+1 oy
307 göst.
Diğer kategorisinde (2,605 puan) tarafından
Bu gece ki uykusuzlugunuzu neye borçlusunuz :)))

26 Cevaplar

0 oy
tarafından
Gece gece canım bisry istedi Alalh razı olsun kocam alıp gelmiş bu ikinci hamilelikte çok aseriyeoum ben nedense 
(2,605 puan) tarafından
Afiyet sifa olsun . Her gebelik farklı derler .
tarafından
Bugün kızımı yavaşça memeden azaltayim dedim azı dişleri yüzünden huysuz galiba uykusunu böldük diye iyice hircinlasyi bütün gün kök sokturdu vallhi keserken nasıl olucak bilmiyorum
(2,605 puan) tarafından
Emzirebildigin kadar emzir canım neden keseceksin kaç yaşında ki
tarafından
Canım 15 aylık olacak 16 17 . Ayda bırakmayı düşünüyorum yemek yiyor vicdanen aç mi kaygısı hissetmem yemek konusunda çok iyiyiz ama kardeşi doğmadan iki üç ay önce kesip unutmasıni istiyorum bebek doğunca keisp uzulmesini etkilenmesini istemiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,480 puan) tarafından
Oğlum yine hasta ateşli bu çocuk son birkaç aydır hep hasta ateşli anlamadım ya
(2,605 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun
 Ateşin sebebi belli mi canım tekrarlayan enfeksiyon falan mi
(1,480 puan) tarafından
Sağol cnm
Yok beli değil ne özel be devlet test yapmıyor nedenini söylemiyorlar soğuk almış diyip ilaç yazıp gönderiyorlar
(2,605 puan) tarafından
Allah şifa versin üniversite hastanesine göster bir de canım ya
(1,480 puan) tarafından
Allah razı olsun canım
Çok uzak üniversite ya birazdaha böyle devam ederse götürücem
0 oy
(2,835 puan) tarafından
O kadar açım kiiii açlıktan yatamıyorum hahahaah denedim ama olmuyor uyku tutmuyor biraz burda takılayım dedim 

Kız sen niye uyumadım hadi beni açlık uyutmadı ya seni ne uyutmadı 
(2,605 puan) tarafından
Aman hamile değilsen yeme bacım:))
Ben böyleyim ya bazen tutmaz uyku . Pek sebebi yok
(2,835 puan) tarafından
Yok kız yermiyim 6 gün oldu aralıklı oruç diyeti yapalı bu sefer  kaçamak yok hedefime ulaşmam lazım  6 gündr baya fark var bay bunu gördükçe motive oluyorum cnm
(2,605 puan) tarafından
Ay bende istiyorum.  Hadi beni gazla ya . Beslenme penceren saat kaç aralığında
(2,835 puan) tarafından
12 kahvaltı 3 ara öğün 5 akşam yemeği böyle ayarladım ve 2 buçuk 3 litre su detoks suyu yapıyorum akşamdan onu bitiriyorum baya etkili çok zor kilo veren biriyim ama bu çok iyi geldi
(2,605 puan) tarafından
Bende ya. Bende 12den sonra kahvaltı yapıyorum ama arada kaçırdığım oluyor . Sabah başlayayım Bende 12 5 e protein ağırlıkli inşallah. Detoksa ne yapıyorsun
0 oy
(14,051 puan) tarafından
Üzgünüm, neden hiç bir isteğim gerçekleşmiyor bilmiyorum düşünüp duruyorum uykularım kaçıyor ama Rabbim büyüktür vardır bir bildiği.
(14,051 puan) tarafından
Ayy kim için dua ettiysen Rabbim kabul etsin evlatla imtihanı Allah'ım kimseye yaşatmasın onunda evladı en hayırlı zamanda böyle bizim gibi kollarında uyusun İnşallah
(2,605 puan) tarafından
Amin amin . Gerçekten bak onu senle karistirmam da sebepsiz değil belki. Rabbim senin içini de ferahlatsin.  Ama kimsenin hayatı kolay değil inan
(14,051 puan) tarafından
Gerçekten bak sen onu yazdın ya dedim kendi kendime aslında dertlerin ne kadar küçük insanlar neler yaşıyor sağlıkla evlatla sinaniyor ama işte biz insanoğlu hep daha fazlasını istiyoruz sayende unuttuğum bazı şeyleri hatırladım gerçekten Allah razı olsun
(2,605 puan) tarafından
Allah senden de razı olsun. Evet herkese kendi çektiği zor . Allah bu dertlerimizi daha ağrını verip unutturmasın.  Post anasayfa da resim sana da benzemiyor ne alaka senle karistirdiysam:/ kusura bakma yine de canım
(14,051 puan) tarafından
Estağfurullah canım ne demek gördüm o postu bende yazamadım insan ne diyeceğini şaşırıyor  sağ salim kucağına almayı nasip etsin Rabbim
0 oy
tarafından
Can sıkıntısından resmen beynim zonkluyor uykular haram oldu bana 
0 oy
(7,375 puan) tarafından
Uyku tutmadı kız eşimle kızım mışıl mışıl uyuyor 

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 141 göst.
10 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Sultan80 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 188 göst.