0 oy
215 göst.
Diğer kategorisinde (662 puan) tarafından
Doğum yapalı 8 gün oluyo bizim burda beş dakka mesafede park var akşam eşim kızımı götürüyor bende çıksam sizce sorun olurmu. Yoksa kırkı cikmadan evden çıkmamak daha mi iyi 

25 Cevaplar

0 oy
(2,704 puan) tarafından
Canim eskiden anne bebek olumlerini azaltmak icin lohusa ve bebek kendini toparlayincaya kadar izole edilmisler. Yeme icme çeşidi sınırlı saglik kuruluslarina ulaşım sıkıntı.Simdi oyle mi herseyin vitamini elimizin altinda doktora ulasim kolay ignesi serumu bilmem ne 
-Reklam-
0 oy
(555 puan) tarafından
Ben neredeyse her gün dışarı çıktım Allah’ın izniyle bir şey olmaz 
0 oy
(1,573 puan) tarafından
dogumum ocak ayında oldu bayagı soguktu haftada bır esımle cıkıyordum ama yaz olsa hergun cıkardım şu havalarda evde mı duruluyor Allah askına yanıyor heryer bırde lohusa psıkolojısını ekle uzerıne ınsan cıldırır öyle bırsey yok cık hıcbısey olmaz cok ıyı bıle gelecek goreceksın
0 oy
(605 puan) tarafından
Eskiden gelen saçma bir inanış bizim köyde de var aynı zihniyet ama şunu unutuyorlar çocuğu alıp beş günlükken topuk kanına sonrasında bir aylıkken doktor kontrolüne çıkarken bişey yok canım istediğinde çıkınca mi sorun yani. Milletimiz böyle saçma inanışları hâlâ sürdürmek istiyor maalesef inanma canım sen hiçbir şey olmaz
0 oy
(168 puan) tarafından
Sende evladın da enfeksiyonlara karşı bağışıklığınız çok düşük diye çıkmayın diyorlar canım mikrop kapmayın diye

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 302 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde yigitinannesi0 (1,301 puan) tarafından soruldu
0 oy
36 cevap 1,016 göst.
29 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Sdfhkn (413 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 141 göst.
28 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,396 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 443 göst.
9 Ekim 2019 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,916 soru

11,461,963 cevap

35,052 kullanıcı

...