0 oy
479 göst.
Diğer kategorisinde (214 puan) tarafından
Teyzemin kızı var 24 yaşında teyzmle geldiler dün kızım surkli masadan gelip birşeyler istiyor bende bende eline bir parça kek verdim gitti içeriye diyo sen böyle alıştırma valla oturma odasında yemek mi yenir bende dedim istisnalar olabilir şuan burda yemek istemedi smdi zorlarlarsam bizi rahat birakmick dedim.Neysr 1 gibi uyuttum şakasına dedim aman ses yapmayinds az oturalım dedim uyusun oda sen böyle alıştırma fon herşeye yorum yorum dedim cnm ben öyle alistiramadm çocuk uyanıyor en ufak sese napim anne olunca anlarsın dedim.Emzik için ben hiç vermicm yok çizgi flm acmicam herşeye böyle laf etti.Tamam sen evlen çocuk yap nasıl yapıyorsan yap en iyi anne sen ol insallh dedim .Teyzmde nazlı sus seni görcez dedi.Neyse kızım uyandı anne anne diye cagriyor bu çocuk hep böyle mi kendi başına bir iş yapmıyor fln dedi.Sen çok kınama bence insan kınadığını yasamadn olmezmid herseye laf etme kaynana gibi dedim sustu teyzem de diyor sen kusuruna bakma o hep öyle bilmiyom mu dedi.Biliyorm teyze ama 24, yasnda yani artık oda konuştuğu cümleleri biraz seçip konuşsun dedim 

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bu tıp insanlara yarın senide göreceğiz diyorum başlığa göre yazayım içeriği okumadım sinirlenmeyim diye
-Reklam-
0 oy
(2,409 puan) tarafından
Böyle birisi de benim dogumuma laf etmişti ağzı olan konuşuyor 
0 oy
(628 puan) tarafından
Benim eltimde böyleydi 4 yıl çocuk yapmadı hep elalemin çocuğunu eleştirdi durdu şuan onunki yerlerde sürünüyor 
(214 puan) tarafından
Ama kendi çocuğu normal geliyordur kesin
0 oy
(633 puan) tarafından

Yazdığın şey bana şunu hatirlatti . Komşumun oğlu yeni doğduğu zaman üst komşusu sürekli rahatsız oluyoruz . Susturun çocuğu.  Gecenin bu vakti falan. Sabah işe gidicez bu ne ..  Gece olunca üstlerinde tepinirmis ses çıktı mı.  Apartmanda görse susturun çocuğu . Yöneticiye varana kadar gitmişler.  Yeni doğduğu zamanlar gaz problemi malum belli . 

Çok kınama başına geçer demiş . Gülmüş geçmişler . O kızın oğlu 1 buçuk yaşında . Doğduğu günden beri 15 dakika uyuyormuş ve ağlamak ne kelime morariyormus ağlarken.  Komsumdan helallik istemişler bilemedik diye . 
Başına ne yapmam dediyse gelir mükemmel çocuk yetiştirmeyi görür. 
Hepimizin hayalleri vardı.  Uslu sakın uyuyan çocuk ama yok . Anne babayiz senin karakterin böyle olacak diye robot yaratmiyoruz
(214 puan) tarafından
Ayy o ne öyle onlarda insan değilmiş çocuğu sustur ne yani bazı şeyler illaki başamı gelmesi lazimmis
(633 puan) tarafından
Daha önce böyle birşey yaşamamislar demekki.  Çocuk bu ağlar psikolojisi yokmuş   . Herkes insan olacak diye birşey yok ki:)
0 oy
tarafından
Eğer pedogojik egitim almamissa veya öğretmen değilse en nefret ettiğim insan modelidir çok bilen herseye Bi cevabı olan tipler
(214 puan) tarafından
Sence öyle bir bilgisi olsa 2.5 yaşındaki çocuğa bu niye kendi işini kendi halletmiyor fln dermi yani liseyi zar zor bitiridi işte smdi koca pesinde aklı beş karış havada
tarafından
Kuzenin için söylemedim genel olarak söyledim çocuk bakışıyla ilgili akıl verme işini.. kuzenine gelecek olursak Bi evlensin görür ebesinin dünyasını
0 oy
(930 puan) tarafından
Benim çevre beni bilir Allah'tan, böyle cümleler asla kuramazlar çünkü alacakları cevabı bilirler, azıcık ters biriyim de :D
0 oy
tarafından
Bilmiyordur ya ilerde anlar. Cahilliğine ver bence 
0 oy
tarafından
Aklıma eltim geldi yenı evlenince ben hem çocukları yedirirdim hemde kendim yemek yemeye çalışırdım oda derdi ayyy ben asla böyle yapmam çocuk gelişim kitapları okicam çok güzel eğitecem falan fıstık valla üç çocuğu var şimdi hersey tam tersi hele bi oğlu var Rabbım düşmanıma vermesin uğruna kac post açtım ben bile sayısını unuttum. 

Ha eltimle çok iyiyiz o ayrı 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 389 göst.
28 Ekim 2020 Aile kategorisinde Lelsie baya (702 puan) tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 449 göst.
27 Mart 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 664 göst.
13 Aralık 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy