+1 oy
81 göst.
Diğer kategorisinde (3,181 puan) tarafından

Püff kızlar uyku egitim alan yok mu bilgilerini bizle paylaşsın ya 16 aylık sallanarak uyuyor artık odasında sallanmadan uyusun istiyorum Bi kaç kez denedim yok uyumuyor 

image

1 cevap

0 oy
tarafından
Kaç aylık? Yer yatağında yanında yatarak uyutmaya alıştır. Sonra uyku arkadaşı ver kendi yatağına geçince onunla uyumaya alışsın 
(3,181 puan) tarafından
Yok canım uyumuyo zaten yanımda yatmıyor cinleniyor hareketleniyor
tarafından
Sana şöyle söyliyim o zaman.
Ben büyük kızımı memeden keserken şöyle bir yol izlemiştim uyku konusunda. Önce emer sonra ayakta sallanarak uyurdu. Bir kaç dakika ayakta sallayıp sonra yanına yatardım bana sarılarak sakinleşince uyurdu. Yer yatağında yatırıyordum tabi yerinden etmeme gerek kalmıyordu. Böyle kendinize uygun metotlar dene
(12,629 puan) tarafından
Yer yatağı mantıklı benim kız odası ayrı Montessori yatak aldık beş aydır uyuyo sorun yok bi gece uykusuna geçerken beş on dk kucakta git gel istıyor
Bende yere kalın battaniye serıyorum bazen mama içerken bitince dönüp dönüp uyuyo yada takılıyor sağda solda yoruluyor gelip yanıma yatıyor piş piş yapıyorum uyuyo
(3,181 puan) tarafından
Kaç saatte uyuyo canım  geceleri uyanıyor mu öyle yatınca bidaha nasıl uykuya gecşsii saglıyon
(12,629 puan) tarafından
Canım benim kız geç yatıyor bizim gibi kendi düzenledi uykusunu hamileyim geç yatıyoruz diye dokunmadım bende

Şöyle duş alıyor karnını doyuruyorum işikları kısıp battaniye serıyorum yarım saat kadar takılıyor kendi en son tam mayışınca geliyor piş piş için . Bazen onuda istemiyor mama içerken gidiyor.
Tabi inadı tuttuğu yatmadığı da oluyor özellikle çok yorgunsa o zaman kucağımda git gel yapıyorum
Beş on dk da uyuyor oyle de karnım buyudu kendi uyusa süper olacak
Gece iki kere kalkıyor mama içip geri uyuyor uyanmıyor
Gece yatış 11.12 sabah uyanış ,en erken 10 yoksa yine 11.12
(3,181 puan) tarafından
Oha uyanış süper canım ya istedigim saatler
(12,629 puan) tarafından
Yoksa yetemem canım altı bucuk aylık olduk
(3,181 puan) tarafından
Sağlıkla doğsun bebişin canım
(12,629 puan) tarafından
Teşekkür ederim ☺️♥️
(3,181 puan) tarafından
Kız swetty ben şimdi uyuttum oğlanı döne döne anca uyudu kendi kendine uzanmışım yanına ama geceleri uyanınca yapıcam tekrar uykuya dalar mı yanına yatsam
(12,629 puan) tarafından
Maşallah ilk denemede süpersin
Benim kız sutu içip geri uyuyor kendi ilk baştan beri
Uyur canım alişir Boyle Boyle
(3,181 puan) tarafından
Sagol canım ama 1 saatte anca uyudu :)) ya benim oğlan gece uyanınca mama yiyor ama o uyanınca ben mama yapmaya kalkınca oda peşimden geliyor sonra yiyo sallıyordum hamakta uyuyordu şimdi sallanmadan uyudu gece uyanınca mama yaparken yanıma gelecek uykusu bölünür uyutmak daha zor olmaz mı kızz :((( belli olmuyo bazen deliksiz uyur bazen gece uyanır
(12,629 puan) tarafından
Mama içiyordu ben sicak su hazır tutuyorum termosta kıpışdayınca hemen veriyorum içip uyuyo
(3,181 puan) tarafından
Benimde termosa sıcaksu hazır da yanımda yatmıyor duymuyorum o yuzden kıpırtusını baglayınca duyuyom işte yada yanıma geliyo başıma dikiliyor :(
(3,181 puan) tarafından
Nese bakalım bu akşam nolcak belkş telrar uyur:) yada pes edip tekrar sallarım hamakta
(12,629 puan) tarafından
Pes etme canım imkanı oldukça mamayı hazır tutabilsen daha kolay olacaktır uykusu açılmadan versen içip devam eder
(3,181 puan) tarafından
Tamam cnaım cok sagol :**
(12,629 puan) tarafından
Rica ederim ☺️ benim kız akşam üstü uyumuştu babasına rep yapıyor jddgbnbvb
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
21 Ağustos 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 336 göst.
17 Şubat 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Prensesimmmm (285 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 173 göst.
12 Kasım 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 96 göst.
16 Haziran 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,768 soru

11,368,629 cevap

34,850 kullanıcı

...