0 oy
1,163 göst.
Aile kategorisinde (1,334 puan) tarafından
O kadar kötüyüm o kadar üzgünüm ki kendime bir türlü gelemiyorum benim bir kuzenim var uyuşturucu bağımlısıymis baya durumu kötü bir halde neredeyse her gün kullanmaktan artık beyin iyice gitmiş bazı yaptığı şeyleri bile hatirlamiyo bir çok kez cezaevine girmiş çıkmış kuzenimin babası amcam 5 yıl önce vurularak oldu ben onlarla büyüdüm kuzenlerim bu yüzden benim kardeşim gibidir ben bu kuzenimin hâlini duydukça çok üzülüyordum yanıma gelsin biraz göreyim edeyim istiyordum bide eşimin işi iyi ona iş öğretir oda orda bisiler yapar diye düşünmüştüm biletini aldık geldi herşey çok iyiydi sordum çocuğa daha bişi kullaniyormusun yok daha içmiyorum bayadir bıraktım felan dedi esimede aynı şeyleri demiş neyse akşam oldu gezmek istediler bunlar eşim bunu güzel bi yere götürmüş yicek içecek bisiler almış oturup konuşurlarken eşime bi anda küfür etmeye felan başlamış eşimin yanında kardeside varmış neyse sonra başlamış bana uyuşturucu bulun ben bagimliyim icmezsem şöyle olur böyle olur işte etraftan millete sormaya başlamış bazıları ne diyorsun sen diye üstüne yürümüş felan derken bu eşime bıçak çekmiş eşim buna biraz vurmuş sonra arabaya bindirmis otogara götürmek için eşim araba kullanırken bi anda yumruk atmış karşıdan tır geliyormuş korna basmış eşim de kuzenimi dövmüş baya üstü başı hep kandı çocuğu görmedim ne halde sonra tekrar bıçak çekmiş otobüse bindirmeye calismislar binmemis beni gasp ediyorlar diye bağırmaya başlamış eşimde onu orada bırakmış gelmiş çocuk dün sefil halde oradan oraya bilmediği bir memlekette dolandı durdu annesi biletini almış gitmiş kaç kez aradı eşimi ama birşey hatirlamiyo hiç bişi olmamış gibi konuşuyor ben soruyorum yine aynı hiç bişi olmamış sanki kötü bişi yaşanmamış gibi ama benim içim hiç rahat değil çocuk bir gece bile kalamadan öylece gitti keşke eve getirseydin sakinlestirirdik diyorum zaten 4 saat boyunca onla uğraştım ama sakinlesmedi düzelir gibi yapıp bida saldırdı evde siz vardınız getiremezdim diyor İlk başta kuzenime sinirliydim ama şimdi eşime böyle olmamaliydi zaten gariban bi çocuk sizce de eşimin yaptığı yanlış değil mı dövüp yolladık resmen 

45 Cevaplar

0 oy
(768 puan) tarafından
Bu tür bağımlılığı olan hemde bu derecede kardeşim dahi olsa çocuklarımın içine koymazdim sadece hastaneye götürür yatırırdim o yüzden sen haksızsın eşin hakli bacım kusura bakma 
-Reklam-
0 oy
(2,222 puan) tarafından
Canım dertsiz başına dert ariyosun herhalde uyuşturucu bağımlısı birinin öyle işle güçle bıraktığı nerede görülmüş başına bela almışsın uzak durun bence
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Sizi Allah korumuş bacım iyiki dışarıda olmuş böyle birsey ya sana evladına kocana hiç anlamadan birsey yapsa o krize evde yanınızda girseydi bağımlıları tedavi olmadan ne yazikki iyileşmiyor dışarıdan normal görünüyorlar ama o kriz anında ne yapacakları belli değil 
0 oy
(362 puan) tarafından
ne vicdani kocani öldürecek kafa gidik uyuşturucu içenler karısını çocuğunu satıyor sen kime aciyorsun Allah aşkına başına dert açmak için eve sokmaya çalışıyorsun o illete bulasanlar bırakmaz yani psikolojik rahatsızlığı olanlara za...ilacı veriyorlar odahil uyuşturucu etkisi yaptığı için insanlar bırakmıyor hayatının merkezine o ilacı koyuyor sen gerçek bir bağımlıyi başına dert etmeye çalışıyorsun 
0 oy
(321 puan) tarafından
Annesi ailesi ilgilensin bırak seninde huzurun kaçar. Kaçmış zaten bi hastaneye yatsa iyi olurdu belki Allah'ım korusun kötülüklerden bizleri evlatlarimizi
(1,334 puan) tarafından
Ne bilim ya hastaneye bencede yatsa iyi olur ama kimsenin umrunda değil

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 542 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Pamira (1,099 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 282 göst.
25 Mart 2024 Aile kategorisinde Mldnz (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 328 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (604 puan) tarafından soruldu
0 oy
28 cevap 774 göst.
21 Eylül 2023 Diğer kategorisinde ozgecangursoybursa (11,013 puan) tarafından soruldu

384,699 soru

11,507,701 cevap

35,162 kullanıcı

...