ben bir litre su içtim ekmekte bir parça yedim aksam yemek yemedin ztn
(1,199 puan) tarafından
Süper zamanla farkı goreceksin cnm ben 80 kilodan 58 e düştüm böyle yaparak hiç zayıflama çayı yok limon karışımı falan yemedim mideyi mahfediyor sonradan onlar böyle düzgün beslenirsen pes etmezsen zamanla alışırsın geceleri yemek yememeye ben hamileyim şuan şimdi bile geceleri yemek yemiyorum günde iki öğün yiyiyorum alıştım artık acikmiyorum akşamları ne meyve ne çerez ne çay hiç bişey yemiyorum tek tük çay içersem eşimle misafir gelirse onlarla çay içersem misafirlerim bile gelse onlara ayıp olmasın diye yemeğe oturuyorum ama yemiyorum
(857 puan) tarafından
Anladım canım hadi inşallah çok morel verdin rabim bir avzda kurtarsin ins  akşam yemek yerine su içtim oyke işte sabah normal bir parça ins zayiflicam
(1,199 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun cnm
0 oy
(13,299 puan) tarafından
Beyaz ekmek şeker abur cubur çikar bol su iç verirsin canım 
(857 puan) tarafından
İnanki çok su içiyor ama ekmek den dolayi belki kilo veremiyorum ekmek tüketiyor
(13,299 puan) tarafından
Ekmeği çikar hayatından tam buğday ekmeği al en büyük etken o
Eşim de beyaz ekmeksız yapamıyordu bi aydır tam buğday yiyor alıştı aramıyor artık
(857 puan) tarafından
Hm anladim canım peki akşamları yemek yiyor mu eşiniz ne kadar kilo verdi peki
(13,299 puan) tarafından
Onun kilo vermesi imkansız her akşam bir iki duble alkol alıyor
(857 puan) tarafından
Hm anladim canım Allah yardımcın olsun

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 785 göst.
8 Ocak 2020 Diğer kategorisinde Ftm1234 (281 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 477 göst.
3 Mart 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Linkin (17,472 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 149 göst.
31 Temmuz 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (537 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,099 cevap

36,003 kullanıcı

...