0 oy
426 göst.
Diğer kategorisinde (5,417 puan) tarafından
Bnm adıma çıkmadı eşime üç buçuk falan çıktı çekti ablama abime çıktı arkadsima 7 bin çıkmış barkur sigortası daha önce olduğu için szde bakın kendinize ve eşinize belki ihtiyaci olan vardır faydalanirsin çekmek isterseniz devletin verdiği biriktiği paraymis

4 Cevaplar

0 oy
(92 puan) tarafından
Neye göre ödeniyor bu ödemeler 
(5,417 puan) tarafından
Vala cnm şahis odemeleri dye geçiyor senin adına biriken para benim arkadsim duordu bı arkadsima 18 bin cikmis
-Reklam-
0 oy
(119,745 puan) tarafından

image

iyiki posr actin herkezw sordum kimse bilemedi bak bu cikiyo halamin e devletimde ama odeme gerceklesti diyoda haberi bile yol cekmedi bu parayi bu olay ne tam
(5,417 puan) tarafından
Barkuru varmiydi
yoo rahmetli dedem bagkurluydu onun maasi kaldi iste
siz parayi nerden cekceksiniz
(5,417 puan) tarafından
Ondan olablir PTT yada banka hesabina ytyor
tarafından
Ödeme nerde gerçekleşti yazıyor sevdoş bankaya gitsin bakalım senin rahmetli dedenin hangi bankadan maaşını alıyor halan
0 oy
tarafından
Bende kayıtlı banka yokmuş şimdi kaydettim en kısa zamanda çıkar diyor 

