0 oy
166 göst.
Diğer kategorisinde (746 puan) tarafından
Kızlar biz deprem bölgesindeyiz biz konteyner da kalıyoruz ev yıkıldı çünkü kaynanamgilin de hem bina hem de bahçe evleri var arada bir girip binada kalıyorlar 7. Kat en üstte evleri ve ben deprem oldu olalı çıkmam dedim 13 aylıkta kızım var konteyner da kafamız rahat neyse konuya geliyim eşimin bir küçük bacısı evli uzak yerlerden geldi kaynanamgile kalmaya ve bina evinde de kaldılar iki tane ikiz kız görümcem daha var onlar 10 yaşındalar çıktı kaç defa kaldılar binada ama dün kaynanam eşime Tuba ben ordan korkuyorum çıkmam yıkılır fln demiş dedi eşime dün söylemedi bana da bu sabah tam kahvaltı yaparken çocuklara niye böyle dedin korkuyorlarmis çıkmıyorlarmiş dedi bende ben onu çooook önceleri demiştim bacın geldiğin de de daha önce de çıkıp kaldılar şimdi niye beni mahana ediyorlar dedim benim kafamı bozma dedi eşim bende asıl siz benim kafamı bozmayın dedim seslenmedi bulaşıkları yıkarken kızı tutuyordu işe gidecekti kızın uykusu var dedi bende sessizce biliyorum dedim kızı aldım ondan sonra kapıyı kilitle dedi gitti bende hiç bir şey demedim 

4 Cevaplar

0 oy
(9,504 puan) tarafından
Kafaya takılacak şey değil ne olmuş ki sanki ?
(746 puan) tarafından
Şöyle diyim benim o eve çıkmamı istiyorlar çünkü yakında kaynanam işe başlayacak çocuklar okula gidecek bakacak kimse yok iki sene önce yeni evlendiğim de resmen hep ben ilgileniyordum temizlik yemek fln geldiklerinde sofra açık olur hemen otururlardı daha o sıra hamileydim ben ayrı ev istedim zorda olsa çıktım o sıra bir görümcem yeni liseyi bitirdi tercih yaptı istediği yer gelmeyince o sene de o ilgilendi ama söylene söylene yani kayınbabam bile yemediği yemeği yapardım ben tabağını bitirirdi görümcem yapınca başka yemek hazırlardi kendine kaynanam hep başkalarına allah razı olsun eve gelince işim olmazdı diyordu görümcem evde olduğu zamanlar bana bir kere olsun öyle demedi millet söylerdi görürdü bizim gelinler bile oturup yemek yapmıyor nasıl maşallah her şeyini yapıyor diyorlardı şimdi de görümcem üniversiteye gidecek kimse olmayacak şimdi bizde evde değiliz ya gelin eskisi gibi bir odayı size yaparız diyorlar ama ben çıkmadığım için seslenmiyorlar geri
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Yani bunda moral bozacak ne var ki 
(746 puan) tarafından
Eşimin o anki yüz ifadesi aslında hesap sorar gibi
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Tuba nerelisin 
(746 puan) tarafından
Bende hemşerim:) siz ne durumdasınız
(1,733 puan) tarafından
Ben şu an başka şehirde yaşıyorum ailem Kahramanmaraşta onlarda iyi çok şükür
(746 puan) tarafından
Hmm dikkat edin deprem her tarafta bazen oluyor ama hiç hissetmiyoruz alıştık artık:(
(1,733 puan) tarafından
Allah sonumuzu hayır etsin
(746 puan) tarafından
Amin inşaallah
0 oy
(462 puan) tarafından
Eee yani olan birseyi söylemiş 
(746 puan) tarafından
Kahramanmaraşin bir ilçesi olacak ama yavaştan kışa hazırlık yapıyoruz yerlere halı fln dış kapının etrafını çevirme klima da var kafamız rahat olsunda her türlü isiniriz:)
(462 puan) tarafından
Anladım evet en önemlisi kafa rahatlığı :)
(746 puan) tarafından
yine bozmayı başarıyorlar ama :)))
(462 puan) tarafından
Onlar öyledirler işi bulundurmadan rahat duramazlar :)
(746 puan) tarafından
Hiç deme valla:)

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 509 göst.
15 Kasım 2023 Diğer kategorisinde 1Elisa1defne (79 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 140 göst.
3 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Birhilall (1,070 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 389 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Ysf. (171 puan) tarafından soruldu