0 oy
609 göst.
Aile kategorisinde (13 puan) tarafından
Kızlar size sorum şimdi ben 24 yaşındayım ve iki çocuğum var biri 3 buçuk yaşında diğeri ise 2 yaşında biz eşimle bazen birçok konuda catışırız ama bazende çok iyi anlaşırız Eşim bebek çok istiyor bende Bi gece rüyamda nur yüzlü bir teyzeye diyorum eşimle bazen hiç anlaşamıyoruz diyorum o teyzede bana kızım bir bebeğin daha olsun senin için hersey çok daha iyi olacak diyor sabah uyandığımda hala etkisindeyim bana fikir verin lütfen birde yalnız değilim ablam eltim oluyor ve hemen karşı dairede oturuyor kaynvalidemde bir diğer dairede yardımlasiriz birbirimize şu anda sprialle korunuyor um

29 Cevaplar

0 oy
(2,810 puan) tarafından
2 bebekle herşey iyi olmamış mı 3 u istiyon
-Reklam-
0 oy
(123 puan) tarafından
Kendin cocuk istiyon sonrada ruyandaki teyzenin ustune atiyon valla ne guzel iş canın istiyosa bakacak durumun varsa dogur anam bide iki cocugunun cinsiyeti ney mesela benim ikitane ikiside oglan biri 4 yasinda biri doğmak üzere bende kız istiyorum 3.de dogurrum 25 yasindayim 30 za doğru dogurmayi duşunuyom bidaha inşallah oda kiz olur  
0 oy
(1,057 puan) tarafından
Masallah cok cesaretlisiniz diyorum.  Bu konu gunduz konusuldugu icin muhtemelen ruyaniza girdi. Ben 30 yasindayim 15 aylik oglum var saglikla buyur insallah ve calisiyorum. Ikinciyi dusunmuyorum belki oglu. Okula falan baslayinca fikrim degisir mj bilmiyorum ama yinede boyle bir karar verirken baskasina guvenmem
0 oy
(562 puan) tarafından
Bence acele etme yaşın daha çok genc bu çocuklarında biraz buyusunler o zaman düşün 3. Çocuğu 
0 oy
(13,887 puan) tarafından
2 tane yeterli bence yinede seni. Bilecegin şey maddi durumun iyiyse yap ama bence iki tane güzel Rabbım evlatlarına hayırlı ömür versin inşallah 
0 oy
(868 puan) tarafından
Canınıza  yazık. Eşinizde değişmez  daha çok çatişmalariniz olur çünkü  çok yorulacaksiniz  bu size ters etki yapar 
0 oy
(3,895 puan) tarafından
29 yaşındayım iki çocuğum var bana yetiyor en küçüğüm iki buçuk yaşında çok yaramazlık yapıyor.Allah canlarını sağ etsin büyüsünler inşallah başka düşünmüyorum. :)))
(3,895 puan) tarafından
Senin yaşında gençmiş daha da rahatlamadan gençken bir tane daha yap inan rahatlayınca çocuk aklına gelmiyor.
0 oy
(3,907 puan) tarafından
Bi rüya için doğurma derim :) yaşları da küçük kaynanayla olmuyor sadece eşinin anlayışlı olması lazım oğlum 3 yaşında sabah istesem aksam olmadan vazgeçiyorum 2. Çocuktan 
0 oy
(610 puan) tarafından
Rüyana kanıp yapma çocuk 

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 345 göst.
14 Kasım 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 508 göst.
25 Mayıs 2022 Kültür-Sanat kategorisinde Elif&hanim (5,492 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 625 göst.
17 Nisan 2022 Aile kategorisinde Citipiti (2,599 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 163 göst.
31 Mart 2022 Diğer kategorisinde Anne.adayii (831 puan) tarafından soruldu

381,358 soru

11,416,942 cevap

34,968 kullanıcı

...