0 oy
939 göst.
Aile kategorisinde (448 puan) tarafından
Eşim görevinde yükseldi ve evli bir kadın arkadaşı ona çiçek yollamış çiçek sepetinden gece yarısı saati yaziyor notta.Eşime çok yansıtmadım ama kıskandım.Ayrica doğru bulmuyorum evlisin ve karşidaki de evli.Hayırlı olsun diye aramak msj atmak ayrı çiçek yollamak ayrı.Sizce kıskanmakla abartiyor muyum?

51 Cevaplar

0 oy
(433 puan) tarafından
Ben olsam bende kıskanırım tebrik etmenin bir sürü yolu var illa çiçek yollamak değil bence
-Reklam-
0 oy
(27,367 puan) tarafından

Gereksiz gerkesiz saçma spaan şeyler 

0 oy
tarafından
Yooo bence abartmiyorsun ona mı kalmış çiçek göndermek tebrik etmek, valla babamın oğluna güvenmiyorum elin kadinina niye guveniyim benim gorusumce çok saçma hele ki bu devirde ben de onun kocasına çiçek gönderiyim o zaman Allah'm yaa
0 oy
(4,702 puan) tarafından
İs içinse kıskanırım ama uzatmam
0 oy
(462 puan) tarafından
Anlayışla  karşılayanlar gerçekten mi yaa birincisi not çok kafa karıştırıcı  ne ima ediyo acana gece yarısı bir saat dilimi ikincisi cicek özel  hissettiren insanlara verilir üçüncüsüde neden cicek sözle  tebrik edersin gördüğün yerde biter gider hiç masumca gelmedi bana
0 oy
(462 puan) tarafından
Anlayışla  karşılayanlar gerçekten mi yaa birincisi not çok kafa karıştırıcı  ne ima ediyo acana gece yarısı bir saat dilimi ikincisi cicek özel  hissettiren insanlara verilir üçüncüsüde neden cicek sözle  tebrik edersin gördüğün yerde biter gider hiç masumca gelmedi bana 
0 oy
(1,464 puan) tarafından
İkizler burcuyum kıskanırım kadını yolarim :D
0 oy
(235 puan) tarafından
Yoo hiç de abartmıyosun. Demekki çiçek gönderecek kadar samimiler. Evli adamın bir sınırı olur iş arkadaşıysa işyerinde mecburiyeten konuşur normal hayatta ne alaka yani. Sen ne yaptın
0 oy
(1,506 puan) tarafından
Kesinlikle kıskanırım olay bile çıkartırım eve yollamasi ayrı iş yerine gönderebilirdi.
(448 puan) tarafından
Eve yollamadi is yerine yollamis.Eşim gelen çiçekleri atti bana öyle gördüm.Sonra notu da istedim nottaki siparis saatini gördüm gece yarisi .Kocasini uyutup sipariş etmistir kaşar
(1,506 puan) tarafından
Aa ben ev zannettim.ama.olsun saatten ötürü yine olumlu bı yani yok insan şüpheye düşüyor gicikligina yapar gibi dikkat çekmek ister gibi
(448 puan) tarafından
Aynen bilerek yapmıştır .Kiskandım sinir oldum ama belli etmedim.
0 oy
(48,735 puan) tarafından
kadin yürümemis.bildigin kosmus esine bekar bile olsa abartı gereksiz yalakalik mi yapiyo ki esinden görev olarsk dusukte mi kaldi
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Çöpe atarim direk 

İlgili sorular

0 oy
32 cevap 575 göst.
0 oy
15 cevap 600 göst.
25 Ağustos 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 607 göst.
5 Ağustos 2020 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu