+4 oy
1,194 göst.
Diğer kategorisinde (291 puan) tarafından
Çınar Ege gözlerini açmaya çabalıyor kızlar. Sol gözünü açıyor sag gözünü de kısık açabiliyor. O kadar mutlu oldum ki anlatamam. Çenesine dokundum e diye minicik bir ses çıkardı. O kadar seviyorum ki onu bugün daha bir alıştım daha bir özlüyorum. 

Kan tahlili daha çıkmadı. Kültür incelemesi yapılıyormuş mikrop nasıl bir mikrop hangi türden araştırılıp tespit edilecekmiş 4 5 günü bulur dediler. Sarılığı sınırda önceden çok yüksekti. Bugünümüze şükürler olsun. Bir de artık günlük 16 ml anne sütü içiyor. Tolere edebilirse daha da artıracaklar.

Dua eden herkese çok çok çok teşekkür ediyorum. Rabbim de sizlerin ne dilegi varsa hayırla yerine getirsin. İşiniz gücünüz rast gelsin yolunuz iyilere iyiliklere çıksın. Evlatlarınızı sağlıkla büyütüp güzel günlerini görün inşallah.

25 Cevaplar

0 oy
(1,069 puan) tarafından
Yaaaa ama her gün profiline girip de her gün çınar egenin durumu nasıl diye merak eden ben buu duruma coookk sevindimm :) ayy hadi inşallah annesi daha mutlu oalcagin günlerde olsun
(1,069 puan) tarafından
Oyy yavruma benim yaa. Sen onu oku annesi Rabbim nazardan esirgesin bol bol dua et. Bende ediyorum sürekli aklıma geldikçe kimin duası kabul olur bilemeyiz. Şimdiden 2 hafta daha büyüdü inşallah
(291 puan) tarafından
Hep okuyorum. Amin inşallah. Allah razı olsun 17 günlük oluyormuş bugün çok şükür doğduğu günü de sayıyorlarmış. Beslenmesini artirmislar ama kilo alımı yok dogum kilosunun altinda hala.
(1,069 puan) tarafından
O şişlik olur canım bebeklerde ister istemez o yüzden kilo alımı yok gibi görünüyordur. Hastanedeye gittiginde bizi de bilgilendir bende merak ediyorum çünkü. Rabbim sağlıkla sana bağışlasın insallah
(291 puan) tarafından
Hastaneye her gün gidiyorum da doktor her zaman olmuyor canım hafta sonu yoktu mesela. Hemsirelerden bilgi aliyorum iki gündür. Antibiyotiklerini kestiler. Sarılık da çoğu zaman çıkmıyor arada sırada çıktığında mavi ışık veriyorlar. Dogum ağırlığının üstüne çıkmıştı dün. Beslenmesini her gün birer birer artıyorlar serum ve anne sütü birlikte veriyorlar. Başlangıçta anne sütünü günde 4 kez 1 ml veriyorlardı. Dün günde 12 kez 5 ml verilmiş. Yani toplamda 4 ml den 60 ml çıktı şükür. Sindirebilirse bugün 12 kez 6 ml verilecek 72 ml olacak yani. Kilo aldırmaya çalışıyoruz dedi hemşire. Kafein veriyorlarmış nabzı biraz yavas diye. Ne zaman kucağıma alabilirim diye sordum solunum cihazından ayrılması kendi kendine nefes alabilmesi gerek dedi. 2 3 ayı bulur mu dedim. Bence bulmaz onun gücüne bağlı eğer güçlüyse tez vakitte desteksiz nefes almaya baslar dedi. Bekleyip göreceğiz artık.
(1,069 puan) tarafından
Sarılık olmasına üzülme canım haftasını tamamlamış bebeklerde dahi bu görülüyor. O hepinizden daha güçlü çünkü Rabbim yanında. İnşallah kendi desteksiz nefesinide alacak kucağına da gelecek. İnşallah kilo alımı da güzelce gider de kendini toplar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bugün duyduğum en güzel haber Canim çok sevindim gerçekten mutlu oldum .ah çınar ah hep güçlü kal ömrün boyunca 
(291 puan) tarafından
Ne güzel kalbiniz var bizim mutlulugumuza ortak olup sevincimizle sevinc buluyorsunuz :) Rabbim sizden razı olsun ♥︎
Umarım uzun ve hayırlı bir ömrü olur ve diledigin gibi ömrü boyunca da hep güçlü kalır Çınarım
Ne güzel diledin ♡♡♡
tarafından
Anne olmak anne olmak var içten içe yaşayıp bukadar üzülen bir annesiniz .bütün bebekler masum bütün bebekler melek.cinarin da melek bı annesi var kucağına alıp eve gidecek büyütecek .geciremedigi zamanını dopdolu geçirecek.bundan güzel bişey yok.dualarin için çok teşekkür ederim amin canım cemi cümlemizin çocuklarını Allah korusun hastalıksız sağlıklı günler görelim hep birlikte
(291 puan) tarafından
Duygulandırdın beni canım yaaa inşallah canım inşallah. Aminnnn
0 oy
(86 puan) tarafından
Gözün aydın bitanem senin adına çoook sevindimmm
(291 puan) tarafından
Sag ol canım Allah razı olsun ♡
0 oy
tarafından
Maşallah maşallah Allah'ım bagislasin
(291 puan) tarafından
Çok şükür canım amin inşallah sag olasın
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Rabbim inşallah buraya ,durmuyor bu çocuk tüm evi dağıtıyor diye post açmayı nasip etsin 
(291 puan) tarafından
:) Amiiiin amiiiin

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 492 göst.
19 Şubat 2024 Diğer kategorisinde nrsnr (291 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 467 göst.
1 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 285 göst.
17 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde & efulimmmm & (6,545 puan) tarafından soruldu