0 oy
1,303 göst.
Diğer kategorisinde (668 puan) tarafından

Kızlar fikirlerinize bilgilerinize ihtiyacım var ailecek çok zor bir dönemden geçiyoruz bi kaç aydır abim çok rahatsız ilk önce midesini ve baş ağrısını çok kafaya takıyordu çok doktor gezdi ama hiç biseyi yoktu hepsi piskolojikmen di bazen günlerce lokma geçmiyordu boğazından yemiyordu çocuk gibi sürekli ağlıyordu ölücem diyordu inanılmaz gariplesmisti yani nasıl desem 30 yaşındaki adam bildiğiniz 2 yasındaki mızmız bir çocuk gibi, taki bir ay öncesine kadar amcamlara gitmiş birden bire boş yere kuzenimin boğazına yapışmış millet ayırmaya çalışırken dudağı çizilmiş niye böyle bisey yaptın diyoruz içimden öyle bir ses geldi ondan yaptım bana yap dediler diyor kuzenimin hiç bir sucu yok tamemen abim suçlu ona rağmen kuzenim diyor bisey olmaz abimdir. Oda bunu kafaya takmış işi gücü bırakmış bütün gün evde yatıyor kendini yerlere atıyor diyor ben nasıl böyle bisey yaptım kuzenimi öldürecem diyor yok işte niye oraya gittim yok ben o küçücük çocuktan dayak yedim dudağımi kesti falan filan sürekli olarak ağlayarak bunları söylüyor annemde hep onun için ağlıyor yengem perişan 3 küçük çocuk babası durmadan ağlayıp kendini yerlere atıyor o olay 1 saniye olsun aklından çıkmıyor ne yapsak ta ne  söylesekte olmuyor kafayı kuzenime takmış illaki bi takıntı yaracak yaa bi aydır da bunu takmış kafasına goturmedikleri pisikyatri, imam , şeyh kalmadi doktor depresyonda demiş sabah akşam ilaç kullanıyor 1 haftadır ama daha faydası yok ne zaman faydası olur acaba luften dua edin kimin duası kabul olur bilemeyiz çok korkutuyor herkesi diyor bana yasin okuyun kuran okuyun hep okuyoruz bizde musallat olmuşlar diyor bana nasıl bişeyin içinde oldugunuda biliyor sanki 

Kusura bakmayın uzun oldu 

27 Cevaplar

0 oy
(48,952 puan) tarafından
hocaya götürün kuzende temkinli olsun yazık boş yere basinyanmasin
-Reklam-
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bipolar bozukluğu olabilir bence 
0 oy
(13,277 puan) tarafından
Görümcemin nişanlısının abisi de böyleymiş 

10 seneye yakın hep evin içindeymiş yemek sigara bütün gün böyleymiş 

İşe gitmeyi bırakmış 

Evde tek bırakamıyorlarmış 
0 oy
(1,250 puan) tarafından
Vanlı huddam Ömer Ergün var ona götürün Seyyid dir kendisi baya baya iyibi hoca Allah kurtarsın YouTube da bile bir röportajı var ordanda bakabilirsin
(0 puan) tarafından
Hocanın adresi varmı
(1,250 puan) tarafından
Yok malisef internet ten YouTube filan bulursun sanırım ulaşmak istiyorsanız YouTube daki kanal sahibine yazın yardımcı olur sanirim
(0 puan) tarafından
+90 507 914 50 84 hocanın numarası watsaptan yazın uzun sürüyor cevap vermesi
0 oy
(659 puan) tarafından
Allah yardımcınız olsun pıskolojık rahatsızlık cok zor annem 3 ay once oldu ve bende agır bı depresyona girdim yemek ıcmej yoktu sureklı annemı goruyor duyuyordum bı ton teste gırdım 3 ayda ve bana depresyon artı ölüm sonucu tetiklenmıs bipolar teshısı kondu benım zararım yoktu kımseye ama kendımı yok ediyordum tek kelime etmiyordum yemiyordum evden cıkmıyodm cocugum var onu bile gormek ıstemıyordum ılaclar 2 ayda anca etkı etti bana 1 aydır Allaha sukur rahatım omur boyu ılac kullanıcam ama Yeter ki iyi olayım ona razıyım sakın ılacları ıse yaramadı dıye dusunmeyın saatini falan gecırmeyın o tarz ılaclar gec etkı eder yasamayan bilemez bunu Allah yardım etsin 
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Depresyondan cok şizofren gibi içinden ses felan gelmesi 
0 oy
(531 puan) tarafından
Canım şizofrende olabilir musallatta olabilir hem çok iyi bir hocaya gitmeniz gerekir hemde çok iyi bir psikiyatriye hocanın iyi olup olmadığından emin olmadığınız yere gitmeyin daha da artar üstüne benim kuzenim yıllardır hasta hocalar fayda etmedi doktor fayda etmedi saçma sapan hocalara gitti üstüne iyice arttı o yuzden iyi bir yere gidin cami hocalarına sorun 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 130 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Semabetula (15 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 125 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 64 göst.
3 Haziran 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifgaye (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 233 göst.
25 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sakinkal (15 puan) tarafından soruldu

384,658 soru

11,506,679 cevap

35,160 kullanıcı

...