+1 oy
391 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Günaydınnnnn herkese huzurlu, sağlıklı enerji dolu bir gün diliyorum. 

Ben bugün enerji dolu uyandım filtre kahvemi içtim 2 büyük bardak su içtim diyetteyim:) ama ne hikmetse vermek yerine alıyorum düşmüyor tartım farklı farklı çıkıyor :angry: 

Birazdan kalkıp evi topluycam mutfağa halı ve perde aldım onları alıcam işler bitince işlerim çok çok çok bitmiyor bu ev işleri bir nankör bir nankör :D 

24 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sabah sabah annemle yengemin tartışmasını dinledim annem çok cimridir aydan aya bin TL'ye anca masraf alır dolaba çürük meyveleri getirir yarısını tavuğa yarısını evdekilere yedirir 5torunu var ucu öğrenci 9kisiler hala yengeme diyo sen sürekli gereksiz şeyler istiyosun filan kız köfte yapms eşine domates al demiş niye domates istiyosun diye kavga ediyo domatessiz günün geçmiyomu diyo kriz geçirdim sinirden ya erkek adamın işine dedim beş çocuk yapmayı biliyorsa herşeyi almak zorunda oğlum tuvaletlerde çalışıyor siz kadinlar vicdansızsiniz bilmm ne Allah seni hidayet etsin dedim
tarafından
Ayyy gerçekten çekilecek gibi değil
-Reklam-
0 oy
(930 puan) tarafından
Sinirden ağlamak üzereyim, kızıma kahvaltı yaptiramiyorum, dünden beri doğru düzgün bişey yemedi, gerçekten çıldırmak üzereyim. Menemen yaptım ağzına lokma koymadı, dün yumurta yaptım onu da yemedi. Vallahi delirecem artık. Sürekli pankek mi yapayım Allah aşkına,bı faydası bile yok. Ben de bıraktım valla ne zaman isterse o zaman yesin,gerçekten sinirlerim çok bozuk
tarafından
Pankeki şekersiz yap aynı malzeme yap içine peynir kat yemez mi ?
(930 puan) tarafından
Ama sürekli de pankekle olur mu ki, valla bıraktım artık
0 oy
(8,591 puan) tarafından
Küçük kızımla kahvaltı yaptık Mutfağı topladım ablasını okuldan almaya gideceğiz Gelince de rutin işler devamkeee :)
0 oy
(16,074 puan) tarafından

Diyet miii hiç benlik değil yapamıyorum bazen yerim bazen yemem odaklanamıyorum diyete :D kız benim kiloda aldi başıni gidiyor durduramıyorum 

tarafından
Vallah kilo çok zor veriliyor ya

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 537 göst.
6 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
17 cevap 594 göst.
12 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 491 göst.
2 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu