0 oy
150 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (933 puan) tarafından
Bildiğiniz kolay tarif var mı canolar

4 Cevaplar

0 oy
(7,444 puan) tarafından
Nefis ev yemekleri tariflerine bak orda tel tel olan açma tarifi var hiç zor değil yoğur şekil ver tamamdır ;)
(933 puan) tarafından
Bunu yapayım sana güveniyorum:))
(7,444 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım benim benim güzel oldu misafirlerim çok beğendi istersen yorumlarına da bakabilirsin ben tarif defterime yorumlarına bakarak ekliyorum ve birde tabi yapanlar fotoğraf paylaşıyor ona bakıyorum :) afiyet olsun ellerine sağlık şimdiden :)
(7,444 puan) tarafından
Ama tuz az geliyor ben diyim de yorumlarda görmüştüm ona göre arttırdım
(933 puan) tarafından
Tamam kuzum sagolasin
(7,444 puan) tarafından
Rica ederim canım ❤️
-Reklam-
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Açma çok un yiyor yaaa toparlayana kadar baya bir un koymak gerekiyor o yüzden ben hep poğaça yaparım daha pratik gelir bana 
(933 puan) tarafından
Sabah benim oğlana komşu vermiş geldi birde çay istiyo dedim anne sana yapsın mi beğenmiş istedi :)   bende tarif baktim gözüme zor geldi hep 5 dk lik pogacalardan yapıyordum bende
0 oy
(887 puan) tarafından
Valla ben bir açma yapıyorum pastaneden güzel 
(887 puan) tarafından
Yaptığım tarifte 12 tane cikiyo canım.bir su bardağı ılık süt bir çay bardagi ılık su bir çay bardağı sıvıyağ bir tatlı kaşığı tuz iki buçuk yemek kaşığı şeker ve bir paket instant maya birde yumurtanın beyazı sarısıni üzeri için ayır bunları güzelce çırp sonra ununu ekle ele yapışmayan yumuşak bir hamur olunca üzerini ört bir saat dinlendir sonra 12 bezeye ayır her bezenin üzerine biraz tereyağı köy ve açarak şekil ver yumurtanın sarisina azıcık süt ekle bunuda üzerine sür çörek otu serp at fırına afiyet olsun
(933 puan) tarafından
Sağol tesekkur ederim kuzum
0 oy
tarafından
Açmadan kolay ne var kiz iki dklik nefis yemek tariflerine gir bol bol tarif var seç beğen 
(933 puan) tarafından
Kiz nasil iki dk lik  baktim zor geldi gözüme ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 530 göst.
12 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 125 göst.
29 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Grlk (82 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 515 göst.
19 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu