0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (1,056 puan) tarafından
Sorum yukarda 

42 Cevaplar

0 oy
(134 puan) tarafından
Sevgililik dönemiyle beraber en fazla iki kere çıkmıştır oda iki üç saat 5 yıl oldu 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yılda bir defa arkadaşlarıyla maç oynayama gider o da 1.5 saate gelir. Maça giderken yol gelirken yol bir de 90 dakika işte. 
0 oy
tarafından
Arkadaşları çok vardır ama birtanesi ile çok daha yakındır onunla buluşur o çağırır sorar bana gideyimmi diye işaret eder bende git derim fazla değil en fazla 1bucuk saaat sonra gelir
0 oy
tarafından
Eşim yolda ayda hir arkadaşları ile gezer  genelde ailesne çok gider orda coo tanıdığı var 
0 oy
(3,490 puan) tarafından
Eşim arkadaşlarıyla 10 günlük tatile gitti diyorum ve  çekiliyorum 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Gidemez ikimizinde oyle arkadaşları yok ayrıca olsada iznim yok ben kimseyi saatlerce ** gibi disarda kalmasını bekleyemem iki çocukla bazi postlqr okuyorum gerçekten çok şaşırıyorum artk 
0 oy
(4,400 puan) tarafından
Mümessillerle falan çıktığında baya geç geliyor :) no problem 
0 oy
(734 puan) tarafından
Eşim gitmiyor 2 cocuk sonrası ama gittiği zaman cocuk olmadığı zaman 8 de gitse akşam 10 bucuk gibi kalkar fazla geçe kalmaz 
0 oy
(404 puan) tarafından
5-7saat arası durur
0 oy
(982 puan) tarafından
Cnm eşim evlendi evleneli arkadaşları ile nişanlı iken tanıştım birlikte gideriz arkadaşları ile eşim ben arkadaşları birşeyler yaparız çay içmeye pikniğe yemek yemeye gideriz borling oynamaya filan eşim sağolsun . Canım sıkılmasın diye benimde goturur . Ama artık arkadaşları ile kendi vakit geçirsin istiyorum aktivite yapsın istiyorum . 
0 oy
(3,437 puan) tarafından
Hayatta eşim arkadaşlarıyla  takilmaz  o yüzden hep evde olur
0 oy
(311 puan) tarafından
Eşim en geç saat 11 de evde olur oda zaten ayda yılda bir gider 
0 oy
(736 puan) tarafından
Gittigi kisiylete bagli eminin arkadasi yok bi amcasi var onla takilir oda en fazla 9 10 isten cikinca
0 oy
(181 puan) tarafından
Yanlız hiç çıkmaz dışarı arkadaşı var ama çıkmaz 
0 oy
(1,271 puan) tarafından
En fazla 2 veya 3 saat  cok slk cikmaz yilda bi kac defa  
0 oy
(940 puan) tarafından
8 de gider gece 12 de falan gelir  her zaman değil kir yılda bi çıkar kafe  yada ev oturmasina
0 oy
(5,071 puan) tarafından
Çok uzun kalmaz genelde ama bazen okeye gidiyorlar 2-3 gibi eve geliyor. Bence sorun yok. Nerde olduğunu bildiğim sürece arayıp sormam bile
0 oy
(787 puan) tarafından
Genelde çıkmaz ben eve misafir geleceği zaman evden yollarım o zamanda arar gittiler mi diye gittiler derse gelir gitmedi dersem gelmez. Genelde evde olduğunda ikimiz beraber biryerlere gideriz . O hep der benim arkadaşım yok sensin artık benim arkadaşım der. Çıksa bile 1 2 saat anca 40 yilda bir 
0 oy
(8,969 puan) tarafından
Öyle dışarıda sürekli görüşüp buluştuğu arkadaşı yok hiç. Bazen arada işyerinden bir arkadaşıyla maç izlemeye gider. Genelde evden işe işten eve. Harici hep çocuklarla beraber gezeriz 
0 oy
(5,534 puan) tarafından
Gitmiyo ki bacım valla bazen gitsin diye bakıyorum dün patronu herkese yemek ısmarlamış hemen 2 3 saat içinde geldi ne bu hız dedim 

İlgili sorular

0 oy
43 cevap 324 göst.
8 Kasım 2023 Aile kategorisinde VB. (447 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 413 göst.
0 oy
1 cevap 34 göst.
14 Mart 2023 Diğer kategorisinde Hicrannn (1,080 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 1,229 göst.
11 Ekim 2021 Aile kategorisinde bahtsizbedevi (169 puan) tarafından soruldu