0 oy
919 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde tarafından
düzenlendi

Evet kizlar iş arkadaslariyla denize yolluyorum .siz yollarmiydinjz :)))

40 Cevaplar

0 oy
(7,458 puan) tarafından
eşim sevmiyo herkesin girdiği yere girmem ben der hep ama bende pek sorun etmem
(7,458 puan) tarafından
aile hamamlarına girer genelde ortak olan yerede girmez hata aile hamamına dahi girmiyodu bu sene 2 kere zorla götürdüm
tarafından
Paradanmi kaçıyor yoksa titiz ayağına:))
(7,458 puan) tarafından
yok ya ne parası herşey alır yani bi buna tiki var
tarafından
:))herkesin bi huyu var canım napacan en kötü huyu bunla kalsın diyelim:)
(7,458 puan) tarafından
aynen canım bizim burda cok palı diğil havuzlar
-Reklam-
0 oy
(2,729 puan) tarafından
Ben git desem de gitmez 
tarafından
:))sjsjsj
0 oy
tarafından

Puhahahaaaaa müstehcen içerik mi yuh yaniiiii :D

tarafından
He ya bu nedir erkek arkadaşlarıyla gidiyor üç kişiler evlide var bekarda yani sanki demisimki pavyona falan gidiyolarmj yazmisim :))
tarafından
Puhahahaaaaa boş insan çok işte ne yapsınlar canları sıkılmış ☺☺☺
tarafından
Şaka gibi kimseyle de munakasam olmadı hiç ))
0 oy
tarafından
Ben yurt disina yolladim sen deniz kenari diyorsun 
tarafından
Ah canım işte onlarfa geçim derdinde .bizim ihtiyaclarimiz için çalışıyorlar nedimki Allah kavuştursun canim zor gerçekten.ne zaman gelecek peki
tarafından
1 bucuk ay sonra gelecek Allahtan bisey olmazsa
tarafından
Bende bir sene falan kalır saniodum ya :)))iyiymiş canim üzülme sayılı gün göz açıp kapatınca ya kadar geçio.eminkm o da sizi ozlemistir gurbet kolay değildir o da istemez ayrı kalmak
tarafından
Bi sene gitmez,gidemez yuregini burda birakip gityi zaten .. hic istemedi gitmeyi ama bazen sartlar kural koyuyor
tarafından
Malesef öyle herkesin bı davası var ekmek davası
0 oy
(87 puan) tarafından
Arkadaşlarıyla akşam kahve ya da alkol içmeye dışarı çıkar, bende çıkarım. Aldatan kendini aldatır zaten 
tarafından
Kısıtlayan insanlar hep mutsuz bence ya.evlendik diye yular mi baglayalim boynuna:)
0 oy
(3,445 puan) tarafından
Yarın benim kide gidiyor arkadaslariyla benim icin de sorun yok guveniyorum
tarafından
Aynı fikirdeyim canım:)
0 oy
(1,279 puan) tarafından
Evet yollarım. Zaten arkadaşları hep beraber fotoğraf paylaşıyor gittikleri yerden. Öyle de emin oluyorum. 
tarafından
Allah mutlugunuzu bozmasın en guzeli
(1,279 puan) tarafından
Amin sağol canım
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Gonderirim cok normal birsey. Hatta  ben ailemle esim olmadan da denize giderim. 
tarafından
Normal olan budur zaten canım ne güzel .Allah ağzımızın tadını bozmasın
(1,057 puan) tarafından
Evet insallah amin. Sizin ki de bozulmasin. Ben hic kisitlayan ve kisitlanmaktan hoslanan biri degilimdir. Guven varsa sorun yoktur
tarafından
İyi dileklerin için teşekkür ederim canım sağol aminn.bende öyleyim ama istisnai durumlar hariç tabi.oyle heryerede gidemez sınırlıdır
0 oy
(39 puan) tarafından

Ben istemesem de sürekli şehir dışında zaten hem iş hem tatil ,işle ilgili bende gidemeyeceğime göre hee türlü güvenirim gözüm kapalı,canım eşim :)

tarafından
Allah huzurunuzu bozmasın canim:)
(39 puan) tarafından
Amin canım hepimizin inşallah:)
tarafından
Aminnn:))
0 oy
(3,587 puan) tarafından
Yollar miydiniz derken ? Evcil hayvandan bahsetmiyoruz dimi bir birey karar verme mekanizmasi var kendine ait :) 

