0 oy
1,034 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından

image

illa seksi gecelikler mı giyilmeli pijama daha rahat ama eşim sanki daha güzel şeyler giymemi istiyor dertleşek konuyu açacak kimsem yok kusura bakmayın.

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
ben hic giymedim ama esim o tarz seylerden hoslanan adamlardan degil.. Allah tan da degil hic sevmem cunku.. 
-Reklam-
0 oy
(6,526 puan) tarafından
Canım mesela dar tayt üstüne crop giyerim ben evde yarı sexi oluyor işte  ama özel günlerde eşime sürpriz yapmayı severim fantazi gecelikle falan  yani onun yerinde ayrıdır hergun giyilmez bence
0 oy
(1,629 puan) tarafından
4 yıldır ewliyim giymedim hiç öyle seksi şeyler rahat paçalı don  benim eşim aramıyor belki oyuzden ama rahat edemem ben ya hala uyanıyorum 
0 oy
(693 puan) tarafından
Ay yok ben pijama giyerim çünkü neolur neolmaZzz gece bı afet olur falan çıplak napcaz
0 oy
tarafından
Hayır etlkilemez
0 oy
(5,504 puan) tarafından
Sürekli gecellikle uyumak geceliği basitleştirir bence o an giyilecek ki bi anlamı heyecanı olsun. Sürekli çıplakta olmaz ki
0 oy
(4,698 puan) tarafından
Bence kesinlikle etkiler. Ama erkeğinden erkeğine de değeişir heralde
0 oy
(104 puan) tarafından
Paçalı don ve kocamın tişörtleri ile yatıyorum İzmir zaten sürekli salaniyor ne mee lazım ölür kalırız reklam olmayalım :-))

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 353 göst.
0 oy
12 cevap 188 göst.
0 oy
3 cevap 89 göst.
27 Mayıs 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Linasu (396 puan) tarafından soruldu

384,956 soru

11,513,714 cevap

35,174 kullanıcı

...