0 oy
940 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa kızlar çok kötü hissediyorum kendimi bugün annemlerdeydim eşim aradı hazırlan gelip alacam seni diye. O sırada kızım uyumuştu yerde döşekte yatıyordu bende hazırlanıyordum 13 yaşında bir erkek kardeşim var salona girdi direk top oynamaya başladı dur bebek var dedim o da biraz hiperaktif ve dikkat dağınıklığı aşırı var. Dengesini kaybetti ramak kalmıştı ki kızımın kafasına basacaktı:( Allah'ım ömrümden ömür gitti baya cüsseli birde. her şey çok ani gelişti hala kendime gelemedim basmadığını bildiğim halde çok yakındı ya bastıysa falan diyorum iyice paronoya oldum :(  

25 Cevaplar

0 oy
(1,376 puan) tarafından
Çok fazla abartılı buluyorm böyle lafları kusura bakma yargilamiyorm ama anneliginizi neden hemen sorguladız merak ettim Allh beterinden korusun birşey olmamış sonuçta 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Senin ne suçun varki benim kardeşimde öyle iri bı çocuk 3 yaşında oğlumu evire çevire dövüyor bende gitmiyorum yanasmiyorum
0 oy
(8,205 puan) tarafından
anlıyom seni benim oğlumun ustunede az kalsın yer sovrası düşüyodu ağır dı tahta olduğu ıcın cok korkmuştum 
0 oy
tarafından
Bebiş hareketlenip seni dinlemesn bağırıp böyle post açarsın ilkti son olmayacak:)
0 oy
(9,117 puan) tarafından
Tek derdin bu olsun yani. Olabilir böyle kazalar da bu kadar ağır şey yapmaya ne gerek var.

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,327 göst.
10 Ekim 2019 Aile kategorisinde İnstructor (738 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 390 göst.
26 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Acemianne48 (25 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 442 göst.
0 oy
12 cevap 559 göst.
29 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Anonim (337 puan) tarafından soruldu