0 oy
601 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (536 puan) tarafından
Eşim benden biraz daha kilolu ama boylarimızda 170 ayni boydayiz eşimin boyu fazla uzun olmadigi icin kilolu olmaya çok korkuyorum ondan daha kilolu olursam millet dalga gecerse diye(boylede bir gercek var millet ne der vallaha neler demezlerki) sizlerde boyle bir takıntı varmi

44 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Benden zayıf eşim ben onun yanında badigartı gibiyim :D

(1,272 puan) tarafından
+1 sksjsj
(399 puan) tarafından
Aynı biz. :))
-Reklam-
+2 oy
(5,239 puan) tarafından
Milletin ağzına edeyim onlar kim ya herkes kendine baksın 
+1 oy
(7,255 puan) tarafından
Biz nişanlı iken eşim  zayıftı bende balık etli :) kendini benim yanıma yakıştırmak için gece gidip pizza yiyormuş haberim yoktu düğüne kadar 15 kilo almıştı 180 boyunda vücudu kiloyu kaldırıyor şimdi ben çok şükür zayıfladım o 91 kilo olarak kala kaldı :) 
(48,952 puan) tarafından
☺️☺️☺️☺️biz ikimizde zayiftik suan tombikiz
(7,255 puan) tarafından
Ne güzel haksızlık olmamış :)
0 oy
(11,114 puan) tarafından
Takıntım yok ama kendimi kötü hissediyorum artık. Benden zayıf bi de benden uzun olunca adam, sinirler bozuluyor illa ki :) Allah'tan göbeği var azcık da kendimi öyle teselli ediyorum asdfaddf :D
0 oy
(2,465 puan) tarafından
Mıllet ne der dıye yasasaydım mezarda olurdum :) :) 
(11,114 puan) tarafından
Sessizce çıkıyorum yorumdan :D ❤
(2,465 puan) tarafından
Yaaaa ne kadarsın kı
(11,114 puan) tarafından
Şimdilik 90 giderek de artacak :( ama kararlıyım bu sefer gebelikten sonra vercem inşallah. 60 olsam ne güzel olur :)
(10,300 puan) tarafından
Ay bende bi 52 olabilsem artik ya. Dogum oncesine donsem. 58de kaldim
(2,465 puan) tarafından
Mekık cek
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Eşim benden kısa ve ben ondan daha kiloluydum gerce kilo konusunda çok fark yok. Kimse ağzını açıp bir şey diyemez, ben onu seviyorum o beni seviyor. Kime ne? Arkamdan konuşanlarda anca havlar :)
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Aynı boyda değiliz o daha uzun aynı kiloda da değiliz o daha kilolu yarın koşu bandı gelecek inşallah ikimizde koşucaz bana kızacak ama 50 üzerine çıkınca kötü hissediyorum kendimi kısa boyu olunca :)
(1,394 puan) tarafından
57 dhduudbxbxbxvbx
(10,300 puan) tarafından
Ay ayniyiz :) ben suan 58 inemiyorum ya
(1,394 puan) tarafından
Boyum 57 kız :) 1-57 dhdjjdbd
(10,300 puan) tarafından
Kiz anladim 1.57 benimde boyu.
(1,394 puan) tarafından
Allah bizi böyle yaratmış ☺️
0 oy
(991 puan) tarafından
Eşim 182cm 94 kilo

Ben 170cm 54 kiloyum
0 oy
(12,891 puan) tarafından

Aldığımda da 125tı hala 125 :)

Ben 47 idim 50 ile ikinciye hamile kaldım bügun tartıldım 62 yım 

0 oy
(1,501 puan) tarafından
Eşimden zayıfım. 

Düşüncelerinizde haklısınız çok kilo almayın ki eşinizin yanında iri kalmayın 
0 oy
tarafından
Benim eşim hem benden uzun hem de kilolu yanında çocuk gibi duruyorum 
0 oy
(4,450 puan) tarafından

Valla bacım ben ondan fazlayim ama sorun şu ku ikimizde vücut kitle indeksimizin altindayiz :)

0 oy
(1,215 puan) tarafından
Bizde eşimle aynı boydayız 170 kilolarımızda o 75 brn 80 doğum kilomu veremedim daha emzirmem bitşnce veririm diye kendimi avutuyorum
0 oy
(6,662 puan) tarafından
Milleti hiç umursamam ama kocamdan daha kilolu olmak istemez. Çok komik duruyor öyle görüyorum çevremde. 
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Benm eşim 53 kilo ailecek yapıları öyle çok yemezler ama yemeleri kilo almazlar metobolizmalari hızlı çalişiyor maşallah,Bende 80 kiloyum 2 buçuk ay önce doğum yaptım zayıflamaya çalışıyorum bakalim
0 oy
(48,952 puan) tarafından
ikimizde göbekliyiz esim daha kilolu oldu
0 oy
(11,638 puan) tarafından
Benim boy nokta eşimin boy ünlem öyle diyim sana boyuna göre eşim çok zayıf çöktü resmen ben boyuma göre iyiyim kimin ne dediğine takılmam takılacak olsam boyu uzun yanında çocuk gibi kaliyom diye takılırım ama onun dışında kilolarimiz az hamilelikte çok almistim eşimin yanına yakismam diye değil ama kendime çok ağır geliyordum enerjim yoktu verdim şükür 
0 oy
(9,095 puan) tarafından
İlk evlendiğinimizde ikimiz de zayıftık. Sonra ikimiz de hatri sayılır kilolar aldık sjsjsj ben bir de peşpeşe iki gebelik yaşadım. Şimdi eşimin tipi çok güzel oldu. Hafif göbek var ama iki çocuk babası oldu olsun artık o kadar sjsj ben de diyete başladım dört ay önce öyle verebilirim. Hala biraz fazlam var ama
0 oy
(7,278 puan) tarafından
Evlendigimizdede eşim benden kiloluydu şuan hamileyim hala eşim benden kilolu. Zayıflamaya uğraşıyor doğumdan sonra bende zayıflarım hala eşim benden daha kilolu olur ☺️
0 oy
(16,291 puan) tarafından
Aynı kilodayız ama eşim benden uzun kilosunu göstermez ben tabi yeni doğum yaptım umarım bu kiloları veririm de bende göstermem 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 195 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 945 göst.
13 Aralık 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde yagmur1608 (712 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 669 göst.
5 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Mavilimm (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 637 göst.

384,721 soru

11,508,301 cevap

35,165 kullanıcı

...