Benim huzursuz olacagim bir sey yapmaz zaten birbirimizi iyi taniyoruz o yuzden gidecegi yerlere mudahale etmem zaten eşim bensiz cok nadir cikiyo 
tarafından
Niye kabardin kız kötü bir soru sormadım öylesine :)) bizim gibi de var tam tersine var çoğunluğu merak ettim:) Allah tadinizi tuzujuzu bozmasın canim
(3,587 puan) tarafından
Yok canim inan kabararak yazmadim ama yazi dilinde olunca sert bir sekilde konusmus gibi gorunuyo :))) amaa gicik oluyorum kocalaarini kafese koyup besleyecek gibi davrananlara yalan yok :)
(3,587 puan) tarafından
Saol canim Allah herkese muhabbet versin
tarafından
Semantin haklısın işte güven ve oZguvensizlikten kaynaklı bu.evlendik diye yular mi takalım boyunlarina
0 oy
(979 puan) tarafından
Kaynım Ankara'dan geldi çalışıyor orada eşimle denize gittiler izin verdim yani bu kadar kısıtlayamam benden önce de denize gidiyordu çoğu seyinden vazgeçti buna da bı zahmet karişmim
tarafından
Aynen öyle evlendik diyede yani herseyine karışamayız.en güzeli budur ne cok sıkmak nede cok boş bırakmak
(979 puan) tarafından
Aynen canım herşeyin dozunda olması lazım
0 oy
(768 puan) tarafından
1 hafta Bodrum'a gönderdim 
tarafından
Ouww oda iyiymiş:) benimki sabah gidip akşam dönecek ya:)
0 oy
(395 puan) tarafından
Beenimkide gidiyo kizz yarın Çorum'dan Samsun'a gidiyo iki arkadaşı ile birlikte 
tarafından
Gitsin Canim tabi nolacak onlarinda bı ortamı olmalı.biz kadınlarla sürekli biseyler yapioz onlarında hakkı stres atmak
(395 puan) tarafından
Öyle tabi canim
0 oy
(7,447 puan) tarafından
Tabiki gidebilir sonuçta o da bir birey ama kocam bensiz gitmez ki ❤️
tarafından
Hahahh o da iyiymis ya :)
(7,447 puan) tarafından
Öyle valla gitmez bensiz :)
tarafından
Maşallah suphanallah Allah bozmasın ayırmasın ❤️
(7,447 puan) tarafından
Amin kuzum sizide❤️
tarafından
Aminnn❤️
0 oy
tarafından
Gitsin benden uzak Allaha yakın olsun yeterli
tarafından
12 Eylül:)

Ayn sjsjsjjs
tarafından
Yakinlasmis bakalım kocan ne alacak:)) bana parfüm almış kokusunu hiç sevmedim ama beğenmiş gibi bı haller yaptım napim yoksa almaz bida:)))
tarafından
Önceden haber etti sağ olsun birsey bekleme diye :)) bi beklentim yok
tarafından
Sjsjjsjs senede bir bişey alsa canımı cikiomus belki bilerek demiştir ya supriz olur sanada:)
tarafından
Yok tanırım eşimi neymiş 1 kez kutlanmis yeterli her sene her sene birsey almak zor geliyor beyefendiye :)
0 oy
(696 puan) tarafından

Kayseride deniz yok çok şükür ama seneye gidecez yani benle gidebilir :D

tarafından
Eşimin iş arkadaslari Kayserili kısmet bizim denize girmeleriymis :))p.tesi gidecekler artık Kayseri'ye:)
0 oy
(17,886 puan) tarafından
Benimkide gidecek arkadaslariyla valla icinde varsa her turlu yapar zaten guveniyorum ben kocama
tarafından
Aynen canım öyle .cok sıkmak asla iyi değil
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Gitmek isterse tâbi ki gidebilir 
tarafından
Bencede öyle
0 oy
(8,937 puan) tarafından

Benimkinide götürsün lütfen :D

tarafından
:))) bide bogulsun istermisin hazır yollamisken sjjsjjj
(8,937 puan) tarafından
Yok be Allah korusun yeterki şu adamı evden cikarin ben kapıdan koyuyorum o bacadan giriyor yahu gitsene dışarı arkadaşlarınla biraz gezsene yok ille eve geliyor:))))
tarafından
Hahhha  bende anlasamion kurtulasjn var sandım ya:))) çoğu kadının hayali burda bu :)
(8,937 puan) tarafından
Allaha şükür o tarz saçma sapan dertlerimiz yok sadece çıkıp gezip hava alsın biraz beni evde rahat bıraksın yoksa sürekli dibimde az bende nefes alayım daa :))))
tarafından
Yani emekli gibi hep evde o da olmuyor cok haklısın. Benimki Pazar günleri izinli.surekli canı bişey ister .şunu yiyelim bunu yiyelim canım çekti şunu yap bunu yap.ikinci çocuğumda o :) annesi zamanında kaşığı ağzına tutmuş hep ondan böyle olmuş .bende kızımla yarın avmye gidecem oyun alanına rahat rahat takılırım :))
0 oy
(12,861 puan) tarafından

Yıllarım tabi :) 

Asla diyenlerin kocasını da bütün kadınlar kollarını açmış bekliyor:D
tarafından
Onların güvensizliği kocalrinadir ondan yollamazlar.dedigin gibi sanki kocalarimiz birer manken ve kokteyl den kokteyle giden kişiler sjsjsj

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 500 göst.
16 Şubat 2020 Tatil-Seyehat kategorisinde ☘LİLA☘ (1,466 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 296 göst.
1 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gencanne12 (1,352 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 649 göst.
12 Eylül 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 716 göst.
12 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,723 puan) tarafından soruldu

381,420 soru

11,418,964 cevap

34,975 kullanıcı

...