0 oy
437 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
bznnakalzhxveveikdxb

37 Cevaplar

0 oy
tarafından

Anne jeyibonnnnn lütfennn diyor birde 27 aylık :D

-Reklam-
0 oy
tarafından
Yeterki aburcubur olsun ,ama okula basladgndan beri saglikli besleniyo hic istemedi aburcubur arada cikolwta veririm oyle 
0 oy
(7,621 puan) tarafından
süt ve cikolata seviyo 20 aylık
0 oy
(8,218 puan) tarafından

Abur cubur olsunda ne olursa olsun.dun evi yıkadım.yemek yaptım çok yogundum eşim oğlumu markete götürmüş o kdr abur cubur yedirmis ishal oldu bünye alışık değildi.cok korktu su gibi görünce sabahtan beri tuvalate gidince korkarak yapiyo yjne ishal olacak diye:Dbanada gün doğdu dedim yersen böyle olur doktor iğne yapar.artik su gibi kakan gelir korktu yemem dedi :))

0 oy
tarafından
Ne yerim jelibonu ne veririm sizde vermeyin dikkati başka yere çekin yani öyle seçici degil ne bulmuşsa yer 
tarafından
ben vermesem baba hala babanne veriri gicikligina
tarafından
Eşim verse kıyamet kopar hala babaanne onlar bizden baya uzak özellikle hala çok sever kesin verirdi
tarafından
kiyamet kopma olayi olmaz beni cociklarla evden kovar oylr bi durumds
0 oy
(2,665 puan) tarafından
m☺️ Kakaolu süt (Kakali süt) Çikolata (Kilata)en çok laviva Cipsi(Cisi) Fındık(Mındık)
0 oy
tarafından
Daha 14 aylık balık krakerini sever onu da dışarda atıştırma kavanozuna koyarım içinden alır kendi yer. Ama genelde olarak evde nohutla çerez yapıyorum. Bizimle birlikte nohut çerezi yer. 
0 oy
(734 puan) tarafından
Evde yapın kendiniz sonucata katkı maddeler var tabi cocuklar Da bir ortamda görürse fnn verirdim onun dışında vermem hiç
0 oy
(5,083 puan) tarafından
Süt burger ve hüptürük seviyor benimkiler
0 oy
(5,120 puan) tarafından
Ceviz sayılıyor mu :D pek aburcubur olayımız yok. Sadece bu yaz 2-3 kere bir top dondurma yemiştir bir de arada dedesi anneannesi çubuk krakere izin verdiğim için onu alırlar o kadar. 3 yaşında benimki de :)
0 oy
tarafından
2.5 yaşinda hiç jelibon vermedim.

Ozmoyu seviyo genelde
0 oy
(4,285 puan) tarafından
Cips,supriz yumurta,jelibon bonibon,Bide meyveli yoğurt çok severler ama öyle hergun yedirmem arada Bi alırsam öyle yani çokta kısıtlamam
0 oy
(3,208 puan) tarafından
Fıstıklı cips yiyor 
0 oy
(5,239 puan) tarafından
Jelibon hiç vermedim elimden geldikçe uzak tutuyorum ıvır zıvır pek bilmezler ozmo kullan yada ozmo çubuk alırlar markete gidince veya bir lolipop yada milka bonibon 4 u arasından 1 tane seçerler gunluk limitleri vardır kısıtlayıcı tavır koymuyorum ilerde çok ilgilerini çekmesin diye cips nedir pek bilmezler mısır cips alip veriyorum birkactane gözleri kalmaması adına meyve suyu bilmezler evde kendim yaparım yada arada cupri sun alirim 
0 oy
(2,013 puan) tarafından
Maalesef citos ve sade çikolata arada veriyorum öyle çok aburcubura düşkün bı çocuk değil kızım yaz meyvelerini çok sevip yer yazın genelde hep meyve veririm 
0 oy
(833 puan) tarafından

Erkek çocuklarına paketli gıda vermemeye çalısın dün doktorum oyle bsy dediki artık asla vermem nblm cok korktum ıcerıklerinde bi maddeden dolayı kadınlık hormonları yükleniyormuş yani kadınlık ozellikleri daha baskın gelıyormus ztn hepsi zararlı da artık vermicem:(

0 oy
(1,110 puan) tarafından
Benim oğlum en sevdiği meyvesuyu snr cips gelir

İlgili bir soru bulunamadı

384,957 soru

11,513,732 cevap

35,174 kullanıcı

...