0 oy
91 göst.
Diğer kategorisinde (324 puan) tarafından
Farabi de doğum yapmayı düşünüyorum ama refakatçım yok eşim olacak mecbur bırakırlar mı? 

Nasıl olacak acaba bilgisi olan cevap yazsa sevinirim şimdiden teşekkürler. 

3 Cevaplar

0 oy
(203 puan) tarafından
Eş bırakmıyorlar Bn yaptım orda kadın refakatçi olmak zorunda yoksa hemşireler sürekli sana laf sokar
(203 puan) tarafından
Bnm adam 2 dk kapıdan ayrılmıştı hemşireler tekmi geldin kimsen yokmu sürekli sorgu sual aman
(92 puan) tarafından
Ben 2 doğumu orda yaptm menun da kalmıştım 25 günüm kaldı şu an ne durumda bilmiyorum
Ama tek kaldığımda zorlanmadım normal doğum olunca problem olmuyor,sabaha kadar uyumadım mecburen çay kahve telefon la ugrastm
(324 puan) tarafından
Rabbim sağlıcakla kucağınıza almayı nasip etsin bunuda
(92 puan) tarafından
Amin cümlemizi bir avazda kurtarsın inşallah
(324 puan) tarafından
Amin amin
-Reklam-
0 oy
(92 puan) tarafından
Benim de refakatçim yok ben tek kalcm 
(324 puan) tarafından
Evet ilk
(92 puan) tarafından
Kendini normal doğuma odakla normal dogurmaktan sakın korkma bak ben 4 üncü ye hamileyim.senin için hayirlisi ne ise o olsun inşallah
(92 puan) tarafından
Birde sancın sıkılaşmadan hastaneye gitme sakın
(324 puan) tarafından
Bende normal istiyorum inşallah normal olur
Çok teşekkür ederim Allah razı olsun
(92 puan) tarafından
Cümlemizden inşallah
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Ben doğum yaptım tereddüt ederek yaptım ama çok memnun kaldım ya. Sormak istediğin bişey varsa sorabilirsin canım
(324 puan) tarafından
Bende Bi sorayım dedim nasıl oluyor
(1,723 puan) tarafından
Canım sen ne yap biliyor musun Farabide mutlaka bı kere bile bı doktora git. Doğumda doktorun kim dediklerinde adını söyleye bil. Ben kontrollerimi Bilecik'te gidiyordum. Son zamanlarımda gebzeye anneme geldim darıca doktora gittim iyi ki gitmişim doğumda doktorun kim diye sordular. Benimde son ana kadar belli değildi 41. Haftada çatı muayenesi yapıldı catimjn dar olduğu öğrenildi. Yinede belki açılır diyerekten bekledim sancıyla sonra direk acil sezeryana alındım. İyi ki sezeryan olmuşum çok memnun kaldım insan sizde kalırsınız. Ben bide son günlerime doğru acilden giriş yapıyordum orda nst ye gidiyordum
(324 puan) tarafından
Tamam öyle yapayım o zaman ben de çok teşekkür ederim gerçekten Allah razı olsun
İlgi gösterdiniz vaktinizi harcadınız Rabbim evinize bereket huzur versin çocuklarınızla birlikte inşallah çok sağol
(1,723 puan) tarafından
Ne demek canım yardımım dokunduysa ne mutlu bana. İnşallah doğurdum postunu da görürüz burada♥️
(324 puan) tarafından
Amin inşallah yazarım tabi

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 33 göst.
0 oy
0 cevap 38 göst.
0 oy
2 cevap 87 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Poyrazeynep (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 92 göst.