0 oy
1,142 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Bilen bilir çocuğumun babasının abisi tefeciye bulaştı demiştim.bu eşim demek istemiyorum hitap amaçlı söylüyorum anliyin diye .abisi için türk telekomdan gidip iPhone alacakmış ve tefeciye borcunu odeyecekmis.bende karşı çıktım bizim zaten g.otumuzee don yok.ona böyle bişey yapmasını hazmedemiyorum.kavga ettik.kiradayiz tek çalışıyor bı dünya borcumuz var.100 bine yakın.buna rağmen beni dinlemiyor abimde abim diyor .bende yarın giderim dedim defol git dedi .böyle bı gün de yanımda olmayacaksan git dedi.gidecegim ama cok zor olacak benim için bilmiyorum ama kesin gidiyorum evi de dagitacam kesecem yikicam giderken düzenim bozuldu düzenli bırakmayacağım makasla kesecem herşeyi tabakları çanakları kiracam hicbirsey bırakmayacam.yasayamicak bu evde ne yaparsa yapsın bu saatten sonra.agliyamiyorum bile gözyaşlarım bile akmıyor duygularimi yok etti.ailemi cagiracam yarın gideceğim.dua edin bana ve kizima Allah rızası için.

24 Cevaplar

0 oy
(48,961 puan) tarafından
esyalara zarar vermen senin aleyhine olabilir 
-Reklam-
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Sana sormadan kimseye bir şey alamaz. Eşim de babasına telefon alacaktı ben al dedim o an maddi durumumuz izin verdiği için. Ama olmasaydı alamazdi yanı. Sürekli abisine bir şeyler alıyor mu? Yoksa bu durum ilk defa mi oluyor. Belki abisi ciddi bir bunalimdadir. Destek olması lazımdır. Bilemeyeceğim. Ama evi kesinlikle dağıtma. Hemen boşanma da düşünme canım. Evlilik kolay değil. İstersen biraz annemlere git kafa dağıtmak için. Ya da arkadaşların dediği gibi onu eve alma.
0 oy
(932 puan) tarafından
Çok haklısın ama eğer bu dediklerini yaparsan haksız duruma düşersin. Eğer gerçekten gitme niyetin varsa bi kamyonet çağır eşyalarını al öyle git. 
0 oy
tarafından
Ne kadar kötü olursa olsun abisi sonuçta.tefeci dediğin adamın karısına kızına ailesine bile zarar verir işin ucu size kadar gelir. Keyfinden yapmıyordur emin ol. Çevremizde yaşandı neler çektiler ailecek. Bir kişinin sorumsuzluğu malesef bütün ailenin başını yakıyor. Eşin için çok zor bir durum. Yanında olmayı denedin mi? Çünkü alacak belli ki. Sonra da seni suçlayacak en zor zamanımda yanımda olmadın diye. Bence biraz da onun açısından bakmayı dene. Bu arada ben olsam ben de kabul etmem lafımı söylerim günü gelince de ben değil onların başı eğilir bana mahçup kalırlar 

İlgili sorular

0 oy
47 cevap 1,144 göst.
23 Aralık 2021 Kültür-Sanat kategorisinde gozde35 (2,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 1,268 göst.
15 Ocak 2021 Aile kategorisinde Umber (2,252 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 540 göst.
9 Haziran 2024 Diğer kategorisinde Zzzzzz (1,601 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 1,650 göst.
25 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Bahar_6565 (103 puan) tarafından soruldu

384,866 soru

11,511,984 cevap

35,174 kullanıcı