0 oy
725 göst.
Aile kategorisinde tarafından
3 gün önce doğum yaptım ilk kızımın adı kayınvalidemim adı 2.ye hamile kaldigimda cinsiyeti kızdı eşime bunu da kendi annemin adını koysakmi dedim o kim tanımıyorum öyle birini dedi terbiyesizlik yaptı işte 3 gün önce 3.ye doğum yaptım erkek oldu herkes ısrarla ismini soruyor neymiş kayınpederimin adını koymamisiz hiç yakismamis yakışanı yapmamisiz öyle şeymi olurmuş resmen terbiyesizlik mis falan canım sıkıldı az önce komşumun biri kendi anneme hiç yakismadi kayınpederinin adını koyacakları tek oglandi vs demişler sinir oldum ya ne zorluklarla doğurdum ölümden döndüm kendi istedigim ismi koymayacaksamda neden o acıları çekiyoruz 

27 Cevaplar

0 oy
(479 puan) tarafından
Valla benimde kayınvalidem hayatta değil maalesef eşimin tarafı çok dedi ismini koy diye ama yegeninde zaten koyulu diye koymak istemedim kullanmayın kimlikte yazsın dediler ama onu bile istemedim ben tek isim istiyorum dedim koymam dedim o çizgiyi koyduktan sonra saçma sapan laflar edemiyorlar o çocuk eşimin ve benim ikimizin de gönlü olmayacak şeyler yapmak olmazdı hatta benim babam da dedi annenin ismini koyun diye eşim zaten yegenimde var iki kişide birden olmasına gerek yok diye düşündük dedi anlayışlı bir eş detabi bir etken yoksa bende isterim annemin ismi babamın ismi konulsun 
tarafından
Gerek yok aslında da işte
-Reklam-
0 oy
(1,070 puan) tarafından
Bana çok saçma geliyor ya herkes istediği ismi koysun 
tarafından
Aynen ya
0 oy
(15,102 puan) tarafından
G.tü yiyorsa doğursun birini koysun ismini senin koyacağın ismede karışmasın bir zahmet en iyisini yapıyorsun ben olsam eşimin o lafından sonra mahkemeye verip ilk kızın adını da değiştirirdim 
tarafından
Ne bileyim işte bende sessizim
0 oy
(4,424 puan) tarafından
Muhtesem yuzyildan bir replik söyluyorum ben oyle uygun gördum bitti gitti
tarafından
Valla öyle
0 oy
(481 puan) tarafından
Sen başta hatayı yapmışsın bana da çıktılar bizim ismimiz Olcak diye hamileyim şuan asla koymam dedim kaynanamla tartıştım bağırdık birbirimize en sonunda dediğimi yapıyorum koymuyorum daha doğmamış çocuklarıma çıkmıştı onlara da biz koycaz bizim adetimiz böyle bize ayak uydurcaksin diye bende ben size değil siz bana ayak uydurcaksiniz evlat benim evladım sen kimsin dedim sen başta koyarsan hepsine çıkacakları belli kocama da boşanırım senden dedim seni aileni çekecek değilim dedim o da koy istediğini dedi ben zaten koymayacaktim dedi
tarafından
İşte ilk başta salaklık edip seslenmedim
0 oy
(16,085 puan) tarafından
Bosver kimseyi takma bence kimse karışamaz doğuran sensin
tarafından
Öyle de insanlar çok hadsiz
0 oy
(6,113 puan) tarafından
Kızan kızsın asla kaynananın kaynatanın onun bunun ismini çocuğuma koymam. 
tarafından
Bende hiç sevmiyorum da kızıma koymuş bulunduk

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 530 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Kadriye 35 (59 puan) tarafından soruldu
+2 oy
9 cevap 247 göst.
25 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 95 göst.
23 Ağustos 2024 Aile kategorisinde Melek211 (80 puan) tarafından soruldu