0 oy
1,218 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hiç denk gelmedim de merak ettim hani zamanında linçlenmiştik ya o yüzden.

44 Cevaplar

0 oy
(286 puan) tarafından
Şartlar onu gerektiriyordu vurdurduk.. Özür niye dileyim. Hatta şuan covid aşısından dolayı çok aşı karşıtlığı oluştu çocuklarına aşı vurdurmuyorlar. Vurduranların çocuklarıda risk altında daha çok sinirliyim birde özür mü 
tarafından
Ben vurulanlar özür dilesin demedim olmadığımız için linçleyenlere sözüm üzerinize alinmayin
-Reklam-
0 oy
(1,026 puan) tarafından
Neden olsun? Yaşanan sağlık sorunlarını hazır gıda radyasyon gdo'lü ürünler gibi şeylere bağlamak yerine neden suçu aşıya atıyosunuz? Benim 6 ablam eniştelerim akrabalar hepsi hatta şeker ve tansiyon hastası 60 yaşındaki babam bile aşı oldu çok şükür turp gibiyiz.Daha geçen günlerde ithal ettiğimiz yumurtalarda kanserojen madde bulunduğu için imha edildi yiyip içtiklerimizin peşine düşmek yerine aşı oldu kalp krizi geçirdi demeyi bıraksak.
0 oy
(309 puan) tarafından
Ben bı doz oldum yani napalim heoimiz toplanıp özür mu dileyelim ? Sanki aylardır hatta yıllardır bunu bekliyormuş Sun gibi 
tarafından
Ben olan herkes özür dilesin dediğimi hatırlamıyorum sadece linçleyen kesime yazdım biz kimseyi oldu diye linçlemiyoruz ya
0 oy
(1,127 puan) tarafından
Öğretmen olunca silah zoruyla aşı olduk:( hiç olmayacaktım
tarafından
Öyle ne yazikki eşim de öyle oldu. Bi grup işe alınmadıkları için kapıda bekleyip iş çıkışına kadar bekledi sonunda tazminat alıp işlerinden de olmadılar hatta bu maske takmayanların cezası da kaldırıldı yani hep psikolojik olarak oynadılar
(1,127 puan) tarafından
Yine devam ediyorlar eris varyantı diyebu sene de eris var

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 189 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde !!!!FATMAAA!!!!! (7,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 607 göst.
24 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Halideeslem (70 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 993 göst.
1 Eylül 2019 Diğer kategorisinde Çocuklarımiçin (5 puan) tarafından soruldu

396,307 soru

11,854,751 cevap

35,948 kullanıcı

...