0 oy
864 göst.
Aile kategorisinde (2,441 puan) tarafından
ya kizlar 3 senelik evliyim ama yetti canıma 3 seneden beri para yok yok geçen akşam eşim kahveye diye cikti evden arkadaşlariyla beraber sahil kenarına gitmiş kafa dagitmaya balık ekmek yemiş gece yarisi geldi eve kalkti ablasina akvaryum aldı arkadaşlarina borc para verdi ama ben para isteyince bana hep yok borcumuz var diyor ya kış geliyor ayagima botum montum yok cocugumunda aynı şekil bende bi bayanım sonuçta giyinmek kuaföre gidip ayda yilda bir olsada saçımı boyatmak istiyorum çokmu şey istiyorum maaşını alır bizi gezmeye götürmez koca yazım evde zehir oldu yemeğe gidelim diyorum para yok diyor herşeye ne gerek var diyor bana değer vermiyor evde kendim bakım yapmaya calisiyorum eşşek yine aynı eşşek diyor bazen hastaneye gidiyoruz üstüme giyicek bişeyim olmadığı için pantolon ve tişört giyiyorum ve günlük evde giydigim kıyafetleri mecbur dışardada giyiyorum yokmu başka bişeyin giy onları diyor artik canıma tak etti sadece maddi konularda değil her konuda artik çok soğudum eşimden evden herşeyden boşanıcam kararımı verdim artık çünkü ***** yerine konulmaktan bıktım tamam borcu var anladım ama kendi keyfine gelince keyifler o biçim oluyoken ben neden evde sıkıntı çekeyim mecburmuyum sıkıntılara katlanmaya birde boşandiktan sonra kadının hakları neler bilginiz varmı

21 Cevaplar

0 oy
(13,734 puan) tarafından
Eşşek yine aynı eşşek mi dedi kusura bakma ama terbiyesiz sinirim bozuldu o nasıl tabir öyle 

Siz evdeyken de nasıl vicdanı el verip yemek yiyor 
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 110 göst.
11 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Isteoylesine (209 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 782 göst.
11 Ocak 2024 Aile kategorisinde Myangell (617 puan) tarafından soruldu
0 oy
53 cevap 2,257 göst.
3 Ekim 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu