0 oy
966 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhaba arkadaşlar.  Iki haftadır düşük riski nedeniyle yatıyorum.  Doktor tuvalet haricinde kalkmayacaksın dedi . Yemeği işten gelince eşim yapıyo evi süpüruyo siliyo tuvaletleri yikiyo.  Anlayacağınız yatana kadar evin işiyle uğraşıyor.  Bugün dışardan biseyler almış gelmiş yedik evi toplamaya başladı.  4 yaşında kızım var ona dedi ki hadi kızım oyuncaklarını topla işim bitsin ben dışarı çıkacam dedi . Normalde soğuk olduğu için pek dışarı çıkmayı sevmez . Napacan dışarda dedim . Sıkıldım dolaşacam dedi . Tabi benim gözlerim doldu . Kendimi çok yetersiz hissettim.  Ne yemek yapabiliyorum ne iş yapabiliyorum diye . Ağladım . Sonra şaka yapıyorum deyip beni sakinleştirdi.  Tam çay demledi oturduk arkadaşı aradı çok özledik bir saat bi yerde oturalim diye .bana sordu gidiyimmi diye bende sen bilirsin dedim . Gitti . Bende evde ağlıyorum.  Kendimi yetersiz hiçbi ise yaramayan bi insan olarak hissediyorum

27 Cevaplar

0 oy
(667 puan) tarafından
Yetersiz hissediyorum da ne demek sen keyfinden,mi yatiyorsun cok mu ozenilecek bir durum sanki,dusuk tehlikesi yuzunden yatmak,esin tabiki yapicak bu cocuk onun da cocugu ve cocuguna zarar gelmesini istemiyorsa yapacak. Sen bir can tasiyorsun sonucta,ve fiziksel olarak bazi zorluklarla,karsilasiyorsun sana yardimci olmasini ekstra bir lutuf gibi gorme bunu zatn yapmasi gerekir. Arkadaslariyla da,ciksin arada belki bunalmistir gezmek degisiklik istiyordur hem sana da sorup izin almis
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla bende ağlayacağım bu devirde bu naiflik pes nazar değmesin 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Hiç eksik falan değilsin öyle olması gerekiyormuş bisey olmaz herşey bizden beklemesinler nasılsa doğurunca herşey sana kalacak mutlu olmaya bak stres yapma en önemli sey
0 oy
(5,938 puan) tarafından
Saçmalamışsın tek kelime ile .Vallahi ben net yazarım.kuzum iyi gün ve kötü gün olarak günler ayrılır ya engelli olsaydın da hic kalkamasaydın????? Saçmalama şurada yatacagin ne tabiki gidecek esinde. Allah bin kere razı olsun yapıyor bak ne güzel

Hormonlar etkiliyor seni sen karnındaki ni düşün sağlıkla gelsin oooo kalkıp hamur bile acarsın kuzum benim.aglama vallahi getirme beni oraya ❤❤❤
0 oy
(193 puan) tarafından
Üzme kendini canm elbet bu günlerde geçer yeterli can sağlığı olsun sağlıkla al bebisini kucagina0
0 oy
(3,111 puan) tarafından

Ayyy bende ağlıcam şimdi bende o durumda olmak mecburiyetinde olucam inşallah gebe kaldigimda :( erken doğum yapıyorum bu defa tuvalet dışında kalkmicakmisim bende mi öyle hissedecem ya esim de alisik yemegi hazir evi derli toplu hizmet edilmesine 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 129 göst.
+1 oy
21 cevap 665 göst.
8 Eylül 2024 Diğer kategorisinde Mertin annesi (643 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 368 göst.
10 Ağustos 2024 Diğer kategorisinde Ebru demirel (74 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 558 göst.
26 Temmuz 2024 Aile kategorisinde Acemianne48 (25 puan) tarafından soruldu