Eşimin de 5 bin gibi bir şey çıkmış canım çok teşekkür ederim bu neyin nesi şimdi ☺
(6,523 puan) tarafından
Ben anlamdım abla neye Göre çıkıyor bu nasıl başvuru yapıyoruz ki
tarafından
Balım daha önce çalıştın mı sen eşin de görünür ama büyük ihtimal sen ona baktin mi
tarafından
Başvuru değil daha önce çalışanlara ve şuan hala çalışmakta olanlara çıkıyor sanırım
(6,523 puan) tarafından
Sosyal hizmetlerde çalıştım abla benim e devletime bakıyım mı bı ne yazicam
tarafından
He çıkar sana da o zaman kuzum şahsi ödemeler diye yaz ilk çıkana bas bakalim
(6,523 puan) tarafından
Ayy ne diyorsun hemen bakiyorum
tarafından
Bak bakalım yaz bana da ☺
(6,523 puan) tarafından
Maalesef çıkmadı yaa
tarafından
Hade yaa bende de banka tanımla diye uyarı verdi tanimladim en kısa zamanda çıkar diye bir uyarı verdi
Eşimden baktim onun da 5 bin gibi bir şey çıkmış
(6,523 puan) tarafından
Eşim gelince bakıyım banada banka tanimla dedi ama yine olmadi bu bankada kaydınız yok mu dedi ne öyle bişey dedi işte
tarafından
Senin banka kartın var mı bende ziraat diye Türkiye ziraat mi ne girmişim önce yanlış dedi sonra ziraat bankası vardı ona bastım onaylandı dedi
(5,417 puan) tarafından
Ayy çok sevindim kız vala bende daha önce çalıştım fabrika ama 4 yıl önce ama bna çıkmadı eşime çıktı çekti vala
tarafından
Ne güzel canım güle güle sağlıkla harcayin
(6,523 puan) tarafından
Ziraat var papara var dur bı daha deneyim bakıyım
(6,523 puan) tarafından
Ayy ablaa. Bende yanlis ziraate basmışim şimdi bastım çıktı banka hesabım ama sorgula  devam diyorum sistemde oluşan hata nedeni ile sonra giriniz diyor
Ayyy çıldırcam şu ara sıkıştık biraz eğer böyle bişey varsa kuş gibi oluruz yaa post sahibine ve sana bol bol dua ederim ☺️
tarafından
Yaa hade inşallah çıkar balım Allah yardımcınız olsun şimdi çok giren oluyorsa yoğunluktan öyle oluyordur canım bekle gece yine bakarsın inşallah çıkar ☺❤
(6,523 puan) tarafından
İnşallah ablam yaa anaokuluna başladı yaa hiç bir şeyde gözü kalmasın hiç bir şeyi eksik olmasın diye bu ay baya harcama yaptık hatta eşim doğum günüme bile bişey alamadı ama söz verdi gebertirim yoksa sjsnnsns işte öyle ablam herşey minik hanfendi için cidden okutmak çok zormuş biz daha bismillah dedik bakalım
tarafından
Zor olmaz mi kuzu hele bu devirde her şey aldı başını gidiyor gerçekten Rabbım çok çocuklu olan ailelerin de yardımcısı olsun çok korkuyorum gelecekten yavrularimizi neler bekliyor diye ahhh kuzucuk mutlu olsun da sen yine hediyesiz de kalırsın balım onun gözü kimsenin bir şeyinde kalmasın en azinda
(6,523 puan) tarafından
Aynen öyle valla biz bişeyleri gördük geçirdik şimdi sıra onlarda rabbim yardım etsin çok çocuklulara;)
tarafından
Amin kuzum amin
(5,417 puan) tarafından
İnşallah çıkar cnm benm kızda üç yaşında vala okula henüz gtmiyor kışlık kıyafet falan Alaçam hep küçülmüş vala yatağı yok bı yandan
(6,523 puan) tarafından
Telefon numarami banka hesabımı aktif ettim şimdi olurmu biseyler dersiniz
Her hangi olumsuz bişey çıkmadı
tarafından
Bende de çıkmadı canım olumsuz bir şey bekliyelim bakalım olur inşallah ☺
(6,523 puan) tarafından
İnşallah abla yaa☺️
tarafından
Bize bir sürpriz olursa iyi olacak bizde mutlu oluruz azcık
 kendi kazandığım paranın tadına bakmak isterim ☺☺☺
aay yirum cok okuyamadim benim cvp bak bi hulyos
tarafından
Dur bakam sevdoşum
(2,562 puan) tarafından
Canim eşime yapdim bankaayi tanimladim ama sorgulanirken hata oluştu diyor yani cikmamismi oluyor bide esimemin bı kaç tane banka hesabı var hepsini mi tanimlayalim bide çıkarsa. Kartami yatacak para bilir cvpladsan sevinirim❤️☺️
tarafından
Hata çıkıyorsa yanlış bankayı kartı seçmişsin kuzum ya da çok yoğundu dün o yüzden hata vermiş olabilir benim eşimin de ayrı 4 tane kartı var ama onun da ziraat bankası tanımlandı sende sırayla hepsini hangi kartları varsa dene bakalım canım sanırım karta yatacak bizde gidip bankadan gösterip onlar verecek  biz pazartesi merkeze gidecez ordan bakarız canım ona göre yine yazarım buraya ☺❤
(2,562 puan) tarafından
Eşime 198 TL yaTmis:⁠-⁠D:⁠-⁠D:⁠-⁠D onunda çekim tarihi geçtiği icin geri gevkmisler:):):):):)):ssjsjsjjs
(5,417 puan) tarafından
Arkadaşımın da geri gtmis sgkka ya gdin demisler
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Canim eşime yapdim bankaayi tanimladim ama sorgulanirken hata oluştu diyor yani cikmamismi oluyor bide esimemin bı kaç tane banka hesabı var hepsini mi tanimlayalim bide çıkarsa. Kartami yatacak para bilir cvpladsan sevinirim❤️☺️
(5,417 puan) tarafından
170 arayın o bilgi veryor cnm tam blmiyor

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 366 göst.
26 Kasım 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 820 göst.
28 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Pamuk prenses (821 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 160 göst.
31 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu