0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde (404 puan) tarafından
Giyilmeyeni vermeyi çok severim ev hafifliyo işim kolaylaşıyo ama gömleklere gelince dokundurtmuyo 30 tane varsa 3 ünü giyiyo hep aynılarını.Kızıcak diye dokunamıyorum ama şeytan dürtüyo yavaş yavaş azaltsammı ne dersiniz ;-)

34 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kocam değilde ben atamıyorum.
-Reklam-
0 oy
(320 puan) tarafından
Benimkide öyle asla giymiyo kaldiriyimm bunları diyincede giyiyorum atma diyo ama elini bile sürmüyor gerçekten bende sıkıldım bu kıyafet sorunundan
0 oy
tarafından
Kız bnmki zavallı topla 3 4 gömlek 3 4 pantolonu vardır. Kendime yeni birşeyler al deyince de napcam bi sürü kıyafetim var ya diyo:) o yüzden eşimden yana sıkıntım yok. Öyle de olunca koca dolap komple bana kalıyor cekmece vs aklıma ne gelirse tamamı bana ait eşim küçük bir bölme de hepsini hallediyor çorap çamaşır kıyafet:))))
0 oy
(6,048 puan) tarafından
Bizim hiç öyle Bi sorunumuz olmuyor eşim giyinmediklerni çalışırken iş elbisesi olarak değerlendiriyor. Bazen işe elbise yetmeyince uzun zaman giyilmişlerden götürüyor. O yüzden çamaşırı sayılıdır onlar da hep değişir zaten yeniler dolaba eskiler işe
0 oy
(13,143 puan) tarafından

Hiç tutmaz  en fazla 2 sene giyer  :) Genel de ben tutarım belki giyerim diye söylenir bana verelim giymiyorsan diye :)

0 oy
(165 puan) tarafından
Yok karışmaz pek zaten 2 tane gömleği var olmayan :))
0 oy
(5,412 puan) tarafından
Aynı aynı vallahi aynı. Bak dolap dolusı vardı temizlikte zorla yıllardır duranları çıkardım yenilerini almış hala giymedi yaz bitecek daha duruyor 2 tişört bi gömlek arasında gidip geliyor durmadan üçünü giyiyor başka yokmuş gibi
0 oy
(994 puan) tarafından
Baktım olmuyor üç senedir eşimde bekletirdi geçen. Bayram temizliğinde yaktım ne var ne yok evim sobalı olmasına rağmen kışı bekletmedim ohhh rahatladım yoksa sığmayan gömlekleri ne yapacaktı ki ya babasına yada kardeşine verecekti biz onlardan ne gördük dedim yaktım
0 oy
tarafından
Takıntısı vardır belki bilmediğin.elleme bence yani gün gelir lazım olur bı kıyafet almak lüks oldu.sakla samanı gelir zamanı.ben soruyorum valla satışa koyalimmi edelimmi yenisini alırız diyorum ayiriyo falan öyle kurtuluyorum eskilerden.giymediklerini hurca kaldiracam falan de ayır at yatagin altina
0 oy
(8,000 puan) tarafından
Benimki giymediği sevmediği bir şeyi asla dolabında görmek istemez ya çöpe atar ya birine ver der
0 oy
tarafından
vermeni istemiyorsa dokunma.. En nefret ettigim bana sorulmadan esyamin baskasina verilmesi annem cocukken cok yapardi
0 oy
tarafından

Valla gömlek tişört artık ne varsa giymiyorsa o farkında olmadan atıyorum gitsin giysi kumbarasına :) 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 425 göst.
17 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 550 göst.
24 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 333 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Nehir27Ebrar (223 puan) tarafından soruldu

381,602 soru

11,423,883 cevap